Vai ir pamats satraukties?

Aizsāka Zane M. 

Zane M.
Vai ir pamats satraukties?
16.11.2016 22:52
Pēdējā laikā esmu ievērojusi, ka reizēm ieklepojoties vai arī guļot grozoties teiksim no viena sāna uz otru man uz sekundi iesāpās, tā kā iedurās rajonā ap aklo zarnu. Sākumā to sasaistīju ar aklo zarnu, bet tā man ir izgriezta jau ļoti sen, gadus 15 atpakaļ. Bet tagad piefiksēju, ka tās sāpes parādās tomēr nedaudz zemāk, ja nemaldos tur atrodās olvadi, olnīca. Tādi dūrieni jau ir bijuši arī iepriekš, bet ne tik bieži, tāpēc nepievērsu tam īpašu uzmanību, bet tagad tie ir gandrīz katru dienu pa 1 reizei. Vai ir pamats satraukties?
Sieviete, 31 gads. Praktiski neslimoju, šobrīd gan esmu stāvoklī, pirmais trimestris.
Re: Vai ir pamats satraukties?
17.11.2016 11:24
Neizskatās, ka būtu pamats uztraukumam.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Zane M
Re: Vai ir pamats satraukties?
17.11.2016 15:16
Bet kas varētu būt par pamatu tādiem dūrieniem pie kaut kādām kustībām? Dīvaini, ka manuprāt pa dienu, esot piemēram, darbā nekad neko tādu neesmu jutusi.
Re: Vai ir pamats satraukties?
17.11.2016 15:25
Nu Tu taču saproti, ka esi stāvoklī. Vēders aug, viss tur stiepjas un plešas. Nu kaut vai saaugumi plīst kas palikuši pēc apendicīta operācijas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Zane M
Re: Vai ir pamats satraukties?
17.11.2016 18:31
Paldies par viedokli. Pagaidām nesatraukšos :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 11?
Ziņa: