psoriaze

Aizsāka Lina 

Krishss
Re: psoriaze
02.03.2005 11:51
Man Daivonex palîdzçja ïoti âtri un tagad psoriâze vairs nav uzliesmojusi :)
janisxx
Re: psoriaze
16.03.2005 13:05
Man psoriâze ir 30 gadus. Sâkâs uz elkoòiem pavisam mazi plankumiòi.
Toreiz atrados Padomju Armijâ un sanitârajâ daïâ dakters teica, ka tas
ir vitamînu trûkums. Pçc dienesta beigâm mâjâs bûðot pilnvçrtîgâks uzturs un ðie plankumi pazudîðot. Diemþçl...mâjâs apstiprinâjâs, ka tâ ir psoriâze.

Ar gadiem ðie plankumi ir kïuvuði lielâki...parâdîjâs uz ceïiem
un arî uz sejas. Visnepatîkamâk bija
kad sâkâs galvas matainajâ daïâ. Atklâju, ka mataino daïu
var daudzmaz sakopt un neniez, ja lieto kâdu no darvu
vai dûòu saturoðiem ðampûniem, pçdçjâ laikâ lietoju POLYTAR.

Uz ceïiem un elkoòiem pa retam tiek uzziesta kautkâda aptiekâ pçc
receptes gatavota ziede vai sunîðu ziede. Nu ar to tâ kâ pierasts
sadzîvot...pârâk pa ðiem gadiem neprogresç.

Trakâkais sâkâs tagad ar galvas mataino daïu.
Izlasîju internetâ, ka esot baigi labas Dâòu zâles psoriâzei un
jau divas nedçïas lietoju DAIVONEX losjonu. Notika pilnîgi neticamais,
pilnîgi pretçjs efekts. Galva nekad nav bijusi tik balta, birst kâ no
caura miltu maisa!!! Un kâ niez! Varçtu plçst ar nagiem.

Ïoti pateicos visiem par ðo saraksti. Dakterei Sanitai par mûsu
uzklausîðanu un padomu sniegðanu.
Tas dod cerîbu.

P.s. Te cilvçki izteicâs par piena produktu labvçlîbu psoriâzes sakarâ.
Man tâ kâ atmiòâ palicis, ka man Dziedniece piena
produktus taisni ieteica ierobeþot...
Re: psoriaze
23.03.2005 17:42
ko juus sakat par so ?
LATVIJAS PSORIÂZES BIEDRÎBA

ir veerts tur veersties ?
Valda
Re: psoriaze
29.03.2005 10:57
To slim.: lietoju ðo smçri (nenormâli dârga) bez jebkâdiem rezultâtiem.
Re: psoriaze
29.03.2005 11:30
citâm palîdz, saule, var nosauïot nost mçìinât?!
Diçta arî ir svarîga, pamçìini neçst gaïu....!
vox
Re: psoriaze
29.03.2005 11:47
Man ir cukura DIABÇTS UN , SAPROTAMS, VIELMAIÒAS PROBLÇMAS.
Pirms gada kaut kâdi âdas sausumi parâdîjâs uz elkoòiem. Pâris reizçs visu likvidçju ar kvarca lampu un iesieþot ar travakort krçmu.
Tagad tâdi lielâkas, plankumainâkas èûlas parâdâs gar kâjas operâcijas rçtu (bija potîtes operâcija) un cisku lejasdaïâ. Kâdas èetras èûliòas uz augðdelma. Nezinu, varbût tâ nav psoriâze, bet liekas, ka saule un travakorts âtri likvidçtu arî to.
Kâ jûs domâjat, mediíi? Varbût tâ ir kâda cita ekzçma - tas viss parâdîjâs ïoti strauji un, cerams, tikpat strauji pazudîs.
Re: psoriaze
31.03.2005 13:04
..
nu ir liela apneemiiba ierobezot to dranki..

Intreseeja jautaajums par paartiku .. Ko eest, ko neest.. ?

Esu students, un esu noveerojist to , ka jaa saaku slinkot un skolaa eest tik buulcinas, piiraadzinus psoriaaze aktivizeejas. Roadas jautajums ko tad labak eest un ko labak neest.

Piena produkti? .. edu jogurutus ik pa laika, bet uz taa sastava ar rakstiitas visaadas kiimijas, piena pulveri un citi dranki ..ko labak nemt no taa?

Nu jaa Padalieties luudzu pieredzeee , pastaastat kas ir juusu eedienkarteee u n kas ir izsviitrots no taaas..
Eu lasijis ..piena un daarzenu dieeta, bet nkonkreetaak ..kaa tas izpauzas ?
Re: psoriaze
10.05.2005 17:02
Daargaa Saule!

Nevajag uzreiz "uzbraukt".
Runa ir par tevis aizstaaveto Vision..... Tad galu galaa man dermatologs noziimeeja shaadu Vision lietoshanas kursu. Un man nebija ne jausmas,ka tas ir jaalieto regulaari.....
nezinu, nezinu
Re: psoriaze
10.05.2005 20:41
Kur ludzu atrast to Psoriazes biedribu? Adresiti ludzu un telefonu, ja kads zin. Vai var tur doties bez arsta norikojuma? Ir verts iet?

Vasara busu Latvijaa, gribetos apmekleet, ko jaunu uzzinat.
Vai labak uzreiz doties pie Zhigures uz VC4??? Man ARSaa 4 gadus arsteja it ka seniti, kas patiesiba bija psoriaze, ko sheit (Anglijaa) ari nokonstateja tikai pec 10 menesiem.
Slim
Re: psoriaze
12.05.2005 16:14
Psoriazes biedribas talr. 7291313 un adrese Riga Lauku iela 1-13.
li
Re: psoriaze
12.05.2005 16:40
To Blame.

Psoriâzes slimniekiem nevajadzçtu çst bulciòas, baltmaizi, saldumus - jo tas viss dod lieku enerìiju un ir kâ papildus "degviela" zvîòoðanâs procesam.
Liesi çdieni, dârzeòi, piena produkti- bet ne jau trekns krçjums un lauku piens. Viss, kas ir trekns un ogïhidrâtiem bagâts veicina ðûnu atmirðanu un zvîòu veidoðanos.
Jâçd vienkârði veselîgi - jo jebkuram cilvçka bûtu jaçd daudz dârzeòi, liesa gaïa, nevajadzçt çst baltmaizes izstrâdâjumu, desas, eïïâ ceptus çdienus. Nu tâda îpaða diçta man nav ieteikta, vienkârði nevajag lieot tos produktus, kas veicina aptaukoðanos un gremoðanas trakta kaites, jo tie paði produkti veicina psoriâzi.

Un man vienmçr ârsti ir ieteikuði un man tieðâm ir palîdzçjis - regulâri mazgâties un nebaidîties no peldçðanâs un ûdeòiem. Viena diena pa jûru, pat pa dzimto Baltijas jûru - nu efekts ir ïoti dziedniecisks.

Un vçl kas novçrots- tad gan ir ilgstoðs stress, kâdi kreòíi- momentâ pasliktinâs âdas stâvoklis, bet miera periodos tâ slimîba mazinâs.
Pâris reizes biju dr. Vahmistreva (diemþçl viòð mainîja darba vietu un tagad nezinu kur viòð praktizç) - un man lieliski palîdzçja antidepresantu lietoðana (nu kombinâcijâ ar vitamîniem un smçri).
Re: psoriaze
26.05.2005 10:36
Man psoriâze ir kâdus gadus divdesmit. Diemþçl ar gadiem pakâpeniski kïûst vçl sliktâk. Uz ârstiem un stacionâro ârstçðanos slimnîcâ lielas cerîbas nelieku. Pçdçjâ ir sniegusi uzlaboðanos tikai uz mçneðiem diviem. ... . Saasinâjuma periodos lietoju sâls vannas (1 kg parstâs vârâmâs sâls uz vannu), 5% salicilziedi, vitamînus D, B grupa, tad parasti pçc dienâm 10-15 iestâjas neliels atvieglojums un slimîba uz 1-1,5 mçneðiem it kâ pierimst. ... . Gribçju pavaicât, vai kâdam ir kâda pieredze vai zinâðanas, kâ izmantot strutenes psoriâzes ârstçðanâ. Tâm paðreiz ir ziedçðanas, proti, ievâkðanas laiks. Gribu pamçìinât pagatavot struteòu ziedi. Diemþçl nevaru pateikt, ka man bûtu zinâðanas, kâ to vislabâk izdarît.
li
Re: psoriaze
26.05.2005 11:09
Ja slimîba ir tik akûta - nu ir vçrts samaksât tos 8 - 10 Ls un aiztiet pie endorkinologa. Man ir atklâta vçl viena diagnoze- hipotireoze (vairogdziedzera nepietiekam darbîba) un ârstçjot to mazinâs arî psoriâze, jo uzlabojâs vielmaiòa, imunitâte, nervu sistçma nomierinâs.

Visi dermatologi man ir teikuði, ka psoriâze ir saistîta ar vielmaiòas problçmâm, bet nezin kâpçc neviens to vielmaiòu man nekad nav mçìinâjis noregulçt. Un tagad esmu pateicîga ârstam (kurð nav dermatologs), kurð mani nosûtîja pie endokrinologa.
Re: psoriaze
26.05.2005 11:29
Dr. Íîsis labs
Re: psoriaze
26.05.2005 11:50
????...dr.Íîsis manai meitai noteica atopisko dermatîtu psoriâzes vietâ :(...gadu ârstçjâm galîgi citu slimîbu, nenormâlu naudu izgrûdâm...izrâdîjâs-psoriâze :(...Arî lielâs zvaigznes kïûdâs, diemþçl :(...
Re: psoriaze
10.06.2005 20:00
Псориаз надо не лечить, а вылечивать.
Абсолютно новый подход в мировой практике лечения псориаза с помощью фитотерапии. Ни одна из зарубежных и отечественных школ дерматологии не рассматривают псориаз как заболевание сосудов и капиляров, но именно к такому выводу пришел Анатолий Скороход из г. Чернигова. Поэтому ему и удалось победить эту коварную болезнь. Он вылечился сам, добравшись до первопричины заболевания. Для лечения он использует те растения которые формируют и уплотняют клеточную мембрану тканей, высвобождают межклеточное пространство, заставляют колебаться больную мембрану клетки в амплитудном и частотном режиме заданном природой, а следовательно восстанавливают кровеносные русла, очищают кровь и печень. Это в первую очередь растение "чертовая борода", кора лесного ореха, веточки и кора шелковицы и др. Горечь травы "чертова борода" заставляет больную мембрану клетки уплотняться и при длительном применении высвобождается межклеточное пространство, при этом уменьшается ее воспаление, усиливается выделение шлаков и токсических веществ. Псориаз привыкли называть кожным заболеванием, что далеко не так, ведь воспаление находят везде в суставах, кишках, желудке, тканях. От действия отрицательного фактора (в основном холода) заболевает кровеносная система, мелкие сосуды и капиляры атонически закрываются, тогда нарушается тканевое питание и появляется псориаз. Первые удары холода принимает на себя кожный покров, поэтому он и страдает в первую очередь. Значит заболевание кожи это следствие заболевания сосудов и капиляров, и сходят псориатические высыпания после оздоровления сосудов и капиляров. Позже псориаз пробирается во-внутрь, ткани и суставы. Страдает и кровь, печень - тотальное отторжение происходит в середине организма и печень засоряется баластом. Стрессы усугубляют процесс - адреналин надпочечников еще более сужает кровеносную систему, ухудшая питание тканей. Освободившись от высыпаний на коже, не означат, что человек здоров, надо продолжать лечение, чтобы заболевание ушло с внутренних органов, суставов и никогда больше не возвращалось. Для тяжело больных кожа очищается за полтора месяца. Второй этап примерно равен первому. Имея огромный опыт (15-лет) полного излечения больных от псориаза могу точно сказать, что на полное излечение влияет много иных факторов, поэтому к каждому больному нужен индивидуальный подход. Для примера расскажу историю: Одна женщина только что родившая ребенка обратилась ко мне за помощью по телефону. Приехать по понятным причинам молодая мать не смогла. Для частичного и временного облегчения страданий больной я посоветовал мазь (вытяжка из говяжей печени 200 гр., здор(внутреннее свинное сало), 150 гр., солидол 150 гр., чайная ложка меда - все очень свежее). Псориаз шешел везде, а на ногах остался, потому что в результате аднексита воспалились паховые сосуды, и нарушилось кровообращения на ногах. Поэтому чтобы вылечить псориаз и на ногах пришлось применять комплексную методику лечения. Сотни больных нескончаемым потоком устремились к целителю со всех концов Земного шара, ощутив силу и правду растений, и его методики , а так же на всю жизнь забыли о своей болезни. О методиках А. Скорохода рассказывали газеты и журналы Украины: "Урядовый курьер", "Труд", "Факты", "Киевские ведомости". Газеты России: Смоленск газета "Рабочий путь" , Белорусии газета "Республика" и "Гомельская правда" , Израиль журнал "Здоровый образ жизни" и многие другие.
Анатолий Скороход.
Украина г.Чернигов ул. Старобелоусская 27 кв.6

тел. +38(04622)2-18-50
E-mail: efiz@inbox.ru
http://psoriaz.narod.ru/
Re: psoriaze
29.06.2005 15:10
Vai ir kâdas psoriâzes biedrîbas Latvijâ kurus var apmçkçt???Var bût organizç kâdus pâsakumus priekð slîmniekiem???
Aldis
Re: psoriaze!
06.07.2005 09:50
Iedodiet nummuru tam Apes dziedniekam,kaa pieteikties uz viziiti?
Aldis
Re: psoriaze!
06.07.2005 09:58
Iedodiet telefonu tam Apes dziedniekam,kaa var pieteikt viziiti?
optimiste
Re: psoriaze
20.07.2005 11:21
Slimoju 18 gadus. Esmu iemâcîjusies sadzîvot ar psoriâzi, jo nervozçðana tieðâm stâvokli tikai pasliktina. Man palîdz saule. Vasarâs sauïojos un tad plankumi paliek tikai daþâs vietâs un arî nieze netraucç. Ziemâs eju uz solâriju. Lietoju sâls vannas un pçc tâm iezieþos ar mitrinoðu kremu.

Re: psoriaze
20.07.2005 23:20
Apç nevajag speciâli pierakstîties,vienkârði jâbrauc un rindas kârtîbâ ...2Ls ziedojums burciòâ un plus par zâlçm.Es biju ar bçrnu,sabiju tur 5 minûtes.Saruna apmçram tâda - kas tad kaið,vai vai vai cik traki,un iedeva to pudelîti ar dzeramu ðí.,cik nopratu visiem tâdu dod,vienalga kâda vaina.Tâ beidzâs mûsu vizîte(ðíidrums,jâpiezîmç,uz diezgan stipra spirta bâzes,a bçrnam 7 gadi).Negribu priekðlaikus noskaòot negatîvi,izlem pats.Viòu sauc dr.Reinis un man liekas,ka adrese Apç bija Pasta iela 3 vai 13,neatceros,bet tas miests nav liels,tur jebkurð pateiks,kur jâbrauc.Lai veicas!!!!!!!!
Re: psoriaze
14.08.2005 19:32
Sveiciens visiem,kas slimo ar psoriâzi!Tagad man ir 19 gadi,bet pirmo reizi psoriâzi pieredzçju kâdos 14 gados,tas bija briesmigi,man ðíita,ka vairs nav vçrts dzîvot, sâkums bija ïoti skarbs,jo daktere noteica nepareizu diagnozi,un arstejos ar medikamentiem,kas satur alkoholu,kas manu slimîbu padarija vçl smagâku.Vçlâk,kad visu noskaidrojâm aktîvi ar vecâkiem braucâm pie dziedniecçm,pie tâs paðas Elejas Veronikas,kas arî neko îpaði nespçja palîdzçt.Bet paðlaik es lietoju daþâdus krçmus(Dermovate,Daivonex,Daivobet,Elocon),kaut gan saprotu,ka problçma slçpjas organisma iekðienç.Vasarâ es cenðos aizbraukt uz jûru,jo tas tieðâm palîdz,svaigais jûras gaiss,pats jûras ûdens.Vçl ko varu ieteikt,tâs ir infrasaunas,un masâþas procedûras,ja nu kâds nav pamçìinâjis.Þçl,ka vairs aptiekâs nav nopçrkams Alphozil ðampûns,tas bija labs,tagad lietoju darvu saturoðos ðampûnus,un ir normâli. Un vçl,vai kâds ir lietojis to bebru dziedzeru uzlçjumu,ziedes,tâs it kâ esot labas,bet man paðai bail mçìinât. Nu ko,lai Jums visiem veicas,kaut gan situâcija ir bezcerîga,un zâles shai slimîbai,kas to varçtu pilnîbâ izârstçt vçl aizvien nav atrastas,galvenais saglabât optimismu!!!
laila
Re: psoriaze
14.08.2005 21:31
Man vienai paziòai arî ir psoriâze. Viòa apgalvoja, ka viòai ïoti palîdzçja Baldones dûòu ðampûns (nopçrkams aptiekâs). Starp citu, es ieteiktu to lietot visiem, ne tikai ar psoriâzi sirgstoðajiem.
Re: psoriaze
06.09.2005 12:10
Situâcija NAV bezcerîga!!! Es savam dçlam psoriâzes cçloni atradu un likvidçju, un tagad jau ne tikai viòam vien. Zâles (íîmiskâs) pret psoriâzi nav iespçjams izdomât, jo íîmija tikai saasina procesu, palidz tikai dabîgi lîdzekïi un pareiza pieeja.
Re: psoriaze
06.09.2005 12:25
Situâcija NAV bezcerîga!!! Es savam dçlam (slimoja no 12 g., tagad-21) psoriâzes cçloni atradu un likvidçju, un tagad jau ne tikai viòam vien. Zâles (íîmiskâs) pret psoriâzi nav iespçjams izdomât, jo íîmija tikai saasina procesu, palîdz tikai dabîgi lîdzekïi un pareiza pieeja.
Un starp citu, -psoriâze NAV âdas slimîba, tâpçc jau dermatologi ar to netiek galâ. Problçmas sâkums ir aknu darbîbas traucçjumi, un respektîvi to novçrðana ir arî problçmas risinâjuma atslçga. Un tas ârstçðanâs kurss nav tik fantastiski dârgs, kâ viena kundze raksta (150 Ls mçnesî), bet darbiòð jâiegulda un laiku arî tas prasa, katram individuâli, bet ar mçneðiem 3-5 jarçíinâs noteikti. Un netçrçjiet naudu dârgâm ziedçm un ðampûniem, tâ ir cîòa ar vçjdzirnavâm, es iesaku: ja ko darît, tad pareizi un ar jçgu!

Re: psoriaze
06.09.2005 14:07
Paraxtos zem Inaaras komentaara.
Plus veel jaasakaarto aizkunjgja dziedzieris...
Re: psoriaze
08.09.2005 12:07
Sveiki! Kur ieteiksiet griezties?Situaacija ir bezceriiga.
Paldies.
Re: psoriaze
09.09.2005 20:22
Sveiki, man arii ir psoriaze, bet ar nervozitati neviens nevar tikt galaa:( kaadus medikametus tev izrakstiija dakters? paldies
Re: psoriaze
09.09.2005 20:24
sveiki, kur var dabut taadu uudeni? paldies
Re: psoriaze
10.09.2005 22:54
Ja kâdam interesç mana pieredze ðai jautâjumâ, rakstiet:Margaritaangel@inbox.lv

Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 18?
Ziņa: