hemoroîdi..?

Aizsāka jauniete 

Re: hemoroîdi..?
02.06.2006 09:18
Tads atvieglojums,beidzot sanemos un aizgaju pie proktologa!Man bija ari bail no viriesiem,bet nu varu tagad ieteikt , Uniklinika tiesam ir loti labs Dr. Igors Troickis! Un ar mani nemaz nav tik traki, ka biju sadomajusies.Uz kliniku gaju ar tadam bailem un dazadam sliktam domam,bet atpakal bez maz vai uzdziedat gribejas:) Tatad meitenes uz prieksu un nav ko kautreties!!!
Ilmars
Re: hemoroîdi..?
22.09.2013 19:39
Hemoroidu problem nav tik vienkarsa. Pats esmu izgajis cauri operacijai, daziem iet labi daziem ir sarezgijumi, kas ir loti mokosi.

Iesaku palasit cilveku pieredzi un dalities taja.

Ir tads anglu valodas forums, kur var izmacit so jautajumu loti labi.

http://anal-fissure.org
Re: hemoroîdi..?
23.09.2013 11:25
Tieši tā. Hemoroīdu jautājums nav vienkāršs un proktologa apmeklējums ir nevis atrisinājums bet gan grūtā ceļa sākums jo konvencionālajai medicīnai principā nav līdzekļu hemoroīdu ārstēšanai.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: hemoroîdi..?
23.09.2013 12:30
Nepiekrītu.
Te jāpieiet kompleksi. Ķirurģija, diēta un dzīves veida maiņa. To kopā ir veikt grūti. Vieglāk cerēt, ka ķirurgs glābs. Tā hemoroīdu gadījumā nav un nebūs nekad.
Te jāskatās uz iedzimtības faktoru. Vēnu sieniņu vājumu, kā arī tās slimības , kas grauj skrimšļaudus.Jo liela vaina ir lielo vēnu vārstulēm.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 5?
Ziņa: