zobupastas iepakojuma striipas

Aizsāka murrr 

murrr
zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 11:04
Kaada ir vinju noziime peec kraasaam? manai pacinjai ir zila, kaut kur dzirdeeja, ka melna ir dikti slikti, a ko tas noziimeee?
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 13:13
neko nenozîmç.
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 13:15
Noziimee gan. Melnaas ir indiigaas. Paprasi koraljljiem (vai FitLine?).
Tad jau pûcei jâtic.Jo kad es vçl pirms gadiem 8 mâcîjos tâdu priekðmetu kâ preèzinîba, tad mums pasniedzçja teica, ka ar melnâm raþo priekð tâdâm mazattîstîtâkâm valstîm kâ Austrumeiropas.
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 13:21
kur taas striipas jaameklee? :) uz kastes?
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 13:21
tâs svîtras rodas tehnoloìiskâ procesa gaitâ, izgatavojot krâsainu iepakojumu.

vispâr man patîk tâda konspiroloìija. varçtu, piemçram, domât, kâpçc daþâm piena tetrapakâm ir apakðâ tâds mazs krustiòð, bet daþâm nav... laikam tâs bez krustiòa indîgas ;))
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 13:31
:) puce
stâsta, ka zaïâs un zilâs þelejas strîpas zobupastâ ir kaitîgas.
Lily
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 13:34
nu man vienreiz pazîstama pârdevçja pçtîja tâs strîpiòas un tûbiòas. Pçc viòas teiktâ-ar melno svîtriòu nevajagot pirkt. Ja jau pârdevçja tâ saka, tad jau jâbût tomçr taisnîbai.
Cats
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 13:41
es savulaik dzirdçju, ka melnâs strîpiòas tâs forðâkâs. Mçìinâju atrast zobu tûbiòu ar melno, neatradu. Tik zilâs :)
Tâ ka drîzâk tâs visas ir muïíîbas. Ja tâs nav muïíîbas, jâbût kaut kur dokumentam atrodamam, kas regulç to strîpiòu krâsu.
par strîpiòâm nezinu, bet krustiòð uz piena pakâm vai, piemçram, daþreiz arî uz avîþu malâm, ir poligrâfijas iespieduma defekts- nav îsti pareizi nomçrîts vai nogriezts, jo galaproduktâ tam tur nevajadzçtu bût.
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 14:19
P - nu Tu izjauci visu konspirâcijas teoriju :D
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 14:45
piegriezies... shoriit pa LR1 Haralda Burkovska labaakas dziivoshanas raidiijumaa viena zobaarste teica, ka striipinjas ir svariigas, bet shis jautaajums veel jaapeeta. Taa apmeeram.

Es veicu saimnieciibas un parfimeerijas plauktu inspekciju un izpeetiiju VISAS tuubas, ko nu atradu. Lielas un mazas. Visaam ir kaut kaada striipa, apmeeram vienaa un tajaa pashaa vietaa, bet visaadaas kraasaas!!! Vaig noorganizeet vienreiz kaapeeciishu ekskursiju uz kaadu cehu un paskatiities, kaa taas tuubas taisa! Vnk runaajot, taa ir vieta, kur tuubu nogriezh jebshu atdala no citas tuubas!
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 14:59
Striipinjas ir svariigas, bet jautaajums veel jaapeeta ;-) Nudien sazveerestiiba pret lietotaaju ;-)
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 15:05
nezinu, mosh taa bija labi sleepta ironija, bet nu tie, kas domaa, ka striipinjas ir svariigas, taa arii turpinaas uzskatiit...
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 15:06
Mani tagad daudz vairaak uztrauc kreisais piens tajaas pakaas ar krustinjiem. Nevar tachu buut, ka kreisajaas pakaas piens normaals..
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 15:08
nu, pienu pakaas vispaar nedriixt pirkt, ar vai bez krustiem... esot nedziivs....
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 15:21
Jaaiet viens nopirkt. Gribu pankuukas...
kâ jau teicu, krustiòi uz piena pakâm, un 4 krâsu laukumiòi (tâdi mazi pie krustiòiem) nav nekas cits kâ vien poligrâfijas kïûda tos tur atstâjot, un piena (ne)kvalitâti nekâdîgi neietekmç.
atvainojos, ja izjaucu visu mistiku ;)
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 15:27
jaa, jaa, taa Tu tagas saki...
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 16:24
P, nesabojâ visu maïinu :)
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 16:55
Esmu novçrojusi, ka tâs zobu pastu tûbiòu svîtras ir tâdâ paðâ krâsâ kâ teksti tûbiòas aizmugurç :P t.i. kâ nu drukâja, tâ uzdrukâja.

Mans ex arî apgalvoja, ka melnâs esot sliktas un viòam to teikusi zobârste (vai zobârsts - dzimuma jautâjumâ neiedziïinâjos). Viòð apmeklçja zobârstu tajâ tipa prestiþajâ kantorî uz Brîvîbas ielas pretî LMT centrâlajai çkai. Man jamam neizdevâs iestâstît, ka tâ tikai druka, kam nav nekâda sakara ar saturu :( Jo, ja jau zobârste teikusi, tad jâbût taisnîbai :((
plants no cita PC
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 17:12
Man ðodien darbâ tantuki nevarçja dienas beigas sagaidît, lai pârbaudîtu svîtriòas uz zobupastas iepakojumiem. Tas radioraidîjums viòas pamatîgi sanervozçja.
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 17:23
Es jau sen paarbaudiiju, man visas indiigaas
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 17:39
Smieklîgi - ja pºdevçja teica, tad esot jâtic.
Bet, kad puce teica, tad gan ne:DDD
Pârdevçja izkonkurç Zobârstu!!
bandole
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 19:05
Tâs melnâs svîtriòas nozîmç,ka produkta sastâvâ atrodas pârstrâdâtas naftas kautkâda viela,nezinu kâ to sauc,bet kautkas ar naftu bij saistîts...
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 19:11
jo tâlâk, jo trakâk :)))

Íîmijas speci, palabojiet mani, ja nepareizi atceros, bet vai tad praktiski jebkura gumija nav pârstrâdâtas naftas produkts? Pçc ðî bandole nekad vairs koðïâjamo gumiju nekoðïâs... :)))
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 19:12
par tâm svîtrâm: pçc ðîs diskusijas palasîðanas cepu popkornu mikroviïòu krâsnî - tam paciòas aizmugurç bija zila svîtriòa; kâda sagadîðanâs, ka lielâkâ daïa paciòas arî bija zilâ krâsâ :))
bandole
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 19:18
Jâ,jâ,ne tikai nekoðïâs,bet zobu ar vairs nemazgâs..
lasîju
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 20:14
pirms vairâkiem gadiem lasîju, ka ar strîpiòu krâsu apzîmç zobu pastas kaitîgumu, vai nekaitîgumu (sastâvâ esoðâs vielas). Visnekaitîgâkâs un labâkâs ir pastas ar sarkanu strîpiòu (esmu manîjusi tikai ârzemçs), tad seko zaïâ strîpiòa (liels retums Latvijâ), tad zilâ un vissliktâkâs ir ar melno strîpiòu. Vienam pastas "modelim" var bût visas krâsas, pie mums nonâk ar zilo un melno strîpu, jo raþoðanas izmaksas ir zemâkâs ðîm zemâkas kvalitâtes pastâm.
Nezinu, vai tas tieðâm tâ ir, bet nu ðâdu info lasîju
Re: zobupastas iepakojuma striipas
18.10.2006 23:15
nez kâpçc SI SF 5 gadu laikâ neviens asistents, docents vai profesors ne reizi nav pieminçjis svîtriòas uz tûbiòâm un to liktenîgo lomu mûsu dzîvç ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 8?
Ziņa: