psoriaze

Aizsāka Lina 

alija
psoriaze
28.10.2005 01:44
Tris gadus atpakal viss saakaas , man bija 20;
Uz elkona uzradas liels zviinains izsitums , kaut nepieveersu uzmanibu , man netrauceeja ;
Peec diviem gadiem bija kadi desmit uz kaajaam , domaaju ko dariit , uzreiz saakaas domas par veneriskaam slimiibaam. Nu ko devos pie anonimaa aarsta briaanu ielaa ;
Nu ko analizes , peec stundas jau gatavas , neko gan neatrada , bet teica lai pazvana peec 2 dienaam , ka zinaas kaut ko siikaak ;
Pazvaniju ...... atbildeeja ka man ir sifiliss ,kaut kaads viens pluss , biju panikaa - aarsts mierina ka varbuut tas nav sifilisss ;
Devos pie aarsta sanemt vienu sprici , profilaktikas peec ;;;;;;

taa arii zviinjainie izsutumi nav pazudusji , un uz sifillisa analizeem viemeer viens pluss un aarsti nezin kas tas ir ......

Nesen iegaaju kaadaa aptiekaa francijas dienvidos paraadiju aptiekaaram savu roku - vinjs apskartija un secinaaja PSORIOZE ; Ieteica man smeeri un nopirku SAINT-GERVAIS un paliidz , vieniigais nezinu ko ar galvas aadu dariit......
Smeere maksaa 15 eiro nopeerkama arii internetaa (francijas web)
Re: psoriaze
09.11.2005 13:07
Sveiks visiem, kuriem ir psoriâze!
Mana slimîbas vçsture lîdzîga kâ visiem, kas ðeit ir izteikuðies.
Parâdîjâs ap 16 g. v. un man ðobrîd ir 29. Slimîba ir ïoti progresçjusi. Palîdz tik tieðâm Daivobet. Protams ïoti dârga smçre, bet uz viòu tak ir 75% atlaide. Kâpçc neviens par to nemin? Ìimenes ârsts izraksta atlaiþu recepti un uz aptieku prom. Un lai ârsts nemçìina sûroties, ka nepietiek nauda, tâpçc nedod atlaiþu recepti. Sakat, ka sûdzçsiet tiesâ ja nedod.
Divas dienas Daivobet, piecas dienas Daivonex. Galvai ðíidrais Daivonex man nepalîdz, pat pretçji, pasliktinâs. Galvai palîdz ðíidrais Elacon, kurð arî ir atlaiþu sarakstâ (75%).
Man palîdz arî Skincap aerosols, kurðs nav atlaiþu sarakstâ. Manam psoriâzes paveidam nepatîk saule, jûra. Padzîvoju pie jûras kâdas trîs dienas un kâ ar roku noòemts. Uz ziemu atkal parâdâs...
Galvu augðâ, psoriâzei patîk nîkuïi, neïausim viòai par mums òirgâties!
Re: psoriaze
23.11.2005 01:40
Laikam buushu jauninais sheit...pat nezinu ko ,lai raksta man psoriaaze paraadiijas peekshni vienaa dienaa....censhos ar vinu sadziivot,bet baigi gruuti mani tas dzen depresiijaa,jo esmu fiziski loti speeciigs cilveeks,un nevaru pienemt ,ka vina ir piemeklejusi mani.....paldies par visu informaaciju ,kas ir sheit.....bet zinu vienu ka nevisiem piemeeram paliidz juura ,jo pavadiiju pie vidus juuras meenesi un izmainas bija mimemaalas...Piebildiishu lielaako ties uzturos Francijaa .Esmu veel meeginaajis smeeru.... Diprosalic un Apsor tos man izrakstiija aarsts Francijaa,bet izmainas ir tikai tad kad regulaari lieto,tikliidz vienu dienu izlaiz viss ir dubuultaa atpakal....pat nezinu ko man dariit!Nesaprotu kaa nav izdomaatas zaales,kas vinu pilniibaa izaarstee!!!!Esmu jau Apsor smeeraa izteereejis ap 400ls ...Viena tuubina 60 grami maksaa ap 25 ls pietiek uz nedeelu.....Vai kaads man tieshaam var ieteikt kautko taadu ,kas man paliidzees straadaaju sveeraa,kur man traucee vina.....Cenai nav noziime,ieprieksh jau paldies
dansiga
Re: psoriaze
23.11.2005 01:48
Kaspars, a man 3 burvju burcinjas ..... kuras smereeju peec kaartas .... a ja nu kada paliidz ....... un parasti palidz jau arii ...

1) tauksaknes spirta uzleejumu - ljoooti labi paliidz manam haimoriitam, kas ik pa briidim uzliesmo (un arii visadiem citaadiem iekaisumiem) un meitaam visadaam pumpaam .....
2) lieku kompreses - spirta uzleejumu uz kastanjiem - visaadiem sasitumiem, sastiepumiem ......
3) un ja shitie neliidz ... smereeju teejas koka eljlju .....
Eva18
Re: psoriaze
20.12.2005 15:52
Vai kâds precîzi var pateikt, vai drîkst krasot matus, ja uz galvas ir PS?
bubuliene
Re: psoriaze
21.12.2005 14:29
drîkst, bet ne ar visâm, ieej frizçtavâ, tev tur pateiks ! neatceros, vai tonçjoðâ vai kâdas tur bij !
Re: psoriaze!
09.01.2006 15:35
NU LABDIEN ARÎ ES ESMU ÐIS SLIMÎBAS UPURIS JAU 24 GADUS.JÂ AR TO NERVOZÇÐANU MÛSU LAIKOS IR VISÂDI,BET KAS ATTIECÂS UZ ZÂLÇM MAN JAU UZ VIÒÂM IR RIEBUMS JO PA ÐIEM GADIEM IR TIKDAUDZ SMÇRÇTS KA VARÇTU LAIKAM JAU VEST AR LIELU PIEKABI.IR GULÇTS ARÎ SLIMNÎCÂ PIE DAKTERES RAJEVSKAS UN ÍEMERU SANATORIJÂ. NETEIKÐU KA MAN KAUTKUR BÛTU KÂDS ÎPAÐI PALÎDZÇJIS.MAMMAS BRÂLENS PAR ÐO KAITI INTERESÇJAS AMERIKÂ KUR TO UZTVEROT GANDRÎZVAI KÂ VASARAS RAIBUMUS UN ARÎ DÂRGAS ZÂLES TIKA SÛTÎJIS.NEZINU KÂ CITIEM BET ARÎ TANTIÒAS ÐO KAITI NESPÇJ MAN IZÂRSTÇT.KAUT ARÎ JAU KUR TIK NAV BÛTS GANDRÎZVAI PUS LATVIJAS IZBRAUKTS. VIENÎGAIS NO KÂ MAN PALIEK LABÂK TAS IR SOLÂRIJS,BER MÛÞÎGI JAU NEVAR DEDZINÂTIES.MAN PRIEKS PAR JUMS MANIEM BÇDU BRÂÏIEM KA NEZAUDÇJAT CERÎBAS UN CÎNÂTIES NU TE JAU GANDRÎZVAI SAVS KLUBIÒÐ NODARBOJIES.JANU TOMÇR ATRODÂS KÂDAS BURVJUZÂLES ZINOJIET VARBÛT ARÎ MAN BÛS TAS LIKTENIS TIKT VAÏA NO ÐIS "zarazas"
ilzuks
Re: psoriaze!
14.01.2006 16:23
Sveiki! Nejauði atradu ðo diskusiju un nu ðad un tad palasos! Psoriâze man ir jau 15 gadus. Îpaði ar to neesmu cînîjusies. Pirms gada man konstatçja izkaisîto sklerozi. Tas bija ðoks, un psoriâze saasinâjâs. Sejai izmantoju Baldones dûòu krçmus, galvâ iezieþu Dzintara matu eïïiòu (kïûst vieglâk) vai zilos mâlus, bet uz íermeòa skartâs vietas apzieþu ar Daivobet - palîdz. Pagâja daþas dienas, un psoriâze mazinâjâs. Ârste ieteica Daivobet ieziest arî galvâ 1x dienâ. Mati nav pârâk îsi. Grûti, bet ir izdarâms. Lietoju ðampûnus Fungitar un pa starpu Baldones dûòu ðampûnu un balzâmu. Izmantoju Baldones dûòu ziepes. Dârgas, bet labas.
Re: psoriaze
20.01.2006 13:04
Nu par gaïas nelietoðanu tâ nu nemazâm nav taisnîba,jo es to nelietoju 2 gadus un izmai nu nebija nekâdu.

sanita
Re: psoriaze
20.01.2006 16:12
Ik pa laikam tiek izgudrots kâds jauns lîdzeklis psoriâzes ârstçðanai. Ir tâds preparâts Raptiva, injicçjams zem âdas 1x nedçïâ, ilgstoði. Vai preparâts strâdâ, to var pateikt tikai pçc 3 mçneðu ârstçðanâs. Pozitîva rezultâta gadîjumâ, par panâk pilnîgi veselu âda. Bet 30 % nepalîdz. Par labu Domâts tad, kad nepalîdz smçrçðanâs, pie plaðiem âdas bojâjumiem. Ïoti rûpîgi jâpârbauda veselîbas stâvoklis. Tas ir lîdzeklis, kas satur autoantivielas, darbojas pret iekaisumu , kas noris paðâ âdâ. Vispâr efekts labs, bet baigi dârgs, ne katram pa kabatai.
Dermatologs Sanita Þîgure.
mazinjaa
Re: psoriaze
20.01.2006 23:17
Super aarste-dr.Valdmane Dzelzcelja Bikjernieku slimnicaa.Pienjem tur arii polikliinikaa.Savaam aciim redzeeju,kaa paliek labaak ne tikai pie psoriaazes.Iesaku!
Re: psoriaze
04.02.2006 09:46
aizei uz 1centrâlo slimnicu uz 6-7nodalu STS laba vieta kur var pakonsultçties par psoriâzi un citâm âdas slimîbâm

Re: psoriaze
04.02.2006 20:22
Cienîjamie, slimnieki ar daþâdâm problçmâm! Vai tad neesat dzirdçjuði ,ka jâcînâs ar CÇLONI nevis ar sekâm, jo mçs dzîvojam vidç kur ir zems mikroelementa selçna lîmenis zemç, augos, ûdeòos un dzîvnieku organismâ un lîdz ar to ar pârtiku pietiekoði nesaòemam ðo organismam tik svarîgo mikroelementu.Tâ ir Baltijas valstu problçma, tâdçï ir tik daudz daþâdu saslimðanu ,onkoloìisku, sirds un asinsvadu,infekciju ucc,tajâ skaitâ arî psoriâzes .Ârstu þurnâlos ir publikâcijas par ðo tçmu ,ko rakstîja dermatologs OJÂRS LIZÂNS . Varu apgalvot, ka tie kas lieto JAUNÂS PAAUDZES SELÇNPREPARÂTUS-BIOSTIMS un BIOENERGOSTIMS TIEK VAÏÂ NO MILZUMS DAUDZ VESELÎBAS PROBLÇMÂM . Tam pierâdîjumi ir pie raþotâjiem-zinâtniekiem BIOMEDICÎNAS EIROPAS AKADÇMIJÂ , Pçrses ielâ
16-204. kab. 2.st.,t 7701241,darba d 9-17. Vîenîgie raþotâji Pasaulç, kam par kvalitâti un efektivitâti ir VISPASAULES ATZINUMI un BALVAS. Neuzraujaties uz ORGANISKAJIEM Se , kas ir aptiekâs un kas ir AIZLIEGTI EIROPÂ.Ðie preparâti ir arî HOMEOPÂTISKAJÂ aptiekâ , bet tur ir dârgâki.Mans radinieks gadiem mocîjâs ar ðo problçmu , bet atrisinâja sâkot LIETOT ÐOS Se preparâtus.Problçma ir iekðâ, kas parâda uz âru ka ir jâpalîdz organismam. Ofisâ visu paskaidros. ESIET , VESELI!
sara
Re: psoriaze
04.03.2006 20:53
nja izlasiju visus komentarus( lieki piebilst ka ari pati slimoju)
daivibets un daivonex palidz tikai uz neilgu laicinju un nav veselîgs, jo ir hormonâls preperâts.
domaju ka tiesjaam butu noderiigi pieversties kadai dieetai,
man ir 17 un esmu ieverojusi kad pienjemos svara tad ari psoriâze saasinâjâs, bet ar tâm diçtâm arî ir kâ ir...:(
Re: psoriaze
05.03.2006 08:59
Tâ, kâ lielâkâ daïa ðajâ diskusijâ ir sapratuði, ka psoriâze ir nevis âdas problçma, bet, ka problçma ir vairâk iekðíîga, kas tâdâ veidâ atspoguïojas uz âru, iesaku noteikt psoriâzes cçloni kâda orgâna nepareizâ funkcionçðanâ. Orgâni funkcionç pareizi, ja tam pietiek visas nepiecieðamâs vielas. Daþkârt psoriâze var bût daþâdu orgânu traucçjumu sekas, kas, ka pa íçdîti, vienai problçmai izraisot nâkoðo, atspoguïojas, kâ psoriâze.
Ar psoriâzi var cînîties, atgûstot organisma minerâlvielas normâlajâs proporcijâs. Tad visi orgâni darbosies "normâli".
Kâ uzzinât, problçmu cçloni? Ir analîze, ko Latvijâ nevar ierindot klasiskâs izmeklçðanas skaitâ, jo to ðeit netaisa. Tâ ir matu elementu analîze. Matos saglabâjas visi organismâ esoðie elementi lielâkâ vai mazâkâ daudzumâ, ko var, ar precîzajâm metodçm, noteikt. Tâ norâda uz kâdu vielu trûkumu vai pârbagâtîbu organismâ, to nepareizajâm proporcijâm, kâ rezultâtâ rodas daþâdas sekas.
Analîzei matus uz laboratoriju nogâdâ reizi mçnesî. Analîzes rezultâti iegûstami pçc mçneða. Analîzes rezultâtos katrs atradîs tieði sava organisma minerâlvielu sastâvu, un, kâ tas atðíiras no vidçjâ eiropieða "normas". Bet pats galvenais ir ðo minerâlvielu savstarpçjâs proporcijas.
Tiek dota recepte, kâ izmainît çðanas paradumus, un, pats galvenais, kâ atgût zaudçto minerâlvielu balansu, atïaujot orgâniem paðiem darboties uz pilnu jaudu, izstrâdâjot vajadzîgâs vielas.
Papildinfo http://vebso.eclub.lv/index_files/21.htm.
vita
Re: psoriaze
05.03.2006 11:15
ir loti laba smere BIOPIN 10/ bet to var nopirkt tikai Krievija maksa 75 rbl. Palidz kolosali un nav kaitiga.
Elza
Re: psoriaze
16.03.2006 21:56
Psoriâze.

Galvenie preparâti - Feelin Good, Revenol (paaugstinâta deva) CLM, Black Walnut, Pau D`arco, Orachel Plus, Curb, Eliminator un Barrier Cream(ârîgi).
Palîgmateriâli - Maximol vai Mineral Solution, Enday (pçc 40 gadiem),VMM, Indulge Bubble Bath (vannas). www.neways.lv Lasiet paði , es tik iekopçju.
Re: psoriaze
16.03.2006 22:38
Flucinar gel ir nopçrkams Latvijâ
Noela.
Re: psoriaze
16.03.2006 22:45
Palabs: psoriâzes cçlonis nav zinâms, tâ ir autoimûna slimîba, neârstçjama, bet apârstçjama.
Un matu elementu analîze te nekâdâ ziòâ nelîdzçs. Ðî slimîba nav nekâdas izklaides tiem, kam nav ko darît vai arî totâla hipohondrija piemetusies, ka sâk matus izsûtît pa visu pasauli. Nav pareizi cilvçkiem dot kautkâdas cerîbas, ka, veicot ðo slaveno matu analîzi kâds varçs atrast slimîbas cçloni. Tu taèu neesi klînicists, kâ tu vari kautko tâdu stâstît!!!
Re: psoriaze
21.03.2006 12:24
To Noela: Psoriâzes cçlonis nav zinâms tiem, kas to nemeklç pareizajâ vietâ. Psoriâze nav izârstçjama kâ âdas slimîba.
Re: psoriaze
21.03.2006 12:47
to Palabs: psoriâze vispâr nav izârstçjama, tikai apârstçjama (t.i. tiek "novâktas" âdas izpausmes), tieði tâdçï, ka tâ nav tikai âdas slimîba vien (varbût Tu nezinâji, bet psoriâze var skart ne tikai âdu).
Ja jau Tu meklç pareizajâ vietâ - nu, pastâsti, kâds tad ir psoriâzes cçlonis? Mani un domâju ka vçl ïoti daudzus, tas patieðâm ïoti interesç. Tikai lûdzu tâ padziïinâti, ar mehânismu.
Re: psoriaze
21.03.2006 14:06
palîdz Krio-sauna!
Re: psoriaze
21.03.2006 17:43
To Noela: Psoriâzes cçlonis nav zinâms tiem, kas to nemeklç pareizajâ vietâ. Psoriâze nav izârstçjama kâ âdas slimîba.
Re: psoriaze
21.03.2006 17:55
Skola maksâ naudu.
Re: psoriaze
21.03.2006 19:00
The precise cause of psoriasis is not known, but it is almost certainly the result of a disorder of the immune system. Confusion can occur with other conditions, and correct diagnosis prior to treatment is essential.
Tâpçc vispirms nosaki sava organisma imûnsistçmas stâvokli. Es rekomendçju matu elementu analîzi.
Noela.
Re: psoriaze
21.03.2006 21:57
Palabs - tieði tâ, imûnâ sistçma. Palabs, kâ Tu spçj noteikt imûnâs sistçmas stâvokli pçc matu analîzes???! jo vairât Tu runâ, jo tâlâk auzâs Tu iebrauc.
Re: psoriaze
24.04.2006 13:10
Es esmu gaajusi uz Psoriaazes biedriibu, bet tur piedaavaa kalnu sauliiti, kas buutiibaa ir slikti, jo kameer saullojies tikmeer pazuud, bet kaa paarstaaj taa paraadaas atkal. Un no kalnu sauliites un solaarija var dabuut aadas veezi. Vislabaak ir dabiigaa saule. Der arii infrasarkano staru pirts.
Re: psoriaze
26.05.2006 16:15
Labdien, visiem. Liels paldies jums par visu sniegto informâciju.
Bet gribeju uzzinât, vai kâds nebija uz tâ dermatliìijas centra uz Pçrnavas iela 70.
Tam ir briesmîgs nosaukams, bet tomçr ta ir kautkâda dermatoloìijas klinika vai aìentûra?
Es pati, PALDIES DIEVAM, neslîmoju ar PS, bet manam draugaum ir jau kadus 12 gadus, un tas PS vinam ir, man liekâs, smagâ formâ, jo Ps dazhreiz paradâs uz termiòa 70%. Agrâk palîdzçja Scin CAP aerozols, bet tagad arî viòð nepalîdz. Ar jûras sâli paliek mazliet vieglâk bet tas tomçr pamaz.
Iepriekð paldies par informâciju!!!!!
Re: psoriaze
29.05.2006 10:31
Ïoti vienkârði varat risinât Jûsu problçmu , jo problçma ir tajâ ,ka organismâ kaut kas trûkst un tas ziòo uz âru caur âdu ka ir iekðçja problçma . Problçma ir galvenâ tajâ , ka Baltijas valstîs visi iedzîvotâji saskaras ar selçna deficîtu, kas pamatâ tad arî rada lielu daïu problçmu ar veselîbu un paceïot Se lîmeni organismâ atrisinâs ïoti daudz un daþâdas problçmas . Ja nesâkt lietot Jaunâs paaudzes Se preparâtus ko raþo LATVIJAS zinâtnieki ,efektivitâte ârstçðanai jebkâdâ veidâ bûs zemâka .
vairâk varat uzzinât ja rakstîsiet - gigasa@inbox.lv , vai Pçrses ielâ 16-204 . , t. 7701241
Re: psoriaze
29.05.2006 10:46
Ir zinâtniski apstiprinâjumi , ka nepaceïot selçna lîmeni organismâ izveseïoties ir problemâtiski , jo tam ir ÎPAÐA loma organismâ . Tâ ir Baltijas valstu problçma un to var risinât ar Jaunâs paaudzes se preparâtiem ko raþo Latvijas zinâtnieki , tas atzîts kâ labâkais un efektîvâkais Se PASAULÇ . SÎKÂK - gigasa@inbox.lv , vai pie raþotâja
Pçrses ielâ 16-204 , t. 7701241. Tiem ir pierâdîjumi un tâ ir zinâtne , bet ne
tantiòas lîmenis.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 14?
Ziņa: