Cik tagad maksâ zobu protezes?

Aizsāka floWia 

floWia
Cik tagad maksâ zobu protezes?
30.01.2006 01:51
Man jautâjums: cik tagad (ok, vidçji utt) maksâ zobu protçzes? Laikam - VISAM ZZOKLIM. Iemesls - bulimija,ta saçda zobu emalju, zobus paðus, tagad jâdomâ par sekâm, ko likt vietâ,lai varçtu kaut cik normali paçst. Varbut ziniet cik tas maksâ?Paldies.
floWia
Re: Cik tagad maksâ zobu protezes?
30.01.2006 02:01
Ja tas ko nosaka- man tagad 22gadu, bulimija no 17gd. Katru dienu, pec katras edienreizes.
Re: Cik tagad maksâ zobu protezes?
30.01.2006 10:10
Tâs cenas ir ïoti nosacîtas.
Krutajâ vietâ man sarçíinâja Ls 5000 bez implantiem un Ls 8000 ar;(((
Tad rekonstruçju zobus no lçtâ gala un tas maksâja Ls 100. Viss OK. Kad bûðu bagâta, salikðu implantus:)))
man taada pati probleema-22. gadi, buliimija jau 7 gadus un pilniigi visi zobi sabojaati, vairaak kaa puse jau izrauti.tagad iisti nezinu, kur lai iet protezeet,nevaru atljauties, ne 5000 ne 8000:), bet jaadara tas steidzami, jo , ar laiku, nevarot normaali koshljaat eedienu,nosliid sejas aada, jo netiek nodarbinaati sejas muskulji -saaku izskatiities peec pusmuuzha sievietes.
bet ja tev zobi veel savaas vietaas, tikai sabojaati, visticamaak, var uzlikt kronjus-katrs aptuveni 60-150 ls
Es paðlaik lieku zobus parastâ poliklînikâ pie parasta zobârsta. Kâdreiz negâju aizbildinoties ar dârgajâm cenâm, laika trûkumu u.c. Man jâmaksâ apakðþoklim par 5kroòiem, 3zobi trûkst ap 120ls un augðâ par izòemamo protçzi 50ls Kopâ zem 200Ls par protçzçm
es arii pirms dazhiem gadiem taisiiju kronjus par 40 ls gab.rezultaataa peec apm 2 gadiem kronji atliimçjâs valjaa un apakshaa visi zobi bija pilniigi beigti, jo kronji nepietiekami cieshi bija uzlikti.taadeelj tagad labaak gribas pie daargaakiem un plashi paziistamiem zobaarstiem..vismaz kvalitaate diezgan garanteeta
Vienkarsak nav izarsteties no tas bulimijas,vemsanas??
Re: Cik tagad maksâ zobu protezes?
30.01.2006 21:27
Laimîgais:

par 120 Ls par pieciem kroòiem var salikt tikai lietus metâla kroòus, ja tev piedâvâ ko baltu, tad tâ ir veca padomlaiku tehnoloìija. Pie kam atðíirîbâ no padomlaikiem tagadçjie krievu raþojuma kroòi ir no mîksta un neizturîga metâla, bet baltais ir plastmasa, kura ar laiku pârkrâsojas... Diezvai bûsi ilgi laimîgs...
Wiena
Re: Cik tagad maksâ zobu protezes?
30.01.2006 23:03
atliek tik piekrist pucei :)
nu izârstçðanâs no bulîmijas jau neatrisina sabojâto zobu problçmu:( un starp citu-nav vienkârðâk izârstçties:(((
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 16?
Ziņa: