sausa sejas āda

Aizsāka muða 

sausa sejas āda
09.09.2006 21:04
Nu jau kādu laiku cīnos ar sausu sejas ādu. Sejas āda izskatās iekaisusi, savītusi,izmocīta.(Man 32) Vispirms parādās nelieli sarkani pleķi,tad nākošā dienā šo plēķu vietā parādās sausa āda, kurš nolobās . un ar to viss beidzas .tā vietiņā ir ok, vairāk nav nekāds apsārtums ne pleķis viss ie ok kamēr patrādās nākošā vietiņā sarkans pleķis,kurš vēlāk nolobās un viss ok. Esmu izgājusi jau daudzus dermatoloģus katrs ar savām diagnozēm . Viens ārstēja sejas ērcīti,nākošais alerģiju,nākošais vēl ko citu. Pēdējai ko man teica kosmetalogs ka tā varētu būt sejas sēnīte. Lietoju visu ko man teica ,bet kārtējo reizi labāk nepaliek.No kosmētikas lietoju trekno NIVEJA krēmu pirms tam lietoju Excioial losjonu un krēmu. Dzeru tājas + ūdeni apmēram 1-1.5-2 l.Varbūt kāds var kautko ieteikt.
Paldies.



Edited 1 time(s). Last edit at 28.06.2009 11:29 by puce.
Lîdz ðim, ðíiet, esat vairâk cînîjuðies ar ârçjiem simptomiem, mazâk ar iekðçjiem cçloòiem. Pamçìiniet aiziet pie Âjurvçdas ârstes Ilonas Âbeles, t. 26378022.

Iespçjams, problçma ir psihosomatiskas dabas, tâdâ gadîjumâ zâles nelîdz, bet jânovçrð psiholoìiskais cçlonis. Varu ieteikt Selgu Vîtolu, t. 29 251 251

Guntis Veiskats,
topoðs dziednieks
Domāju, ka āda ir regulāri jāmitrina, nevis tikai jāietauko, tad varbūt neuznāks tādi brīži.

Labs ir VICHY Aqualia Thermal Mineral Balm intensīvi mitrinošs, nomierinošs balzams sausai, ļoti sausai jutīgai ādai

Var lietot gan kā ikdienas krēmu, gan kā masku. Novērš ādas lobīšanos un apsārtumu. Par šo krēmu neesmu dzirdējusi sliktas atsauksmes.

http://www.sveika.lv/client/product_guest_doc_data.php?doc_id=3525&lng=1
Re: sausa sejas āda
27.06.2009 11:56
Es lietoju šo krēmu http://www.eucerin.lv/1079
Man ļoti patīk, tiešām ir jūtams uzlabojums. Ja agrāk pēc lielas slodzes āda bija pilnīgi sausa, tad tagad normāli viss samitrinās. Kā arī poras neaizsprostojas. Man āda tagad funkcionē daudz labāk. Maksā gan padārgi- aptiekā ap 12Ls, bet nu efekts noteikti būs pamanāms diezgan ātri. Diez vai tas izārstēs tos sarkanos pleķus, bet priekš sausas ādas labs.
Re: sausa sejas āda
27.06.2009 12:02
Tikai tagad pamanīju, ka ieraksts ir no 2006. gada :D
Gan jau kaut kas problēmas risināšanai jau ir atrasts :))
Tev nepiecie6ams super mitrino6 kremin6 sejai
tadu var iegadaties K.Ulamna gatve 88 "Siberica' veikala
Re: sausa sejas āda
07.09.2012 13:22
Esmu puisis, kuram ļoti sausa āda - vienmēr, lai arī ko lietotu , niez un kož - ļoti jutīgs.
Bet nu jau kā pus gadu esmu atradis vienkārši fantastiskus produktus ! Saucās ELIĒR
Pasūtu šeit, viņi sūta uz mājām ! www.elierglobal.com
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 11?
Ziņa: