Dziednieks Oskars Peipins

Aizsāka 34 

34
Dziednieks Oskars Peipins
06.10.2006 13:16
Sakiet luudzu ,cik labs ir sis dziednieks,vai ir veerts apmekleet vinu?
pûka no cita PC
Re: Dziednieks Oskars Peipins
06.10.2006 15:05
Varbût, ka kâdam lîdz, bet man bija galîgi garâm :(
Gâju pie viòa ârstçt "it kâ neauglîbu", bet tajâ laikâ biju jau stâvoklî 3-4 ned. Viòð TO neredzçja!!!
Re: Dziednieks Oskars Peipins
06.10.2006 15:26
protams ka neredzçja, jamie tak nav gaiðreìi, jamie ir dziednieki - ko teiksi, to arî dziedinâs :D
34
Re: Dziednieks Oskars Peipins
06.10.2006 15:50
Bet kaa psihoterapeits vins normaals?
Re: Dziednieks Oskars Peipins
06.10.2006 15:53
ee, nu bet tad jau vinjsh ir labais!!!

gaaji dziedeet neaugliib un shis taa izdziedeeja, ka uzreiz paliki gruuta un uzreiz jau 3.nedeeljaa!!!! :0
34
Re: Dziednieks Oskars Peipins
06.10.2006 15:58
Jaapiekriit Dacei
vairums dziedniekiem piemiit arii gaisredziiba,jo liekot serfitikaatu par dziednieku ir eksaamens arii gaisredziibaa jaanoliek... un ja vins tiesi dziedeeja to kur jau auglis bija tad nevareetu teikt par vinu neko labu vinam kaa dziedniekam vaidzeeja just to vai redzeet to.
34
Re: Dziednieks Oskars Peipins
06.10.2006 16:23
Nu skaidrs, laikam pie vina tomeer nav ko mekleet
Re: Dziednieks Oskars Peipins
06.10.2006 16:27
a kaa liek eksaamenu gaiðredzîbâ??? :0



Edited 2 time(s). Last edit at 06.10.2006 16:47 by dace.
varu teikt tev un visiem kas iet pie dziedniekiem lielaakais speeks nav dziedniekaa,bet tevii- un taa ir tava ticiiba!Ja neticeesi sev,ka vari buut vesela tad dziednieks tev lai kaa gribot nespees paliidzeet...
Re: Dziednieks Oskars Peipins
06.10.2006 16:47
vinjiem naudu par to arii maksaa??
vispaar forshs bizness.

ja vien kaads man pateiktu, kaa to eksaamenu liek. es ar vareetu meeginaat



Edited 1 time(s). Last edit at 06.10.2006 16:47 by dace.
kad mana maate lika eksaamenu gaisredziibaa vina bija vienaa istabaa un otraa bija sves cilveeks vinai vaidzeeja zinaat kas tas pa cilveeku sieviete vai viirietis kaa izskataas un kaadas vinam-vinai slimiibas...
jaa viniem maksaa jo vini atdo savu energiju taa arii ir naudas lieta,bet tikai kaads to viltiigaa un mantkaariigaa veida izvelk,bet godiigi un tiesaam labie tiem pat dubultaa nebuutu zeel samksaat!
Re: Dziednieks Oskars Peipins
06.10.2006 17:33
Man ðíiet, ka tur ir atðíirîba, dziednieks vai ekstrasens. To, kas ir otrâ istabâ, ir jâredz ekstrasensam. Dziedniekam laikam tikai jâuzlabo kâda biki slima cilvçka veselîbas stâvoklis un uz to brîdi. To var katrs iemâcîties, bet ne katrs var izdziedinât. Es gan tâdu biznesu nevarçtu pasâkt...zinot, ka tas nav droði, ka cilvçkam tieðâm varu palîdzçt.
Re: Dziednieks Oskars Peipins
06.10.2006 18:06
es arî gribu kursus gaiðredzîbâ. Kur tâdus var atrast?
iistam dziedniekam ir pasam jazin kas kais cilveekam neprasot kas vinam nu tagat jaarstee...
un jebkuram dziedniekam ir jaajuut cik liela taa slimiiba ir...
tad jautaajums man taads kaa dziednieks var aarsteet piem. kaut so pasu meiteni nepamanot to,ka vinaa jau ir auglis un ka taa vairs nav slimiiba un nemt naudu?
Dziedniekam aarstejot cilveeku kura rezultaataa vinam tomeer noticies dieva briinums un ,ka vina tomeer var kluut augliiga un ir piniigi vesela tad vienkaarsi dziedniekiem uz to nenaaktu un nevareetu vins dabuut taas energijas prieks dziedinaasanas.
tad es varu teikt,ka vins tevi dziedinaajis bez energijaam un vins taas nav dabuujis ,jo tu jau biji vesela un tas bija jaazin vinam un beigu rezultaats ir taads ,ka nu vinam vienalga kas ar tevi kas ap tevi ,ka tik nauda!Un tas nav dziednieks!
tas nav tik vienkaarsi -Noela,jo nejau katrs kurs velas tas arii kluust par taadu tas vienkaarsi ir apveltiits cilveeks kurs ir gaisregis vai dziednieks kas tiesaam ir iists ,citam tas ir iedzimts, citam no seciem, citiem arii loti daudziem kas bijusi starp navii un dziiviibu atveselojoties paraadaas speejas.
Bet varu teikt vienu visus ko Dziedniekus un gaisregus zinu vini ir teikusi ja buutu iepeeja laiku pagriest atpakal vini to nekad nesaaktu veelreiz...
Re: Dziednieks Oskars Peipins
06.10.2006 18:19
es negribu bût dziednieks, es gribu bût gaiðreìis.
euena
Re: Dziednieks Oskars Peipins
06.10.2006 18:30
kaa jau rakstiiju griibeet jau tu vari,bet kut par to nekluusi,ja tev nebuus nekaadu speeju...
Re: Dziednieks Oskars Peipins
06.10.2006 18:32
kâ var uzzinât vai ir tâdas spçjas?
saki adresîti kur var iet un uzzinât.
euena
Re: Dziednieks Oskars Peipins
06.10.2006 18:40
Noela-ja taas tev buutu tad tu taas justu neviens cits tev taas nepateiks un neiedos ...
Re: Dziednieks Oskars Peipins
06.10.2006 18:43
"kad mana maate lika eksaamenu gaisredziibaa"
Eksâmenu parasti kârto pçc kursiem. vai arî tas viss ir bullshits.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.10.2006 18:44 by Noela.
tev laikam neaiziet...!
vinai nebija kursi vinai bija savas speejas un vina kaartoja serfitikaatu uz dziednieciibu,bet tam liidz naaca arii gaisredziiba kura bija janokaarto ,jo dziednieki kas speej dziedeet ir jaajuut cilveeks vai jaaredz taas slimiibas...!!!
Savas speejas vina atiistiija un uzinaaja paar taam vairaak straadaajot ar citiem dziedniekiem.
ja veelies nolikt serfitikaatu atrodi to vietu un tev iedos lapas kas tev buus jaazin uz ko tev gatavoties!Ja tev speejas ir tad jau tu noliksi un kluusi pa gaisredzi :D
Re: Dziednieks Oskars Peipins
06.10.2006 19:04
nea, neaiziet. zini kas man neaiziet? kâ tâdi cilvçki, kas ir reâli ðarlatâni, tiek pie ðitâdiem smukiem sertifikâtiem. Tas man reâli neaiziet. Tâpçc arî domâju - moð jamiem kursi un pçc kuriem ekði, kâ normâlâ pasaulç. A izrâdâs tur pat îsti spçjas nevajag - aizej, ja palaimçjas (uzmini kas jâuzmin) - sertifikâtu dabon, ja nç - nç, mçìini vçlreiz.

Lai gan... ai, vienalga. Ja kâds vçlas tapt izdziedinâts - uz priekðu un "veterka v popoèku".



Edited 1 time(s). Last edit at 06.10.2006 19:05 by Noela.
tev daudz naudas?
pa naudu tu visu var nopirkt...
kaa tu domaa ,ka vini legaalaa celjaa nokaartojusi sitie falsie dziednieki nee vini tur saskata naudas ziimes lielas kuras var viegli izkraapt no cilveekiem un taapeec jau nav zeel ieguldiit naudu biznesaa kameer cilveeki nepamniis vina kraapsanos tikmeer jau buus savu ieguldiito naudu dabuujusi ar uzviju tiko buus kaadas brobleemas saaks pamaniit ,ka tomeer vins ir falsais tad sevi mudiigi pasludinaas pa bankroteejosu un neviens neko vinam nepiesuus...
varu teikt vienu neticu dziedniekiem kas seez kantoros ,uzvalkos pie vicuk glaazes vai straadaajot vini ar bildeem nevis reaali uz noraadiito cilveeku...
uz tiem neuzgraabieties jo taadi neprasa mazaak pa 30-ls un no rezultaata nekaa..
dziives pieredze!
Re: Dziednieks Oskars Peipins
06.10.2006 19:21
Noela, tas par ko Tu briinies, ir vnk poligraafija... Ja nu baisi gribas, mosh var izkaartot... izdomaa tikai, kaa gribi saukties... cik lielu -- A4, A3, A2 formaatu... nu taa.... cik kraasaas, kaadu papiiru, raami, varbuut uz audekla etc.
Re: Dziednieks Oskars Peipins
06.10.2006 19:24
Un kur tāds Peipiņsh pieņem?...es neieshu...vnk tā-interese..:)))
Re: Dziednieks Oskars Peipins
06.10.2006 19:50
Laikam Akvilonâ, Tçrbatas ielâ.
pûka no cita PC
Re: vijolite
06.10.2006 19:54
Oskars Peipiòð ir centra Akvilona dibinâtâjs un tur arî pieòem, Tçrbatas ielâ.

Un piekrîtu , ka labam dziedniekam tomçr bûtu jâjût vainas, nu sorry, ârstç neauglîbu (bija plnîcu disfunkcija), kad cilvçks jau ir stâvoklî.

Toreiz vçl gaidot rindâ, dzirdçku kâ strâdâja viena cita dziedniece, tajâ centrâ ðamo ir daudz. Viòa apvârdoja ðòabi, ko bija atnesusi kâda alkoholiía sieva un stâstîja, ka sievai tagad tas ðòabis jâiebaro vîram,ðim bûðot nejegâ slikti un viòð vairs nedzerðot. Interesanti, ka tas beidzâs?! :)))
Re: Dziednieks Oskars Peipins
06.10.2006 20:06
Es reiz dzçru dziednieka apstrâdâtu ûdeni, no kura bija jâpaliek labi, bet man palika slikti...kur nu vçl no ðòabja:-)))
pûka no cita PC
Re: Dziednieks Oskars Peipins
06.10.2006 20:21
strawberry: labais :)))), bet vispâr jau skumji, ka tâ...
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 17?
Ziņa: