balti plankumi uz adas

Aizsāka izmisusi 

Man ir problema - jau ~ 7gadus man uz kermena dazadas vietas ir balti plankumi. Tos nevar iesaulot. Biju sen pie dermatologa, bet man teica, ka tur neko lidzet nevarot. Ja nu vienigi kosmetiskaja salona, bet tas esot loti dargi. Man tie plankumi loti trauce - dazadi kompleksi ejot uz baseinu, ari svarkus nevaru uzvilkt, jo uz kajam man tie ir.
Reizem skiet, ka tie it ka maina formu, bet tie nepazud. Rodas jauni un jauni...
Palidziet! Vai ir kads/kada, kuram ir tapat vai lidzigi? Ka jus tiekat gala?
Man 18.
zinu
Re: balti plankumi uz adas
13.10.2005 20:20
Tas ir vitiligo, nekas nav labojams.
arða
Re: balti plankumi uz adas
13.10.2005 20:27
Pameklç meklçtâjâ uz vitiligo, jau bija!
dina
Re: balti plankumi uz adas
14.10.2005 09:39
Pigmentaplankumi....bet ir krçmi kas tiem jâsmçrç virsû, paprasi aptiekâ.
eh... es nezinu,man ir piem. taa.. ka man ir tik kadi 2 plankumi.. varbu arii biski vairak.. kurus nevaru maniit.. un man skiet ka vinji maina vietas.. man 1reiz bija uz vedara,tad vsp zem jostas vietas.. ,tad atkl uz rokas.. tur kur tie plankumi,tur arii man spalvas arii paliek baltas... kpc ta??? kaa vinju dabuut nost... man bail...
Čiv! Pamēģini trīs reizes dienā smērēt no sākuma ar salicīlspirtu un tad uzreiz ar sēra smēri. Man palīdzēja. ;)
Iev
Re: balti plankumi uz adas
29.06.2010 14:26
Esmu dzirdējusi, ka dziednieces varot palīzēt. Ārstē tāpat kā rozi.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 24?
Ziņa: