psoriaze

Aizsāka Lina 

Gunârs
Re: psoriaze
01.06.2006 10:44
Iesaku neticçt Gigasai, jo tâ ir tâ pati vecene, kas pirms kâda laika plijâs virsû ar koraïlu ûdeni, bet tagad skatos nomainîjusi plati uz selçnu. Tikpat labi jebkuram slimniekam, arî psoriâzes, ir nepiecieðams svaigs gaiss- nu tad ko, Gigasa, varbût mçìini iesmçrçt kâdam.
Re: psoriaze
31.03.2010 12:48
Zdavstvujte! u menj psoriaz 26 let, na4jalsja v armije, esli 4esno uze ot4jajalsja kak libo borotsa s nim, prosto ruki padajut, ne odni mazi uze ne pomogajut, mnogoje isprobival, 4asto lezu v boljnice, v pervoj gorodskoj, no tam dnevnoj stacionar posle vipiski 2, 3 dnja, a potom vsje opjatj! o4enj pomogajet kvarcevanije, no ona toljko po naprovleniju v boljnice tak stoit 5 ls,eto dovoljno dorogo v na6e vremja. Mozet kto znajet gde e6je estj takije lampi, da i pode6evle??? ja priderzivajusj dietam, ne pju ne kurju voob6e! no vsje ravno moja psoriaz ne otstupajet, na dannij moment porazeo bolj6e 80% tela, pozalujsta pomogite!
Kur Apē ir šis dziednieks? kāda adrese vai telefons. Kā viņu sauc? Lūdzu dodiet informāciju e-pasts aleksandrac@delfi.lv
Uldis942
Re: psoriaze
22.01.2011 22:48
http://www.psora.net/
Oleg, tev vajag palasīt forumu krievijā un tu noteikti atradīsi vēl neizmēģinātas lietas vai arī ko citu noderīgu!
Uldis942
Re: psoriaze
22.01.2011 23:18
Gribu padalīties savā pieredzē par psoriāzi, man tā ir jau 16 gadus un ir uz visa ķermeņa ieskaitot galvu. Izmēģinājis esmu ļoti daudzas metodes. Varu pateikt ka man palīdz hormonālā ziede Elocon, bet citas kā Daivonex, Daivobet un uz darvas bāzes nekādu sevišķu iespaidu neatstāja. Mēģināts ir smērēt strutenes, likt kompreses no kumelīšu, raudenes, kā arī citu dabas velšu uzlējumiem, bet arī nekas nelīdzēja. Izmēģināju lāzeru, arī nekā. Biju pie dažādām pūšļotājām ( izmisumā ko tik neizdarīsi ) un protams ka nulle efekta. Mēģināju dažādus pārtikas bagātinātājus no Indiešu veikala Rīgā un atkal nekā. To visu es darīju dažādu ārstu uzraudzībā un pēc viņu ieteikumiem. Isāk sakot kas man palīdz! Kad ir saasinājums ņemu Elocon un smērējos , otrā dienā var kremu (Spodrības smilšērkšķa piemēram ) vai kādu smēri vai pūšamo ar cinku ( es lietoju Scincap, bet ir dzirdēts ka viņā varot būt arī slēpti steroīdi ), kad pēc nedēļas vai pusotras ir pleķi knapi rozīgi ( tikai tad un nekādā gadījumā ne ātrāk ) ņemu talkā UVB lampas un ik pēc smērēšanās vakara ar smēri nākošajā dienā lampojos. Rezultāts garantēts.
Vēl labi palīdz sērūdeņraža vannas un ja kopā ar naftalāna vannu losjonu ( laikam tā viņš saucās ) tad rezultāts arī baigi labais, bet vajag kādas 10 reizes iet un katra laikam kādus 15 Ls maksāja.
Vai kāds atceras Psoriāzes Biedrību ar Irēnu Sjucillo kura saorganizēja lampošanos mums pa lēto? Sākumā Dzelzceļnieku slimnīcā pēc tam Lauku ielā. Diemžēl skauģi noēda šo pasākumu, bet ja saorganizēsimies varētu mēģinat atkal pacelt to visu! Ko sakāt!
Arnitis
Re: psoriaze
29.01.2011 13:06
Psoriāzi izārstēt var. Zinu metodi kā to izdarīt. Varēšu palīdzēt no 1. marta. Ja kāds vēlas izārstēties no psoriāzes, lūdzu, sākot no februāra, pieteikties. Pamatā ir Tibetas medicīna.

Mans e-pasts ir arnis.ogle@gmail.com
Re: psoriaze
30.01.2011 19:57
Jā, UVB fototerapija ir vienīgā pēc kuras man ilgu laiku nav psoriāzes izsitumu. Ir mēģināts gan UVB staru kurss ar hormonu ziedēm, gan bez (iztiekot tikai ar kopšanas līdzekļiem speciālajiem). Secinājums- ka rezultats diezgan līdzīgs. Es UVB lampu kursu izgāju VC Plavnieki. Kur vēl tās lampas Rīgā ir bez plavn un 1. slimnīcas?
Re: psoriaze
31.01.2011 20:42
Arnitis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Psoriāzi izārstēt var. Zinu metodi kā to
> izdarīt. Varēšu palīdzēt no 1. marta. Ja
> kāds vēlas izārstēties no psoriāzes, lūdzu,
> sākot no februāra, pieteikties. Pamatā ir
> Tibetas medicīna.
>
> Mans e-pasts ir arnis.ogle@gmail.com
....................................................................................................................................................................
Tad jau varu jūs apsveikt ar vispasaules slavu un Nobeļa prēmiju. Nedzirdu tikai atsauksmes presē. Kada nenovīdība.Latvieši nesteidz godāt savu ģēniju.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.02.2011 20:11 by Mazdakteris1.
Re: psoriaze
31.01.2011 20:45
Psoriazes uzvarētājs zinātu arī kā arstēt Trako govju sērgu, Viņu izsauc prioni jeb supermazie vīrusi. Kurus nevar ieraudzīt pat elektron mikroskopā.
Acīm redzot arī psoriāzi.
Kazimirs
Re: psoriaze
01.02.2011 00:12
Agrāk gāju uz ķemmi LP biedrībā, tur arī pa lēto SkinCap airesolu varēja dabūt, tagad nekā.
Moš kaut kur tās UVB lampas var nopirkt, cik maksā? Baigi negribās kādu iestādi uz ausīm likt.
Re: psoriaze
19.11.2013 21:43
Labdien.
Pirms 3 gadiem smagi saslimu ar psoriāzi.Viss ķermenis bija klāts ar psoriāzes perēkļiem.Ārstējos Rīgas ādas dispanserā 4 nedēļas.Vēnā laida kaut kādu kokteili,smēres uz ādu jo treknākas,jo labākas.Palīdz arī olīveļļa.Vasarā ir labi rudenī sākas no jauna.Esmu ievērojusi ja uztraucos psoriāze ir ātri vien klāt,tapēc mīļie vispirms jāārstē nervi.Un ja satraucamies,ka zāles ir kaitīgas,tad mūsdienās pat gaiss ir piesārņots,un kaitīgs.Uniesaku apmeklēt ne tikai dermatalogu,bet arī psihoterapeitu,tas palīdz ticiet man.
Re: psoriaze
30.09.2017 22:20
inese1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Varbût, kâds var ieteikt.
> Ko darît ja psoriâze ir skârusi galvas mataino
> daïu? Kâdas smçres bûtu piemçrotas? Jo galva
> niez ðausmîgi.
> Nezinu ko domâ frizieris, man pat ir kauns ir iet
> pie viòa....
Re: psoriaze
30.09.2017 22:28
Varu ieteikt griezties pie zinoša speciālista mediķa ,kurš var reāli panākt normalu psoriāzes remisiju ,viņu sauc Jānis un var sazvanīt pa telefonu 26923992 ,es domāju ka jūs nebūsiet vīlušies ! Cik es zinu tādu ārstēšanu ne viens no speciālistiem nezina un nepiedāvā .
Re: psoriaze
15.10.2017 21:18
Es esmu izgājis smagu psoriāzes ceļu visu ,ko jūs stāstat arī izbaudijis ,kamer neatradu īsto līdzekli ,lielāka daļa minēto līdzekļu darbojās ka simptomātiķi un bieži vien nojauc hormonālo sistēmu .ja interesē zvaniet Jānis 26923992,strādāju kā dziednieks.
Re: psoriaze
15.10.2017 21:43
Sākās. Jānis mums parādīs ārstēšanas licenci un Nobela prēmijas laureāta apliecību.
Būs muļķi,kas maksās.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 3?
Ziņa: