augsts prolaktina limenis!!!Help!

Aizsāka guna 

augsts prolaktina limenis!!!Help!
24.03.2006 20:41
man ir paaugstinats prolaktina limenis( pirmajas analizes bija 947, bet otrajas analizes - 588).Veicu vedera dobuma sonografiju(aknas, nieres, aizkunga dziedzeris, liesa), tur viss O.K. Hipofize ari nav palielinata un vairogdziedzeris ari kartiba.Ginekologiskaja apskate atklajas, ka man ir paliela cista olnicas, bet viena ginekologe teica, ka no ta nevar paaugstinaties prolaktins, cita atkal - ka var.Gribetos sanemt profesionalu padomu, ko lai daru talak, jo zinu, ka augsts prolaktins nepavisam nav labi.Un atkartot analizes tagad nevaru, jo man cistas asteshanai izrakstija hormonalas tabletes.Esmu druscinj uztraukusies, un arsti ari neko jedzigu nepateica,tipa, nesatraucies, ta medz but, tas nav briesmigi.Vai ta ir taisniba?Vai kads var man ieteikt kadu patiesham labu endokrinologu?
Zuziks
Re: augsts prolaktina limenis!!!Help!
25.03.2006 09:03
A kads prolaktinam sakars ar kungi, liesu, aknam un nierem???? TApat ari vairogdziedzerim???
Prolaktins tak razhojas tai hipofiize. Un tev nemaz TIK aigsts tas limenis nav. 600 skaitas tikai viegli paaugstinats....
Olivija
Re: augsts prolaktina limenis!!!Help!
25.03.2006 14:53
Vairogdziederis kârtîbâ,Hipofize nav palielinâta,prolaktîna lîmenis mainâs atkarîbâ no cikla dienas.Tûlit pçc mçnesreizem vinð ir zems ,pirms mçnesreizçm vissaugstâkais.Ja dakeri saka,ka nav ko uztraukties ,tad arî velti nestreso.Olnîcu cistu pa laicinam novçro USG,gan jau tev daktere to jau pateica.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 13?
Ziņa: