Kadu darbu stradat,ja..

Aizsāka Ja nervi beigti 

:)))))
Re: Kadu darbu stradat,ja..
19.12.2005 15:16
:)....es te drusku apsmçjos par ïauþu stereotipiem domâðanâ! Tas par to,ka bibliotekâriem mierîgs darbs! Nu,nu! Pati strâdâju ðajâ profesijâ,un ne jau pirmo gadu! Sâksim kaut vai ar to,ka lai strâdâtu bibliotekâ mûsdienâs- ir ïoti daudz jâzin. Un ar cilvçkiem arî iznâk komunicçt....
es-e
Re: Kadu darbu stradat,ja..
19.12.2005 15:28
:))))) es pazistu dazas bibliotekares. piekritu, ka tur daudz jazina, darbs dinamisks un ari darbs ar cilvekiem. bet temas ierosinataja jau ari nav garigi atpalikusi :)
bet nekad enesmu redzejusi, kad kads apmekletajs sak histeriski kliegt uz bibliotekari un splaut uz vinu, ka esmu redzejusi pastaa, veikalaa utt.
publika tada inteligentaka un gausaaka, man skiet :)
:)))))
Re: Kadu darbu stradat,ja..
19.12.2005 16:14
...tas gan- spïâvis un histçrijâ bïâvis nav!)) BET!!! Kâ jau minçji- publika inteliìentâka un lîdz ar to- neomu izpauþ rafinçtâk))) un ja tçmas autore ir tik pârjûtîga,rokas drebçs un asaras birs no indîgâm tirâdçm.
tex
Re: Kadu darbu stradat,ja..
19.12.2005 22:48
Es kadu laiku stradaju skola, bet darbs ir vieglaks par vieglu, vispar stresa nav. Njemu pusotru slodzi, atskaites rakstu audzinasanas stundaas vai tad, kad kaada klase atprasaas no stundaam, bet kontroldarbus, ieskaites nekad nenjemu uz majam labot - vienmeer laboju stundu laikaa, kamer kaada klase raksta kontroldarbu utt. Ari stundam nav jagatavojas, jo kladee jau vasaraa sagatavoju konspektus katrai klasei par katru teemu un ja negribas gatavoties stundai,tad var arii vienkarsi uzdot klasei kaut ko konspekteet, rakstit darbinus utt. Jamak iziet no situacijas, lai nav par darbu jadomaa majaas!
to tex
Re: Kadu darbu stradat,ja..
19.12.2005 23:05
Jautajums- cik tu laba skolotaja-pasniedzeja skaities.........
Poga
Re: Kadu darbu stradat,ja..
19.12.2005 23:25
Nezinu,kaa autorei, bet man no shiem komentariem/padomiem palika nelabi...
Autore! Meklee pati, jo kas meklee-tas atrod... Tev tachu pashai ir jaadziivo... SAVA dziive... Cik cilveeku,tik viedoklju...arii histeerisku =)
Martine
Re: Kadu darbu stradat,ja..
20.12.2005 01:30
Visi labi ieteikumi lidz poga ko uzrakstija:((
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 17?
Ziņa: