kontrcepcija

Aizsāka daina555 

kontrcepcija
02.02.2017 07:27
kas notiek ja pec tabletes ienemshanas 6/7 stundas velak ir vemshana? vai ir jaienem ta tablete velviena vai tomer nav?
Re: kontrcepcija
02.02.2017 12:38
Ja 6...7 vēlāk tad nav. Bet kopumā jārēķinās, ka drošība varētu būt "traumēta".

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: kontrcepcija
02.02.2017 13:48
butiba man sanaca ka veemu 6:00, vet tabletes jadzer 21:00 un es tagad nezinu vai man iedzert varbut velvienu pa virsu??? lai ir taa drosiiba?? bet vai nav par velu jo tagad pulkstens ir 13:48
Re: kontrcepcija
02.02.2017 15:00
Nesapratu. Tableti dzēri vakarā bet vēmi norīta? Daudz izvēmi?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: kontrcepcija
02.02.2017 18:36
jaa, tableri dzeru vakara un no rita 6:00 pamodos no ta k ir spikta dusha, izvemos, pec tam pec kadas stundas atkal bet tad jau mazak, protams ne ar vienu ravienu, bet es neteiktu ka loti maz un neteiktu ka loti daudz, bet taa ari vairs neesmu veemusi. bet no riita lasijj instruksciju turbtriktsnvija pr tam 3-4h ir jaienem papildus tabletem, bet siscman neizpaudaas kaa taads viirus, bet drizak kaa vnk kkas nelabs appests n vedera kkas sagriezaas jo slikti bija neiisu momentu un 2x
Re: kontrcepcija
03.02.2017 07:24
atvainojos, ka tik neskaidri, bet gribeju pateikt ar ro visu, ka 21:00 vakara izdzeru, aizgaju guleet un tad pamodos no ta ka slikta duusha, un tad izvemos 1x 6:00 un otrreiz 7:00 vairak neesmu vemusi, domaju, ka apeedu ko sliktu. instrukcija bija rakstiits pa tam 3/4 h, ka, ja taja laika izvemjas vjdziga papildus taste, pienemu, ka tas ir tas laiks kad tablete paspej izskist un sasuukties, isti nezinaju ka rikoties vai varbut ienemt tapat to drosibas tableti vai nee? vemshana nebija kaa viirus, nemaku iisti pateikt cik daudz es izvemu.
Re: kontrcepcija
03.02.2017 12:49
Nu tad viss būs labi bez papildus tabletes.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 12?
Ziņa: