Pec aborta atveselosanas

Aizsāka LindaE 

LindaE
Pec aborta atveselosanas
07.02.2017 16:54
Sveiki! Pirms 9 dienam man tika veikts aborts, (ludzu bez nosodijumiem, jo nezinat iemeslu kapec, tas tikai veikts.) Lai nu ka, operacija noriteja veiksmigi, pec dazam dienam devos pie savas arstes, jo saka paradities bruni izdalijumi, es protams nobijos un devos parliecinaties, vai viss atbilst normai. Arste veica izmeklejumus, parbaudija dzemdes stavokli utt., sakot, ka atveselosanas notiek labak neka vajadzetu. Viziti ko biju iepanojusi 14 dienas pec aborta, atcelam.
Prieciga devos majas, ka ar mani ir viss ir kartiba... Kops ginekaloga apmeklejuma ir pagajusas 4-5 dienas, sodien no rita sagaidiju nepatikamu parsteigumu - asinosanu, diezgan specigu. Tada sajuta itka butu sakusas menesreizes, tad nu es nezinu ko iesakt. Vai tik isa laika varetu sakties komplikacijas, lai gan viss bija kartiba vai pagaidit dazas dienas un tas paries? Varbut kadai ir bijusi lidziga pieredze? Jeb kura gadijuma pie arsta tieku tikai pec divam dienam...
Re: Pec aborta atveselosanas
07.02.2017 20:51
Visādi var gadīties. Vai iepriekšējās vizītes laikā ultrasonogrāfija tika veikta?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 6?
Ziņa: