kâ atrâk izârstçt angînu?

Aizsāka izmisums 

Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 21:05
strawberry, labâk pastâsti no kâ tu tîrîji savu organismu?
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 21:10
No lenteòiem, cçrmçm, spalîðiem...:-))))))))) Takð jau laikam izdevâs:)
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 21:12
un kâds sakars lenteòiem ar kokiem tonsillâs?
Moljers
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 21:14
Tâ kâ tâdi bçrni, no sâròiem taè.
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 21:14
Vot i padomâ, kâds sakars, Noela:-))))))))



Edited 1 time(s). Last edit at 15.04.2007 21:15 by strawberry.
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 21:15
tipa rûsa uz zarnas sieniòâm :D



Edited 1 time(s). Last edit at 15.04.2007 21:15 by Noela.
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 21:16
strawberry - labâk pati padomâ :D
ðâda mistiska "attîrîðanâs" no kosmiskajiem sâròiem nebût nav panaceja. Pozitîvi vien tas, ka cvilvçks tad pierod par sevi rûpçties.
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 21:21
Bet, ja nopietni, Noela, vai tu domâ, visas toksiskâs vielas, ko satur pârtika, neaizíeroties iziet mums cauri? Kâpçc tomçr cilvçki atveseïojas, attîrot organismu? Protams, es nevaru nosaukt visu to, kas ðâdâ veidâ no organisma tiek izvadîts, bet acîmredzot tomçr tâs ir kâdas indes, kas citâdi liek slimot?
Un cik es sapratu, tu arî neesi vesela. Vai esi padomâjusi, kas ir tavu slimîbu cçloòi?



Edited 1 time(s). Last edit at 15.04.2007 21:23 by strawberry.
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 21:25
es neesmu redzçjusi nevienu, kurð "attîroties" bûtu no kautkâ izveseïojies (es domâju organiskus iemeslus, ne tos, kas galvâ).
Cita lieta ir ieturçt pareizu diçtu, kas noòem slodzi no aknâm un tml. Bet tâ nav attîrîðanâs.
Bet te runa bija par angînu, ne par lenteòiem un spaïiem.

Bez tam - es esmu vesela.



Edited 1 time(s). Last edit at 15.04.2007 21:30 by Noela.
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 21:37
Tad laikam te ir vçl kâda Noela.
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 21:39
Cik zinu tad tev ir sâkot no helikobakterijas lîdz (kâ tiko izrâdîjâs) spalîðiem?
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 21:41
Noela

Angiina tach celjaas no paraziitiem aknaas...
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 21:42
,,, - nu tas tak koraïïniekiem, es jau domâju ka strawberry moð lîdz tâdam lîmenim nav vçl tikusi.

strawberry - â, atcerçjos - man ir migrçna :D
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 21:42
Noela, kâ tad, lentenis arî;)
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 21:43
strawberry - tâs tavas problçmas.
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 21:43
Noela Wrote:
-------------------------------------------------------
> ,,, - nu tas tak koraïïniekiem, es jau domâju ka
> strawberry moð lîdz tâdam lîmenim nav vçl tikusi.
>
> strawberry - â, atcerçjos - man ir migrçna :D


Kad ir migrçna, tad jau grûti visu ko atcerçties:-)))



Edited 1 time(s). Last edit at 15.04.2007 21:43 by strawberry.
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 21:44
tas nav migrçnas simptoms, kaukur tu noðâvi garâm tomçr.
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 21:44
Noela Wrote:
-------------------------------------------------------
> strawberry - tâs tavas problçmas.


Vai tad es teicu, ka tavas? Tu jau tik gribçji zinât, nu un es tad arî nosaucu:)
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 21:45
strawberry - turpini runâties ar sevi.
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 21:46
Noela Wrote:
-------------------------------------------------------
> tas nav migrçnas simptoms, kaukur tu noðâvi garâm
> tomçr.


Jâ? Es jau ar nekur netçmçju:)
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 21:47
Noela Wrote:
-------------------------------------------------------
> strawberry - turpini runâties ar sevi.


Ðitâs slimîbas man nav, kas nav tas nav. Kâ redzi es smuki parakstu apakðâ tavçjiem.
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 22:27
strawberry,

ta ka pastav teorija, ka lielaka dala slimibu ir psihosomatiskas, tad vienigais labums no visam tam attirisanam un dietam ir tas, ka cilveks neaudz vairak pievers uzmanibu sev un savam organismam, mazak stresa, uzmaniba tiek pieversta citam lietam, lidz ar to reizem slimibas it ka pazud. Bet sludinat to, ka vienigo patieso celu...

ne vienmer tonsilita gadijuma ir vajadzigas AB, tapec ir jaaiziet pie arsta,kas noverte situaciju. un ierobezojumi nopirkt AB ir tiesi tapec, lai neraditu rezistenci, nevis tapec, ka AB ir kaitigas. Tas nav kaitigas, ja lieto pareizi.
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 22:33
hmm... Wrote:
-------------------------------------------------------
> strawberry,
>
> ta ka pastav teorija, ka lielaka dala slimibu ir
> psihosomatiskas, tad vienigais labums no visam tam
> attirisanam un dietam ir tas, ka cilveks neaudz
> vairak pievers uzmanibu sev un savam organismam,
> mazak stresa, uzmaniba tiek pieversta citam
> lietam, lidz ar to reizem slimibas it ka pazud.
> Bet sludinat to, ka vienigo patieso celu...
>
> ne vienmer tonsilita gadijuma ir vajadzigas AB,
> tapec ir jaaiziet pie arsta,kas noverte situaciju.
> un ierobezojumi nopirkt AB ir tiesi tapec, lai
> neraditu rezistenci, nevis tapec, ka AB ir
> kaitigas. Tas nav kaitigas, ja lieto pareizi.

Es gan vienkârði padalîjos savâ pieredzç, nu tjipa, varbût kâdam noder, nekur nerakstîju, ka tas ir vienîgais pareizais ceïð.
Bet man vispâr "patîk" ðitas spiediens, ka tu, cilvçks, bez ârsta un zâlçm pats neko nevari.
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 22:59
Vienkaarshi padaliijos pieredzee ;-) Nuja...
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 23:15
hmm...

Es vienmeer esmu bijis pretinieks tam ka nevar nopirkt medikamentus bez recepteem. Bet paldies Dievam ka ir daudz aptiekas darbinieku kas ignoree sho stulbo likumu kaa rezultaataa gandriiz vienmeer esmu dabujis sev vajadziigaas lietas un tas ir stipri mazinaajis manas cieshanas. Es piemeeram nevaru saprast kaa tas vispaar iespeejams ka piemeeram Ventoliins, Eifiliins vai Ketotifeens var buut uz recepteem. Tam kroplim kas to izdomaajis pasham vajadzeetu smakdamaam ar kaajaam pavazaaties no vienas aptiekas uz otru un peec tam doties uz tuveejo slimniicu kur paaris stundas paseezh rindaa, sanjem recepti un iespeeju iemaksaat slimniicas kasee padsmit latus par izmekleejumu...
Bet runa nav par to, ja es nebuutu vareejis nopirkt antibiotikas (kuras skarbaas dziives maaciits es vienmeer turu rezervee) tad uz sho briidi jau buutu piedziivojis vismaz paaris operaacijas uz sastrutojumiem un iespeejams zaudeejis redzi ar labo aci. Daudz vairaak naudas izteereejis uz aarstiem... Es nezinu kaa slimo citi bet prieksh manis gaidiit vismaz nedeelju no taa briizha kad esmu konstaateejis ka man buutu vajadziiga aarsta paliidziiba ir daudz par daudz... Antibakteriaalaa terapija ir jaasaak laiciigi un es nezinu kaa buutu bijis ja es to nevareetu izdariit jo nereti saslimshana par sevi ir nopietni likusi maniit pirms briivdienaam un sveetku dienaam...
Taa kaa es te saskatu vienas vieniigas ruupes par to lai aarstiem garaam nepaietu peljnja no viziiteem...
Un veel paaris vaardi par antibiotiku nekaitiigumu... Protams ka iespeejamais kaiteejums no vinju nelietoshanas vareetu buut lielaaks bet man no vinjaam ir ljoti slikti. Paaris dienas peec lietoshanas saakuma man saakas nopietni gremoshanas trauceejumi ar sliktu duushu, KZS, gastroezofagaalo atvilni ko nevar kupeet ar omeprazolu u.t.t. Un tas pamazaam izzuud vairaak kaa paaris nedeelju laikaa peec zaalju lietoshanas paartraukshanas... nezinu, varbuut tas viss ir veseliigi... taa kaa par neapdomiigu lietoshanu nevareetu buut ne runas...
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 23:22
Ku! padalies, kur var nopirkt antibiotikas, ja nu kâdreiz ievajagâs?
Moljers
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 23:33
Siev, tu vienmçr saki, ka visas slimîbas ir no nerviem, nu tagad klausies, aizvakar tâ sastresojos darbâ, ka saíçru triperi.
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 23:35
ku!

Tev vienkârði pârâk maza pieredze ar to, kâ cilvji zâles lieto... tad nu jâglâbj paði no sava stulbuma... ârstam no tâ vien liekas klapatas manuprât...
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
15.04.2007 23:47
ku!

atkartosos velreiz - ja kautkas der/neder vienam,nenozime, ka ta bus ari citiem.

Tavs koments izklausas drusku hipohondrisks. Atlausos apsaubit,ka ar oralajam AB esi izvairijies no sastrutojumiem, kas varetu prasit kirurgisku iejauksanos.
Cilvekam, kas smok un ir bez zalem, nav javazajas pa aptiekam, bet jaiet uz slimnicu, kur akuta palidziba ir bez maksas.

No Taviem ieprieksejiem koemtariem man rodas aizdoma, ka Tava gremosanas sistema tapat ir loti jutiga, tapec varetu but ari gastrointestinalas blakusparadibas, kas ir loti atkarigs no ta, kadas AB Tu lieto. Tacu tas nenozime, ka tadas blaknes bus ari cietiem, kas lieto AB...

Diemzel pedejo menesu laika ir nacies saskarties ar 2 pacientiem, kuriem bija tadu bakteriju kombinacija, kas praktiski nav izarstejama ar AB rezistences del. Un tas ir pieradits, ka rezistence rodas nekontroletas un parspiletas AB lietosanas rezultata!

Bez tam, ja cilveks ir slims, tad reizem rodas tendence parspilet stavokla nopietnibu, lidz ar to objektivi izvertet situaciju un pienemt adekvatu lemumu par terapiju.
Re: kâ atrâk izârstçt angînu?
16.04.2007 00:32
hmm...

Nu galu galaa es tachu neesmu te kaadam rekomendeejis konkreetas antibiotikas... es atbildu par sevi...
Drusku hipohondrisks droshi vien :) mediciina ir mans hobijs un tas atstaaj zinaamu iespaidu :) Ja jau sastrutojumi nav opereeti tad jau es nevaru neko pieraadiit :)
Bet tas triks ar smakshanu ir paarbaudiits variants taa kaa rodas veeleeshanaas vienu otru dakteri pist ar nokarseetu dzelzs pipeli... redzi, ja slimnieks nejaushi izpljaapaajas ka shii vinjam nav pirmaa astmas leekme un vinjsh jau visu zin tikai vajag zaales tad tiek paskaidrots ka tas nav akuuts gadijums un slimniecinjam savlaiciigi bija jaaiet pie ghimenes aarsta lai laiciigi ieguutu vajadziigo recepti... un jaasamaksaa naudinju slimniicas kasee...
Jaa, gremoshanas sisteema juutiiga, citiem nav tik slikti no taam pashaam zaaleem... un mana izveele droshi vien nav visai profesionaala...
Bet kas attiecas uz lietoshanas sekaam tad protams ka taas ir iespeejamas bet kaapeec tiem kas zin ko dara ir jaaciesh no taa ka kaads vareetu sev kaiteet ar zaaleem. Taa ir katra pasha probleema... Kaapeec taadaa gadijumaa cigaretes un alkoholu nepaardod uz recepteem... Daudzi sev tochna kaitee ar vinjiem... un daudz biezhaak nekaa ar zaaleem...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.04.2007 00:36 by ku!.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 4?
Ziņa: