neirologs Baiba Norite

Aizsāka cikcirik 

cikcirik
neirologs Baiba Norite
03.01.2006 15:26
Kadas atsauksmes? Attieksme loti nesmalkjutiga,lai es neteiktu vairak, gribeju vel ko dzirdet no citiem,ka ir gajis?
Jâ, tâ bija. Viòa nav no tâm dakterçm kas lieki "íikina"un "ucina". Man tieði patika viòas lietiðíums un skaidrâ runa par 'lietu". Arî izmeklçðana bija rûpîga un manuprât precîza. Bçrnam precîza diagnoze un pareiza tâlâka ârstçðana.
cikcirik
Re: neirologs Baiba Norite
03.01.2006 15:50
nu man vajadzeja konkretu atbildi vinja to nedeva, da nu riebj jau tas,ka uzstadija diagnozi,to ,kuru es pati sakuma pateicu un pec tam saka nu jus pati tak teicat, nu johaidi,maciba jau ir,ka jatelo stulbene un jasaka parbaudiet,nezinu,kas isti par vainu bet tomer paskatieties
Tâ ari ir kâ "vecâ" teica, viòa runâ par lietu. Ârstam it seviðíi neirologam jau nav tik vienkâºði tâ uzreiz pateikt diagnozi, ir jâredz bçrna attistibas gaita lai tâ precizi pateiktu kas ir kas
Izveidojās priekštats par ļoti kompotentu dakteri. Operatīvi nosūtīja uz pārbaudēm.Ar vecākiem skarba. Iespējams , ka pamatoti!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 3?
Ziņa: