Manuâlâ terapija

Aizsāka Ieva 

Manuâlâ terapija
02.05.2001 15:37
Pçc paziòu ieteikuma pçdçjâ laikâ esmu apmeklçjusi vairâkus manuâlâs terapijas seansus. Tur arî pirmo reizi uzzinâju, kas tas ir, jo daktere it kâ visus principus izskaidroja. Man daudzus gadus ir muguras sâpes, taèu daktere konstatçja vçl visâdas vainas, arî iekðçjos orgânos. Viòa apgalvo, ka to visu var izlabot ar manuâlâs terapijas palîdzîbu. It kâ jau tas izklausâs ticami, jo visi muskuïi un orgâni ir savstarpçji saistîti. Tomçr ir arî ðaubas, cik efektîvs un paliekoðs ir ðâds ârstçðanas veids. Tagad neesmu bijusi uz procedûru pâris nedçïas un muguras sâpes atgrieþas.
Vai, sekmîgi beidzot ârstçðanos, nevar atgriezties iepriekðçjâs kaites? Un vai tieðâm var izârstçt gandrîz visu, arî daþas iekðçjo orgânu kaites?
peec sekmiigas aarsteeshanaas nevar atgriezties vecaas kaites. vecaas kaites atgriezhas, ja aarsteeshanaas nav bijusi pilniiga. fiiziskaa terapija nav stipraakaa terapija, kas noveersh dazhaadas sekas. taa neaarstee ceelonjus.
Re: Manuâlâ terapija
11.05.2001 22:52
Sâpçm mugurâ ir daudz iemeslu , arî tâdi ,kas nâk no iekðçjo orgânu puses .Cik tie ir stabili , to neviens nevar paradzçt . Esstrâdâju ar ðâdâm problçmâm jau vairâkus gadus , ir pacienti , kas pçc saòemto seansu cikla aiziet un ilgstoði nav nekâdu sûdzîbu , bet ir arî pacienti , kam ik pa laikam ir nepiecieðama atkârtota korekcija . Taèu nevar visu novelt tikai uz iekðçjo orgânu problçmâm , ïoti daudz problçmu rada arî mûsu ikdienas darbs , piem. , darbs ar datoru ïoti nelabvçlîgi ietekmç arî veselîbu . Es nodarbojos ar osteopâtisko medicînu t . i . kaut kas nedaudz ârçji lîdzîgs , taèu filozofija cita . (skat . www.rehab. lv/BOA ) .
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 8?
Ziņa: