cistits

Aizsāka Lori 

Lori
cistits
25.01.2006 13:28
Pilnigi teoretiski- ar kadu medikamentu un cik dienas tas tiek lietots pie nekompliceta cistiita jaunai sievietei?

Re: cistits
25.01.2006 13:48
Ar Furadoniinu 7 dienaas.
Re: cistits
05.02.2006 09:15
Luudzu paliidziet ar padomu, ir izmeginaats daudz kas, bet rezultaata nav.Pirmo reizi saslimu ar cistitu, kad man bija 3, nu jau tagad 25...gandriiz katru meenesi (vai nu vienreiz divos) tas atgriezaas ar nenormaalaam progresejosaam saapeem.Biju guleejusi slimniicaas nez cik reizes, izmekleejumi ginekologiski neko neparaadiija, ar niereem arii it ka viss ok.Diagnoze-hroniskais cistits.Aarsteesanas veids-antibiotikas:(!Un cik var aarstam skaidrot, ka nu nevaru es tas antibiotikas lietot, imunitaate ir uz nulles, jau tresajaa lietosanas dienaa paraadaas piena seenes simptomi.Un ko tie?????Saka, ka bez taam nevarot, jo asins urinaa(veel taadaa daudzumaa!!!).Taa arii mokos, antibiotikas-pretseenes liidzekli-antibiotikas-nepaartraukta keede.Esmu pamaniijusi, ka cistiits biezi vien saakaas pirms meenesreizu cikla.Vai tas vareetu buut saistiits ar hormoniem?
Izlasiiju forumaa, ka taa piena seene vareetu buut ceelonis.Iespejams, bet pat tad, kad vinas nav, cistits IR!
Un tad veel viens personisks noveerojums.Biezi vien cistiits naak dienu peec lielaa orgasma...Ne mazgaasanaas, ne curaasana peec taa visa neliidz...
Paliidziet, luudzu.Dziivot uz pretsaapju liidzekliem ar nav nekaads prieks:(
P.S.Aarsteeties homeopaatiski arii ir meeginaats.
Paldies.



Ziòojums rediìçts (05-02-2006 09:17)
alma
Re: cistits
05.02.2006 10:03
Tas, ka no antibiotiku lietoðanas t.s. piena sçne parâdâs, nebût nenozîmç, ka Tev ir slikta imunitâte, bet gan to, ka tu lieto plaða spektra zâles - tâs nogalina ne tikai "sliktos baciïus", kas ierosina Tavu cistîtu, bet arî labo, aizsargâjoði dabîgo mikrofloru. Vajadzçtu lietot antibiotikâm paralçli arî kâdus pretsçnîðu medikamnetus.
Vai ir veikta cistoskopija?
Domâju, ka vajag atrast labu urologu, kuram uzticies, un kârtîgi izmeklçties un pçc tam ârstçties, nevis filozofçt par sliktu imunitâti!
Lai Tev veicas!
zâlîte
Re: cistits
05.02.2006 10:50
Domâju, ka to cistîtu noteikti kaut kas izprovocç. Tâ pat jau viòð nerodas, turklât katru mçnesi. Kârtîgi jâizmeklçjas, ne ko citu nevar ieteikt!
Re: cistits
05.02.2006 17:16
Cistoskopija ir taisiita, nekaa.To, ka paraleeli antibiotikaam jaadzeer vitamiini un pretseeniisu liidzekli arii zinu un daru, taa kaa runa neiet tikai par filosofesanu, bet par praksi gan.
Imunitaati meeginu stiprinaat gan ar vitamiiniem, gan ar homeopaatiskajiem liidzekliem-ehinacejas tableteem.
Paslaik dziivoju Anglijaa un aarstu attieksme pret probleemu sokee-pret visaam sliimiibaam viena atbilde-ANTIBIOTIKAS!Pat detalizeetu analiizhu rezultaatus uzzinaat nevar, saka(telefonu sarunaa, jo seit taadi likumi):"Analiizu rezultaati apstiprinaaja to, ka jums ir cistits, ja buus suuzduiibas peec paaris dienaam, pierakstieties pie aarsta.Taa luuk.
Apriilii brauksu maajaas un riktiigi izmekleesos(kaarteejo reizi:)!
Paldies Jums.
Re: cistits
05.02.2006 17:18
Meeginaats arii ar Furadoninu:(.Paslaik lietoju Palin 200 mg.
Paldies Jums visiem!
Moljers
Re: cistits
05.02.2006 17:22
Anglijâ ir laba medicîna, mçs uz viòu tiecamies.
ine
Re: cistits
05.02.2006 19:54
TJ: nu Angïu GP jau nu tieðâm ar cistîtu galâ netiek, tas tiesa. es pagâjuðo gadu 5 reizes ar to mocîjos, visas 5 reizes lika antibiotikas dzert...kad teicu, ka vairs to nespçju izturçt, man paziòoja, ka daþâm sievietçm diemþçl tâ esot....

atbraucu uz latviju aizgâju pie ìimenes ârsta un nu ir viss kârtîbâ- izrâdâs apburtais loks: man ir zema imunitâte , tâ rada sçnîti- cistîts-antibiotikas-sçnîte- sçnîte iekïûst urînceïos-jauns cistîts-antibiotikas- jauna sçnît utt. Izârstçja sçnîti, nav vairs cistîta:) nav bijis vairâk nekâ pusgadu:))ptu, ptu, ptu...
besk
Re: cistits
05.02.2006 20:00
varbût anglijâ ir tâpat kâ zviedrijâ - tur ir vieni ârsti un attieksme priekð cilvçkiem, bet citi ârsti un cita attieksme priekð ârzemniekiem.
Re: cistits
05.02.2006 21:35
Ine

Vai Juus luudzu nevareetu ieteikt kaadu polikliiniku vai aarstu, pie kura griezties Latvijaa. Buusu tur apriilii, iespeejams Juusu gimenes aarsts vareetu arii man paliidzeet.Mana e-adrese ir tjakovicka@yahoo.com
Paldies Jums.
ine
Re: cistits
05.02.2006 21:49
besk: nç attieksme neatðíiras (vismaz valsts sektorâ), bet vienkârði viòiem tâ bezmaksas sistçma iet uz grunti- bankrots:) attiecîgi ari kvalitâte.

TJ: mans ìimenes ârsts diemþçl jaunus pacientus neòem, viòam viss pilns (pat pacientu ìimenes locekïus neòem). Vai Tu esi reìistrçjusies pie kâda ìimenes ârsta, ja nç varbût var piereìistrçties, nezinu gan kur vai aiziet pie kâda privâtâ. Mani viòð nosûtîja pie ginekologa ar tâm aizdomâm par sçnîti, biju Raktnieku poliklînikâ, tur laba daktere Kraujiòa. turu îkðíus, zinot kâ tas ir:))
,,,
Re: cistits
05.02.2006 21:52
Tieðos ìimenes locekïus nedrîkstot neòemt
Re: cistits
05.02.2006 22:14
Ine

Paldies miils:)!
Re: cistits
05.02.2006 22:24
Tev, Ine, taisniiba!
Attieksme taada prieks visiem, pasi angli suudzas.
Peedeejo reizi mans aarsts apsoliija atsuutuut pa pastu nosuutiijumu pie urologa - joprojaam gaidu:(.Un tad veel tas telefonu serviss...Saslimu tiesi piektdienas vakaraa, polikliinikas ciet liidz pirmdienai. Piezvaniiju, cerot dabuut kaadu informaaciju, iedeva med.pakalposanas telefona numuru, lai uzzvanu...Piezvaniiju, izstaastiiju kaa ir(jo soreiz ir daudz sliktaak nekaa iepr.reizi) un tie pateica, ka ir ljoti BUSY un aarsts paarzvaniis peec 2.- 3.stundaam.Nekaa:((((
Taa luuk!
Par padomiem gan jums visiem PALDIES!



Ziòojums rediìçts (05-02-2006 22:53)
?
Re: cistits
05.02.2006 22:41
Man palîdzçja dzçrveòu ekstr. kapsulas( jâlieto vismaz 1 mçnesi),daudz ðíidruma un tçjas koka intîmâs ziepes. Un svarîgi izslçgt uzturâ jebko etiíotu, piparotu un u.t.t. Starp citu sekss patieðâm paasina cistîtu...
Re: cistits
05.02.2006 23:38
Vispaar es te kaadreiz piedaavaaju taadu alternatiivu metodi kaa uriinpuushlja skaloshanu. Tauta protams uzreiz saaka shuumeeties un es piekriitu ka sievietei tas nav visai eerti tomeer metode nav saistiita ar antibiotiku riishanu un efektivitaate vinjai ir ljoti augsta. Cistiitu var aptureet 10 minuushu laikaa.

Otra lieta ir paardomas par aarzemju mediciinu. Es te jau ne pirmo reizi lasu par to ka tur nemaz tik forshi viss nav kaa mees te izteelojamies. Un es saprotu ka patreiz mediciina mums ir tiiri nekas vieniigi probleemas rada tas nesakaartotais finanseejums ka valsts rada pilsonjiem iluuziju ka taa uznjemaas dalju ruupes bet aarsti ir neapmierinaati jo saprot ka taas valsts ruupes ir kakjim zem astes bet likums liek vinjiem straadaat kameer VOAVA tik klusaam nopeerk sev veel kaadu krutumu par tautas veseliibai paredzeeto naudu.
Re: cistits
05.02.2006 23:45
Ku

Kur vareetu par to skalosanu palasiit?Luudzu, es gatava izmeeginaat visu:)!Kaapeec gan nee, ja paliidz!
Paldies
Re: cistits
06.02.2006 01:27
TJ

Nu uzraksti man uz e-pastu guru03@inbox.lv
edneta
Re: cistits
06.02.2006 01:46
ja tici sev,tad daþi padomi no L.Heijas grâmatas-''Izdziedini savu íermeni''(tulkoju no krievu val.)-cistîta iemesli:trauksmes sajûta;nevçlçðanâs atvadîties no veciem priekðstatiem;bailes dot vaïu jûtâm;naidîgums.Dziedinoðâs afermâcijas-es ar prieku atvados no pagâtnes un pieòemu visu jauno;mani nekas neapdraud.Lai tev veicas,man ðie padomi ir palîdzçjuði.Viss atkarîgs no Tevis paðas.ja nelîdzçs-sliktâk jau nu nekïûs!!!:))))))))))))))
Re: cistits
06.02.2006 01:46
Paldies, uzrakstiiju Jums uz e-mailu.Gaidiisu atbildi!
Re: cistits
06.02.2006 02:40
Edneta

Vai Juus nevareetu, luudzu, uzralstiit to afermaaciju arii krieviski.
Paldies.
Re: cistits
06.02.2006 04:25
edneta

Es piekriitu ka pshihiskajam staavoklim ir ljoti liela ietekme uz fizisko veseliibu bet es domaaju ka liela noziime sheit ir taadaam lietaam kaa vitamiiniem, mineraalvielaam un mikroelementiem jo no tiem ir atkariiga gan fiziskaa gan psihiskaa veseliiba. Tieshi sho vielu pietiekamiiba padara cilveeku psihiski stipru un taatad speejiigu sevi izdziedinaat!
laime
Re: cistits
06.02.2006 10:58
Slikta aarstu attieksme ir arii Francijaa... ja esi aarzemnieks, ir gatavs pat noindeet - maigi sakot. Man uzmetaas shausmiiga naatrene pa visu kjermeni, izsaucu dakteri, shis man izrakstiija tik stipras zaales, kad atbraucu uz Latviju, dermatologje izbriiniita saka, shaadas, tik nenormaali stipras zaales vinja savaa muuzaa veel neesot izrakstiijusi un lai es ar steigu paartraucu lietot un iebaazot taas vistaalaakajaa maajas aptiecinjas sturiiti un lai vairs nekad nelietojot. Vinja stipraakas zaales vairs nezinot par taam.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 16?
Ziņa: