Nav mēnešreižu

Aizsāka meiteeens 

Nav mēnešreižu
31.10.2017 11:06
Sveiki. Šomēnes mēnešreizes kavējās.Domāju, ka pie vainas varētu būt alkohols vai stress. Ceru, ks tā nav grūtniecība, jo dzimumakts nav noticis. Ir bijusi tāda kā maigošanās, puisisbir beidzis, bet pirms licis savas rokas tuvu makstij tās tika nomazgātas, kā arī loceklis tika notīrīts ar mitrajām salvetēm. Vai ir iespēja, ka esmu palikusi stāvoklī, vai arī tas varētu būt stresa dēļ, kā ari varbūt pie vainad ir alkohols, jo pirms pāris dienām bija valīte?
Re: Nav mēnešreižu
31.10.2017 15:33
Stress ļoti spēcīgi ietekmē sievietes hormonālo sistēmu, it sevišķi, ja pašai arī ir pamats tā pašlaik domāt.

Cik tad kavējas, kas par stresu bija? Šādi ieraksti forumā parasti lasāmi eksāmenu laikā.
Re: Nav mēnešreižu
01.11.2017 07:04
Nu jau kavējas 3 dienas. Bija stress par kontroldarbiem, par to, ka nespaeju pagūt visu izdarīt, kas jāpaveic. Man ir šausmīgi bail par to grūtniecību, jo esmu lasijusi, ka arī nevainīga meitene vsr palikt stāvoklī un ari nav obligāti jānotiek dzimumaktam. Lai gan puisis beidza salvetē, un pēc tam gan rokas, gan locekli noslaucija ar mitrajām salvetēm
Re: Nav mēnešreižu
01.11.2017 11:44
Nu gluži jau tie spermatozoīdi pa gaisu nelido :) un pa visām atverēm iekšā neskrien. Cerēsim uz to labāko.
Re: Nav mēnešreižu
01.11.2017 14:51
Paldies par mierinājumu, drīzumā iešu pie ārsta un tad jau uzrakstīšu atbildi šeit.
Re: Nav mēnešreižu
02.11.2017 11:10
Ir labas ziņas- sākas mēnešreizes, aahh jūtos tik atviegloti, nekad nebiju domājusi, ka būšu tik priecīga par MR
Re: Nav mēnešreižu
02.11.2017 11:25
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 7?
Ziņa: