Mirena

Aizsāka Jan 

Mirena
24.01.2017 01:13
Labdien,

Loti ceru, ka atradisu atbildi seit no laba ginekologa.
Man bija diagnoze endometrioze un ginekologe ieteica ielikt mirenu lai hormoni regulejas labak.
Ieliku 3 menesus atpakal, it ka viss ok bet ik pa laikam ir sapes krutis- tikai kad uzspiezu (ir tada sajuta ka viena kruts pilnaka un sapigaka)
Krutis bija parbauditas pusgadu atpakal bet es esmu nenormala paranoike un varu sev galva sagudrot viss kaut ko!
Vai man butu jauztraucas un atkal jaiet parbaudit vai tas tomer ir normali?
Paldies
Man 30 gadi
Re: Mirena
24.01.2017 17:37
Speciāli pārbaudīt krūtis neredzu iemeslu bet vispār pie ginekologa aiziet vajadzētu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Mirena
25.01.2017 00:57
Dzivoju arzemes un pieraksts pie ginekologa tikai maija tagad. Biju pie vinaa novembra beigaa un teica ka viss ok un spiralw atav vieta. teica nakt pec pusgada....it ka nekas nekaish bet tas jutigums krutis.... salasijos ka ar mirenu var but tada ka mastopatija....
Re: Mirena
25.01.2017 01:53
Ir tā, ka hormonu iedarbība uz organismu iepriekš nav prognozējama.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Mirena
29.11.2017 09:17
to mirenu baigi reklame, bet nezinu gan , man kā ielika ,sāka izkrist mati,kaut doka teica,ka tas nav no mirenas. arī krūtis ļoti piebriedušas, sāpīgas, vēderu velk, libido ļoti krities. vienīga lieta,ko tā mirena izdarijusi,ka menses ir ļoti minimalas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 20?
Ziņa: