hlamidijas

Aizsāka ofelija 

hlamidijas
09.10.2006 14:40
sveiki!

arste parsteidza ar analizhu rezultatu - HLAMIDIJAS, izrakstija 2 nedelju arsteshanas kursu utt.

viss ir skaidrs, vienigi ne man, ne draugam nav simptomu un pec arsta teikta tas varot dabut tikai dzimumcelja...

mes kopa esam 3 gadus un esam viens otram uzticigi!!!

vieniga sudziba, kas mani noveda pie konkretam analizem - pastiprinata vajadziba biezhi churat vakaros.

uz shim analizem nosutija gimenes arste, jo sho manu sudzibu meginam visadi arstet nu jau 1,5 gadu - bez rezultatiem, un pa sho laiku mana giinekologe, pie kuras biju vismaz 3 reizes nav pamanijusi, ka man ir Hlamidijas, ka ta es varu but parliecinata ka analizes ir pareizas?? un ir pareizi noteikta arsteðana???...
vai ir verts lietot antibiotikas? vai varbut aiziet vel pie cita arsta? un ka var but ka draugam nav simptomu, bet vinjam ari jadzer shis zales, varbut vinjsh ir vesels, bet kas tad kaish man?

padalaties pieredze...
gaidu komentarus...

paldies
pûka no cita PC
Re: hlamidijas
09.10.2006 16:23
Tâs hlamîdijas jums abiem ar draugu ïoti iespçjams jau ir 4-5 gadus un dabûtas pirms ðîm attiecîbâm.
Hlamîdijas nosaka 2 veidos: ar uztriepi no dzemdes kakla vai asins analîzçm.
Ja tâs ir pozitîvas, tad jâârstç ir abiem.
Manai draudzenei bija identiska situâcija, arî ðausminâjâs, kur un kad dabûtas, jo ar vîru kopâ 2 gadus.
Re: hlamidijas
09.10.2006 16:28
... tur jau ir tas joks, ka iztriepe man ir norma! vel citas kaut kadas analizes ari, bet shis kas nemtas no urincelja (vismaz es ta sapratu) bija jagaida vairakas dienas, jo bija jaaudze tpo ka sene - tas paradija...:(((

sobrid draugs ari grib aiziet parbaudities, jo negrib dzert kaut kadas zales kas izrakstitas vinju nemaz neparbaudot... jocigakais jau ir tas ka SIMPTOMU NAV....!!!!!!! tas mulsina un tracina visvairak!!! :((
Re: hlamidijas
09.10.2006 16:32
iespejams tiesi tapec ka tas savairojushas urincela ir TIKAI si pastiprinata vajadziba un nekas cits - tur kur to nav palielinata daudzuma tur ari var neizraist simptomus
Re: hlamidijas
09.10.2006 22:43
vislabâk hlamîdijâm palîdz Rovamicîns 3milj,1tb -2reiz dienâ,un tâ 10dienas un 100%garantija,ka neatkârtosies un nebûs,jo labas zâles+Wobenzims...Lai Veicas!!
F*
Re: hlamidijas
10.10.2006 22:43
Ja rodas shaubas vai negribas ticeet, tad vajag doties pie veel kaada aarsta un paarbaudiities. Kaut vai pie 3, 4 un 5 aarstiem, tad arii buus lielaaka skaidriiba.
Re: hlamidijas
10.10.2006 23:06
Kas Tev gabals nokritîs, dzerot antibiotikas? Ir gan, par ko uztraukties. Ja ir hlamîdijas, tad ir un nav ko meklçt vainîgos.
Tavs vîrietis traki satraucies, ka tik pats nav vainîgais..
Re: hlamidijas
11.10.2006 11:30
>> flegmai

jebkursh zina, ka antibiotiku dzershana veselibas nepieliks!!! gabals jau nenokritis, bet mes domajam par to, ka dzivot un but veseliem lietojot pec iespejas mazak tableshu...

mans virietis satraucas, un zini tas ir normali, butu jabrinas, ja vinjsh butu vienaldzigs...

un kursh no mums ir vainigs pie shis slimibas, mes netaisamies skaidrot, mums abiem bija pagatne, un kopdzives laika, ka jau mineju sakuma, mes bijam un busim uzticigi viens otram!!! par to nu es esmu drosha...
Re: hlamidijas
19.05.2009 16:22
Un cik apmeram izmaksa visas sis hlamidiju iznicinasanas proceduras,zales..?
un kur es varetu uz vinaam paarbaudities?

paldies...
jonis
Re: hlamidijas
19.05.2009 16:40
Searcha šī tēma ir daudz iztirzāta, kur arī ir atbildes uz Taviem jautājumiem. Meklē pacietīgāk.

Bet, ja neatrodi, tad griezies pie dermatovenerologa, kas veiks visas iespējamās analīzes, pie reizes pārbaudot arī citu STS iespējamību. Ja apstiprināsies hlamīdiju klātbūtne, tad tiks izraxtītas antibiotikas (špriču vai tablešu veidā). Dārgākais un efektīvākais kurss maksā ap ~15,- Ls un aizņem max 2 dienas. Pēc 2-3 ned. visam vajadzētu normalizēties :)
Re: hlamidijas
19.05.2009 18:54
Ar Hlamīdiju joki mazi, it īpaši tādēļ ka bieži nav nekādu simptomu, un diemžēl atstāta neārstēta var novest līdz neauglībai :( Es zinu ka LV, par to mazāk info, bet citur eiropā pat uz ielas liek reklāmas, lai mudinātu cilvēkus pārbaudīties uz hlamīdijām šo divu minēto iemeslu dēļ- nav simptomu un nepatīkamas sekas.....
trīne
Re: hlamidijas
29.05.2009 16:49
cik zinu, tad ginekologs parastajā apskatē neņem uztripi uz hlamīdijām. ja īpašu sūdzību nav, tad tādas analīzes netaisa
Kantene
Re: hlamidijas
02.06.2009 02:08
Un kur varetu dabuut bezrecepshu zaales hlamidiju arstesanai? Kauns tak pie venerologa iet. Kaadas butu labakaas?
Re: hlamidijas
14.12.2015 17:42
Tas nekas ka draugam nav simptomi diemzel hlamiidja ne vienmer izraisa simptomus, ari mums vina bija sakuma es domaju apsaldets urîn puslis bet ejot pie arsta dzerot 3dazadas zales un vel nekas nepargaja sapratu ka tas ir kas cits!! Pec analizem atklaja ka hlamidija biju soka kaa no kurienes??? Arsts paskaidroja ka infekcija var rasties ne tikai intiima cela izmantojot publiskas toletes vai vienalga kadas toletes kur ir bijis kads ar so infekciju,draugam nebija nekadu simptomu tacu vins analizes nodeva un jap bija ari vinam!arsts ari paskaidoja ka var neko nezinat un nejust gadiem!!
Re: hlamidijas
12.11.2017 08:32
To,ka var slimot gadiem pat nenojausot nu tas ir taisniba! Es piemeram saslimoju Dzemdibu nama Riga/pec dzemdibam/-pirma diagnoze bija trihomonoze,kuru konstateja ,ne jau Dzemdibu nama, bet mans arsts, pec izrakstisanas, un veiksmigi, kopa ar viru, izarstejam .Bet izradijas- klat bija vel hlamidijas,par ko pat nenojautu un dakrete ari neko neteica! Kads kauns iet pie daktera,ko Jus sakat!.Labak nemeklejiet "no kurienes aug kajas" bet arstejiet!!! Un labak laba arsta uzraudziba!
Re: hlamidijas
13.11.2017 09:26
Veca tēma. Skatāmies uz datumiem.
Tomēr, padoms labs.
Cieņā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 17?
Ziņa: