antidepresanti

Aizsāka B 

Re: antidepresanti
21.09.2007 21:41
Laikam muïíîgs jautâjums, bet kas ir antidepresanti, kas ir trankvilizatori?
Un par tâm asinszâlçm / varbût var dzert ðo tçju? kaut vairâk dzirdçts, ka tâ ir sirds-asinsvadu slimniekiem domâta.
Re: antidepresanti
22.09.2007 20:23
Vai tieðâm nevienam nav ko teikt? Rît, esot Rîgâ, gribu iepirkt asinszâïu tçju. Zinu tikai, ka tirgo centrâltirgû, galvenajâ ejâ uz rpniecîbas preèu tirgu ejot. Cik nu tur ko esmu pirkusi, viss tâ kârtîgi safasçts / ne tâ, kâ kâdreiz tjotkas tirgoja uz katra stûra.
Re: antidepresanti
22.09.2007 23:30
Doma, par ad un trankv. buutu gari jaaraksta... ja buutu apkopotas domas, iepeistotu... netaa ljoti daudz info visaadaas valodaas...

ja par asinszaali, tad peec aprakstiem depresijai u. tml. der...

ja iz savas pieredzes, tad man ir taada sajuuta, ka zinaamaa meeraa nomierinoshi iedarbojas bezmaz visas teejas... citiem vaardiem, karsti dzeerieni...
Re: antidepresanti
23.09.2007 13:43
vispirms laikam atmiòai kas jâpçrk / atbraucu no Rîgas, a tçju ta nenopirku. Joks / nav jau steidzîgs nekas.
bet par to, ka karsts dzçriens rada labsajûtu, arî nomierinoðu / piekrîtu!
sne
Re: antidepresanti
24.09.2007 01:40
Es Tev no sirds ieteiktu sâkt praktizet, apmeklçt jogas nodarbîbas. Agresivitati un negativâs domas tieðâm mazinâs!! :)
Re: antidepresanti
24.09.2007 17:33
ja pçdçjais kom. domâts man, tad vienîgi kas man piemît, ir negatîvâs domas. ne agresijas, ne kâdi siti simptomi nav novçroti.
Re: antidepresanti
24.09.2007 17:44
Filma "Borac" ir labs antidepresants :)
Re: antidepresanti
25.09.2007 11:06
Boratâ var ierçkt ne pajokam

________________________________
http://www.freewebs.com/vd_depression/
555
Re: antidepresanti
25.09.2007 14:23
Asinzalju preparaats saucas: Cesradyston. Noperkams visaas aptiekaas.

Kopsh padzeru paris meneshus gadaa sho, jau 3 gadus esmu iztikusi bez depresijaam un antidepresantu lietoshanas. Nu tiesa, dziivi arii esmu pamainiijusi un tas jau noteikti ir 90% no visas uzvaras paar depresiivo noskanjojumu..
Re: antidepresanti
25.09.2007 15:07
...trîs piecîðiem pieci...:)
Re: antidepresanti
02.12.2008 20:35
trankvilizatori iedarbojas tulîtçji, antidepresanti apmçram pçc 2 ned. parasti lieto 2 nedeljas trankvilizatorus kopa ar AD. trankvilizatorus nedrikst lietot ilgak par 4 ned. rodas atkariba. AD var lietot gadiem, nerodas atkariba. partraucot gan var rasties sliktâka paðsajûta.

ar asinszâli ir tâ, ja lieto antidepresantus, tad tajâ laikâ nedrîkst lietot asinszâli. tâ vismaz rexetin lietoðanas instrukcijâ rakstîts.
!
Re: antidepresanti
02.12.2008 21:31
Vârdu sakot, rijiet tik sûdus, nosprâgsiet, un psihu pasaulç kïûs mazâk!
Vavere
Re: antidepresanti
10.01.2010 19:39
Kas ir lietojis SEROXAT???un cik ilgi??? vai no ta pierod? vai vinjw paliidz?? kopa ar vinju nav jalieto nomierinosas zales tads ka Alprozalam,vai XANAx????? vai ir labak ZOloft antiderpesantS??
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 1?
Ziņa: