narkologiska palidziba

Aizsāka sandrina 

sandrina
narkologiska palidziba
09.02.2007 13:04
Ludzu palidziet ar padomu. Manam draugam ir alkaholisma problema. Tagad vinsh pats to atzist un ir gatavs arsteties. Es gribu palidzet, bet man nav nekadas pieredzes shados jautajumos. Pie kaa man ir javershas? Vai ir kada veida stacionari, kur man vinju butu javed, lai dabuutu to indi araa? Es saprotu, ka jabrauc pie narkologa, bet reali to varu izdariit tikai pirmdien? Kur lai griezhos pec palidzibas jau shovakar?
Re: narkologiska palidziba
09.02.2007 13:17
...nekur..pie sevis...nelaid ukri laukâ, lîdz mazliet apskaidrojas...ja ir nepiecieðams, ievelc pâris reizes ar smagâku argumentu...
sandrina
Re: narkologiska palidziba
09.02.2007 13:18
detoksikaciju kur var veikt ( ja pareizi saprotu, tad to man vajadzetu tagad samekleet)
Re: narkologiska palidziba
09.02.2007 13:21
...nelaid ârâ íçmu...Tev ir lieka nauda, lai ðodien izskalotu un rîtdien ðis pielietu bieti???
sandrina
Re: narkologiska palidziba
09.02.2007 15:16
vai tiesham neviens nevar man palidzet ?
Re: narkologiska palidziba
09.02.2007 17:37
...kurð Tev var palîdzçt!?...tik ilgi, kamçr gaidîsi palîdzîbu no ârpuses, vecais kodîs ka traks...un viòam ir dziïi pie dirsas - viòð, redz, gribot...pieïauju pat to, ka ðâdi runâdams viòð tikai atðaudâs no Tevis, lai Tu paþelotiu viòu un saprastu, cik viòam " grûti"...slimnieciòð...palîdzi viòam tâ kâ es teicu..jeb sauc kreizeni...
...v
Re: narkologiska palidziba
09.02.2007 17:44
ved uz Narkologijas valsts agjentuuru hospitaalju 55, diennakts stacionaars tur ir.
Re: narkologiska palidziba
09.02.2007 20:08
Kemeros,tur ir diennakts stacionaars.
Suòu Sçne
Re: narkologiska palidziba
11.02.2007 00:25
Manuprât, lielâkâ daïa alkoholiíu ir sociâlâs fobijas upuri.Sâkt vajag ar psihoterapiju.Protams, ja viòð pats piekrît.Man viens labs draugs tikai tâ izârstçjâs.
Otrs tieðâm arî labs labslîdzeklis - anonîmo alkoholiíu "pulciòi".Faktiski arî tur tiek ârstçts ðis pats fobijas paveids.
katja
---------------------------------------------------

kto mozet mne skazatj.4to mne lut6e delatj,esli ja zavi6u ot geroina,za6ivatsa ili samoj otaiti??? esli staz upotreblenija 13 let.... v dannij moment mne 26 let...xo4ju zitj normaljno kak vse,i ne ot 4ego ne zavisitj...
Re: narkologiska palidziba
22.09.2011 18:50
Ir nauda tad uz straupi, nav naudas lai pats cīnās, ja gribēs un saņemsies, tad nedzers, bet ja viņš ir viens un nav ģimenes un nav vecenes, tad par atmešau vari aizmirst!!! Līdz 30 gadiem cilvēks mainās pēc tam vi[nam jau ir čau!
Re: narkologiska palidziba
22.09.2011 18:53
Katja, ja towe narkoman, no ja njekogda njepadpisalsa na geroina tolko belij, trava, kokain. katja njenada sebe obmanuvatj sto sama smowish otaitji, eta tjebe nje vodka na pohmelju. Ot geroina ja znaju znakomaji za6ivalji ampulu no eta stoila 2000EURO, no jeslje on njehujarit geroina to on budet hujaritj belava, drugije znakomaji tolko blogadara belava ata6lji ot geroina, no apetj sidet na belij eta towe njevihad, kawdij dolwen znatj kakoj smisl jests wiznje stob njeupotribljat geroina, ja naprimer wiznje na6ol smisl v simje, radilas umenja krasivaja do4ka, i ha4u witj radji njejo i svaju semju, vot ja i tak na4inal dumatj, itogda dal6e vso palu4itsa, no 13 ljet eta mnoga i ot geroina, umenja praktiki njetu, no ja znal sto geroin eta nje dlja menja, mnje lu4e ponravilas dviwuha vitamin!!!



Edited 4 time(s). Last edit at 22.09.2011 19:08 by enfuego.
Re: narkologiska palidziba
22.09.2011 19:06
enfuego.:..Līdz 30 gadiem cilvēks mainās pēc tam vi[nam jau ir čau!...

Kārtējais fufelis...man zināmie ļauži, kas atmetuši ko nu kurš, visi pāri 40...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
...Medicīna vienmēr nomierina slimnieku,bieži palīdz viņam,bet nekad neizārstē...
katja
Re: narkologiska palidziba
22.09.2011 21:04
katja
-------------------------------------------------------
v tom to i delo,4to ja toze na6la v zizne smisol...ja vi6la za muz...no muz ne znaet o moej probleme,o moej slabosti...denjgi estj...no ja uze ustala obmanivatj vsex,eto o4enj tjazelo...no samoe glavnoe ja sama sebe priznalasj 4to ja zavisima ot etogo pora6ka,no xo4ju izbavitsa...samoe glavnoe ja ne xo4ju 4to bi ob etom znal muz,mne stidno,emu skazatj 4to ja slaba....kak bitj...ja znaju "esli ljubit,to pojmet i prostit"...no ja ze ego obmanula,izna4jaljno....
Re: narkologiska palidziba
22.09.2011 21:46
Nu etat abman nashot geroina budet, tak we abidna kak perespatj s drugim! Paver mnje on tak i abiditsa, nu ti dalwna delatj svoi hod, skazatj imu i riskavatj sto budet dalse, ilji skrivatj i zakon4itj s patribljenjiju geroina. Ja kogda paznakomilsa, sa svajei winoi, wina towe njeznala, no ja njeumel skrivatj i skora ana uznala ob etai probljemi vitamina, no ona menja ljubila i mi izskalji mestje vihod ot etoi probljemi, njeljehko eta bila, no vsotaki udalos mnje eta i to ja njemogu eta skazatj 100%. Skolka tjebe na mesets grama uhodit?

Zadai sebe takije vaprosi!

Ti ho4esh witj?
Ti sebe ljubi6?
Ti detei ho4e6?
Ti ho4ish witj kak narmalnije ljudi?
Ti ho4ish 6tobi detji spomnjili mamu kak narmalnaju mamu a nje narkomanku katoraja bahalas?

4evo tjebe tak trevowit vzatj dozu? Nu ti we znajish sto budet ploha. Ja pakon4il svitaminam patamu6to poslje kawdij dozi bila huwe i huwe i huwe i huwe i huwe i togda ja da6ol da tavo sto ponjal ljibi ja padohnu ljibi ja zakon4u setai fignjoi! i budu witj radji svajei do4ki, katoruju ja o4inj ljublju i ha4u viditj kak ana rastjot! Kanjesna narkotoi jestj pasljetstve! Nu setam nada smiritsa, narkotoi jestj dva varianta, hujaritj pa 4ornomu ljibi njepatribljatj vap6e nje4ivo. Eta baljezn katoraja sedit uwe vnutri mazgah, ja znaju tjebe o4in trudna, nu jeslje on eta uznajit kogda detji budete imetj, togda dlja njevo eta uwe budet šok, lu4e risknji i skawi emu 6to ti huinjoi vot takoj zanjimalas no uwe athodish i njepotribljajish, no njevkoim slu4i emu njegavari 6to ti potribljajish geroina 13 let etat variant 100% njepraska4it. Skawi 6to ti spiririvami patribljala, tak stob depresiju snjatj! No 4em poiwe ti eta emu skawish 4em huwe budet, paver mnje, ja eta znaju!

Uda4i tjebe! Jeslje ho4ish pi6i mnje na PM. Ja atve4u tjebe na tvaji vaprosi, i pamagu.



Edited 1 time(s). Last edit at 22.09.2011 21:54 by enfuego.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 10?
Ziņa: