Psihoanalitikis

Aizsāka Aleksandrs 

Psihoanalitikis
25.04.2001 12:10
Vai kâds varçtu ietekt labu psihoanalitiki Rîgâ?
Re: Psihoanalitikis
25.04.2001 15:57
Latvijaa vismaz pirms pusgada nebija neviena psihoanaliitikja. Ir tikai psihoterapeiti. Ja ir kaads uzradies, tad mani tas arii intereseetu.
Liga
Re: Psihoanalitikis
25.04.2001 17:47
Ir tads Latvijas Psihoanaliitiskais Instituuts Kugju iela 11. Ar psihoanalizi gan man skiet vinji tur nenodarbojas, bet varbut kaut ko var ieteikt.
Anita Salnâja
Re: Psihoanalitikis
26.04.2001 16:10
Neesmu dzirdçjusi, ka Latvijâ bûtu kâds psihoanalîtiíis. Reizçm gadâs, ka cilvçks pats uzstâda sev diagnozi un izlemj, ka viòa problçmu gadîjuma palîdzçt var vienîgi, piemçram, psihoanalîtiíis. Zinu, ka daïa no Latvijâ praktizçjoðiem psihoterapeitiem ir psihoanalîtiski orientçti. Zinâðanas par psihoanalîzi ir arî daudziem psihologiem. Gribu teikt, ka psihoanalîtiíis noteikti vav vienîgais, kurð var palîdzçt. Lai ieteiktu, kurð vçl to var izdarît, bûtu nepiecieðama detalizçtâka problçmas izzinâðana. Psihologs.
Andra
Re: Psihoanalitikis
27.04.2001 15:08
Ir javersas pie psihoterapeita. Latvija praktyizejosu psihoanalitiku nav, t.i., neesmu par tadu dzirdejusi. Varbut, ka Jums neam analitikis nav nepicioesams, palidzet spes psihoterapeits.
Paldies visiem par atbildçm. Tâtad, kâpçc es meklçju psihoanalîtiíi?
Lieta ir tâda, ka es gribçtu izpçtiît savu neapzinâtu. Vai Latvijâ praktizçjoðiem psihoterapeitiem pietiks zinâðanas par psihoanalîzi, lai man palîdzçtu?
Liga
Re: Psihoanalitikis
27.04.2001 22:24
Ja jau par to saka runaat - ar ko principaa atskiras psihoanalitikis, psihologs un psihoterapeits? Un ko iisti nozimee dinamiskaa psihoterapija (vai psihodinamiskaa psihoterapija?- kaut ka taa)
Re: Psihoanalitikis
07.05.2001 16:57
Nuuuuu!
Psihologs - Akadçmiska un/vai profesionâla izglîtîba psiholoìijâ kâ sociâlâ zinâtnç. Latvijâ ðobrîd atrodami SKOLU, ORGANIZÂCIJU un KLÎNISKIE psihologi, kam ir savas asociâcijas, un kas ir saistîbâ ar zinâtni. Pârçjie, kas uzdodas par psihologiem, piem., Zaíu Marta utml. (parapsihologi, astrologi, magi, izdzinçji, okultisti ....) ir jâiesloga attiecîgâs iestâdçs atbilstoði LR likumdoðanâ paredzçtajam. Jebkuram psihologam jâbût akreditçtas augstskolas izdotam dokumentam, kas apliecinâtu viòa kvalifikâciju (izglîtîbu).
Psihiatrs nav psihologs - mediíis, ârsts ar specializâciju psihiatrijâ
Psihoterapeits = psihologs vai ârsts, vai soc. darbinieks + eiropas prasîbâm atbilstoða papildus apmâcîba psihoterapijâ (kâdâ no starptautiski atzîtajiem un akreditçtajiem virzieniem) + sertifikâts (ðobrîd Latvijâ sertifikâcija tiek sakârtota)
Psihoanalîtiíis - kâ jau minçts, vçl nav Latvijâ sastopams
karina
Re: Psihoanalitikis
15.05.2001 15:53
Esmu dzirdçjusi, ka vienîgais psihoanalîtiíis Latvijâ esot Anita Plûme!!
Re: Psihoanalitikis
15.05.2001 16:01
Anita Pluume ir psihoterapeits, paskaties datu baazee pa kreisi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 5?
Ziņa: