kontracepcija

Aizsāka Ieva 

kontracepcija
26.04.2001 09:01
Es nedaudz vairaak kaa pusotru gadu lietoju hormonaalaas tabletes TRISISTON. Nu jau nepilnu meeneesi vairs taas nelietoju. Interesee mani sekojoshs jautaajums - kad vajadzeetu saakties meeneshreizeem? Ja man kaadreiz cikls bija ljoti iiss (videeji 21 diena, bet ir bijis pat 14), tad vai tagad atkal peec tableshu lietoshanas atsaaksies shis iisais cikls? Un veel, kaadu ietekmi uz meeneshreizhu saakshanos atsaaj Postinors? Ljoti luudzu varbuut kaads speej man atbildeet uz shiem jautaajumiem!
Re: kontracepcija
26.04.2001 13:34
Mçnesreizem vajadzçtu sakties ~30 dienas pçc pçdçjâs kontracepcijas tabletes.Tas ir ïoti individuâli.Ja jûsu menstruâlais cikls ir bijis ïoti îss,tad ir cerîba,ka tâ garums pçc kontrac.tab. lietoðanas varetu bût apm. 28 dienas .Postinors ir avârijas kontracepcija,viena tablete menstr.ciklu neietekmçs,bet 2-3 tab.jau varçtu izraisît asinosanu.
Re: kontracepcija
26.04.2001 14:38
Paldies Jums par atbildi. Mani interesee veel shaada nianse - kontracepcijas tabletes bija jaalieto 21 dienu, tad septinjas dienas nee. Vai Juusu atbildee, minot peedeejo dienu, kad tika lietota tablete, shajaa gadiijumaa taa bija domaata 21 vai 28 diena?
Ieva!


Tavâm menstruâcijâm bûtu jâatjaunojas 30 dienu laikâ pçc pçdçjâs tabletes, kuru tu esi iedzçrusi. Ja tâ tas nenotiek, tev nepiecieðama ginekologa konsultâcija. Tu tikai nedrîksti aizmirst, ka ðajâ laikâ ir jâlieto kâda cita kontracepcijas metode (prezervatîvs, Farmatex), ja nevçlies lai iestâjas grûtniecîba. Postinors, ja to lieto, kâ norâdîts instrukcijâ, tâtad divas tabletes, varçtu menstruâcijas paâtrinât. Reizçm menstruâcijas arî pçc Postinora lietoðanas varçtu kavçties. Postinors ir jâlieto tikai ârkârtçjâs situâcijâs.

Ar cieòu dr.I.Kârkliòa
Re: kontracepcija
02.05.2001 14:13
Cienîjama Ieva!
Domata ir pçdejâ tabletes lietosanas diena.Bet organisms ir ïoti individuâls un nebûtu pareizi,ja mçs uz dienu prognozçteparedzamo cikla atjaunoðanos.Pçc tableðu lietoðnas Jûsu "îstais'"cikls noregulçsies/paradîsies/ daþu mçneðu laikâ,pçc tableðu pârtraukðanas.
Ar cieòu - Matule
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 2?
Ziņa: