kairinâtâs zarnas sindroms:(

Aizsāka ine 

lululul
Re: kairinâtâs zarnas sindroms:(
05.08.2013 20:38
es ar te njemos, klaat veel vienaa krievu forumaa izlasiiju diskusiju, kur jaunam puisim ar uzstaadiija kairinaatu zarnu sindromu,bet izraadiijaas veezis,puisim bija tikai 28 gadi. Baile man liela
Ja bailes lielas,tad visai droši tomēr būs kzs.Stresošana to tikai veicina.
Re: kairinâtâs zarnas sindroms:(
05.08.2013 22:06
Pa retam gadās vēzis. Bet nu reti...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Mani ši problēma nomoka jau 10 gadus, visu laiku caureja, dakteri saka ,ka ar to jādzīvo.... pārējie tikai ...tas ir tikai galvā.Apnicis klausīties. Strādāju fabrikā, nācās aiziet ,jo visu laiku bija jāskraida uz wc un bija dienas ,kad no rītiem nevarēju tikt ārā no wc un zvanīju,ka esmu slima. Tagad esmu bezdarbniece, neesmu ne valstij,ne ģimenei vajadzīga. Nevaru pat normāli uz veikalu aiziet pēc ēdiena,jo caureja var sākties pēkšņi, bez jebkādām vēdergraizēm vai nelabumiem. Šodien pasūtīju pamperus ,ar asarām acīs.... Kad kādam stāstu ,tad visi saka ,tas tikai galvā, iedzer oglīti :( kā tas var būt galvā ,ja esi iekārtojies gultā,vakarā, pilnīgi mierīgs,bez stresa un pēkšni ... skrien cik ātri vari uz wc. Sēžu uz poda un raudu. Tagad taču medicīna ir tik attīstīta, tur kautkādam iemeslam ir jābūt. Ar šadu slimību pilnīgi droši var skaitīties invalidātes statusā. esmu izmisumā..nezinu kā dzīvot tālāk... pirms 10 gadiem ,kad tas sākās ,es vēl varēju to kontrolēt, jo tas nebija katru dienu... iedzēru loperamīdu un ar bailēm devos ārpus mājas, bet tagad ir tā, ka dažreiz pat loperamīds nepalīdz.... tas noteikti nav galvā, bet galva noteikti nepalīdz,jo dzīvojos tik milzīgā stresā visu laiku,lai tik būtu wc ,kur ieskriet...
Re: kairinâtâs zarnas sindroms:(
27.04.2017 19:34
Desmit gadi.... Nu neticu,ka P.Stradiņa sl. un infektologi ar to nevar tikt galā.
Grūti saprast. Vajadzētu dzimumu,augumu /svaru un gadus.Jo ārstē ne jau slimību un aprakstu bet cilvēku un viņa problēmu.
Cieņā.
Re: kairinâtâs zarnas sindroms:(
28.04.2017 11:38
Ir, ir galvā, bet tālu ielaists. Meklē vien psihoterapeitu.
Arī cīnos ar KZS, laikam vēdera pūšanās jau no bērnības, bet pirms dažiem mēnešiem palika vēl trakā. Mana recepte, kas reāli palīdz, ir kārtīga diētas ievērošana, nekādas cukurs (varbūt 1 ābols vai banāns dienā arī pie tējas vai kafijas neko neliku klāt, aizvietoju ar mākslīgajiem saldinātājiem, pērku cukuru nesaturoša ledenes, kad uz nāk vēlme), nekādi piena produkti, jo satur laktozi, kas principā ir tas pats cukurs, nekādi glutēnu saturoši produkti (varbūt 1 rupjmaizes šķēle dienā), nekādas pupiņas vai zirņi. Lietoju prosu, griķus, rīsu, lēcas, tofu, auzas (auzas dabiski satur maz glutēna) - nav super garšīgi, bet nopērku vegānu sieru (nav obligāti jākļūst par vegānu, lai izārstētos no šīs kaites, bet vagānu pārtika ietver ļoti daudz piena produktu aizvietotājus, kas man garšo un neizraisa vēdera pūšanos) un tad visu var dabūt iekšā. Šis ir tikai diētiskais variants, kas man strādā, nezinu, vai citiem palīdzēs.

No gastroenterologiem ļoti iesaku Ilonu Vilkoiti, ļoti atsaucīga un laipna speciāliste, un Abu Meri Hosams abi strādā VC4 Diagnostika.

Paralēli iesaku apmeklēt psihiatru, biju Ļermontova ielā 1. Tur uzreiz noteica diagnozi un izrakstīja medikamentu, ka uzlaboja gan pašsajūtu gan vēdera darbību:)

Bet vispār aptuveni 80% pacientu ar KZS jūt uzlabojumus vai izārstējas ar psihoterapijas palīdzību.

Sportot vismaz 3 reizes nedēļā, dzer 1,5 L ūdeni dienā, censties relaksēteis un ēst daudz šķiedrvielas man liekas pat par sevi saprotam, bet pie šīs slimības to vajadzētu īpaši ievērot.
Re: kairinâtâs zarnas sindroms:(
13.09.2017 13:00
Par šķiedrvielām. Neaizrauties. Mīlkstās šķiedrvielas,jā. Bietes ,burkāni,
Bet ja maizei pievieno pelavas un tad brīnās, ka zarnas ir beigtas,tad nav ko brīnīties. Zarnu trakts nav paredzēts pelavu ēšanai.Izlabot sabojāti zarnu gļotādu praktiski ir ļoti grūti, lai neteiktu ciešāk. Maizes tirgotāju fantāzijas. Tad jau labāk uzreiz samalt stiklu vai dimantu un iedzert tējiņu....
Šķiedrvielas manā izpratnē ir sutināti burkāni ar eļļu,kas pat ārstē gļotādu,jo satur provitamīnu A. Tas atbild par gļotādu stāvokli. Tāpat,kā E vitamīns.
Lai saprāts.
Gribētu zināt Salfetka, vai kaut kas ir mainījies, pagājuši jau 11 gadi kopš tu šeit rakstīji. Es mocos 2 gadus ar kzs, ļotu ceru, ka tas tomēr var pazust.
Re: kairinâtâs zarnas sindroms:(
02.11.2017 14:00
Iesaku padzert L-glutamīnu, atjauno bojātas zarnas un palīdz kairinātu zarnu sindromam.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 25?
Ziņa: