tauku atsuksana

Aizsāka estere 

tauku atsuksana
29.01.2006 19:25
sveikas
esmu noleemusi izmantot taadu pakalpojumu augsstilbiem un veederam, gribu dzirdeet ieteikumus uz kurieni doties no taam meiteneem kas to ir veikusas un ir apmierinaatas, man ir lieki apm 12 kg!!! vai tiesaam tauki neaug atpakal,paaraak negribu tam ticeet, jo tad jau mees visas staigaatu slaidas!!!
lizete
Re: tauku atsuksana
29.01.2006 19:26
Cik zinu, pec shis operaacijas ir LJOTI lielas saapes!
Re: tauku atsuksana
29.01.2006 19:28
sapes mani nebaida, jo domaaju ka nekas saapiigaaks par manaam smagajaam dzemdiibaam vairs nav iespeejams!!!
kora
Re: tauku atsuksana
29.01.2006 19:34
Zinu tâdas, kas veikuðas ðo operâciju, un ir tie tauki atkal atpakaï! Tas jau no dzîvesveida un reþîma atkarîgs, ja ko tâdu veiksi, tad atceries, ka nevarçsi çst visu ko sirds kâro, arî fiziski jâkustâs. Es tikai domâju, kâpçc izsviest naudu, pie tam, var bût arî komplikâcijas, arî rçtas paliek,lçtâk varbût ir aiziet pie diçtas ârsta?
Re: tauku atsuksana
29.01.2006 19:36
es gribu rezultaatu,un tad arii var domaat par eesanu, tagad censos sanemties dienu no dienas....
essa
Re: tauku atsuksana
29.01.2006 20:23
Tauki, kurus atsuuksi, atpakalj neataugs, jo tauku shuunu skaits cilvekam palielinaas tikai liidz 1 gada vecumam. Bet veelaak vienkaarshi palielinaas tauku shuunu izmeeri, kas var buut milziiigi!
Ja peec atsukshanas ieverosi dietu un veseliigu dzives veidu, tad ir taa verts, manupraat. Pati to dariitu, ja buutu liidzeklji.
Saiva
Re: tauku atsuksana
29.01.2006 21:30
Mana friziere to darija pie Ìîïa, samaksaja tos tukstosus un ne par centimetru nekluva tievaka. Nu ir pagajusi 3 gadi. Ta luk. Ta ka - reakcijas var but dazadas.
Hik
Re: tauku atsuksana
29.01.2006 22:38
lasiiju, ka tur, kur atsuukts vairs neaugs, bet ja turpina riit - aug tur, kur ir tauku shuunas - respektiivi var iedziivoties naakamajaa atsuukshanaa citur vai kroplaasformaas (ja rij)
,,,
Re: tauku atsuksana
29.01.2006 23:04
Ðíiet, ka vienâ reizç varçja nosûkt ne vairâk kâ 3L to tauku. Pie kam tâ ir formas korekcijas, ne svara zaudçðanas metode.
Pie liekâ svara 12 kg man tas ðíiet stulbuma un slinkuma kalngals. Nomet svaru un tad skaties, kur nu tâ forma neìeld. Pie kam ir dzirdçts (lasîts), ka var palikt cietumiun bedres tai procedûru vietâs. Pameklç internetâ bildes pirms un pçc, lai nesanâk vilðanâs par cerçto efektu tâpat kâ daudzu citu skaistumprocedûru gadîjumâ.
Re: tauku atsuksana
29.01.2006 23:59
shitaa tauku atsuukshana ir murgs.organisms nav tik elementaars ka tu vinju shitaa meegini piechakareet.atnjemsi tur - pieaugs citur.

leetaak ir nopirkt tieveeshamas medikamentus un paarskatiit savu eedienkarti un naturaalaa celjaa pus gada laikaa zaudeet.
tu nozheelosi peec tam shito operaaciju...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 5?
Ziņa: