Hormonālā kontracepcija.

Aizsāka deedey 

Hormonālā kontracepcija.
09.11.2016 09:39
Sveiki, nupat biju cēlusi jau tēmas par kontracepciju, bet šoreiz jautājums tāds vienkāršāks:
Hormonālo kontracepciju izrakstīja šāda iemesla dēļ - sāpīgas menstruāciju pirmās dienas.
Paspēju izdzert 1 veselu paku, pēc kuras ms noritēja kā instrukcijā, bet otrās pakas 11. tabletē sākās asiņošana, spēcīgāka nekā mēnešreizes, vecmāte teica, lai pārtraucu dzert tabletes, daktere nozīmēs citas.
Tātad: Pašlaik nedzeru tabletes jau 2 dienas, asiņošana nerimstas, pat liekas vēl stiprāka, plus sāpes olnīcu rajonā, vēdera gārguļošana un caureja...
Vai dzerot ok tik īsu laika sprīdi un pārtraucot tās dzert uz visiem laikiem, parādīsies kkādi mīnusi sieviešu veselības jomā? Piemēram ms vēl sāpīgākas kā līdz šim? Nestabilas, ilgākas, stiprākas? Lasīju, ka šādas parādības novērotas sievietēm, kuras bija dzērušas ok gadiem, bet vai mans gadījums ir tas pats?

Vispār organisms man nav no tiem sliktākajiem, panes visādus draņķus, zāles utt., bet šoreiz ir kkā savādāk... Protams ir patīkami (vismaz man), ka sāku nedaudz ņemties svarā, jo šīs zāles man rosina apetīti; ka ms laikā nejutu nekādu diskomfortu; ja iepriekš uz sejas metās pinnes, tad tagad to vispār nav... Vārdu sakot manā gadījumā vieni plusi, izņemot šo pēkšņo asiņošanu...
Gribētos jau turpināt dzert ok, taču bail, ka izrakstot citas, pēc mēneša neatkārtojas tas pats kas tagad... :/

Varbūt, kāds var iedot padomus, ko man labāk pajautāt savam ginekologam, lai viņš pēc iespējas atbilstošākas zāles man izrakstītu? Jo pagājušo reizi man pat nejautāju kā vispār mans organisms reaģē uz dažādām zālēm! Es jau arī neesmu nekāds dr, nezinu pat kā var priekšlaicīgi izvērtēt, vai zāles derēs vai nē....
Liels paldies.
P.S. Portāls izskatās pilns ar zinošiem cilvēkiem, taču uz iepriekšējām tēmām, saistītām ar ok atbildes nesaņēmu - ne vienu... Vai mans jautājums ir nesaprotams, jeb te tiešām neviena tāda nav, kas varētu ko atbildēt. Varbūt es jau esmu vecajā gadsimtā, kad sāku lietot ok, bet citi kontracepciju nolādē play mārketā??? :D :D :D
Ceru uz atbildēm, neņemiet to nopietni! ;)
Re: Hormonālā kontracepcija.
09.11.2016 10:41
Te pa laikam parādās jautājumi par šo tēmu.

Mana versija un dzīves pieredze ir tāda, ka nekā laba no OK nevar gaidīt. Tu jautā -- vai tā var būt, vai tas ir normāli.

Var meklēt cita nosaukuma/sastāva, bet ņem vērā, ka OK iedarbojas uz hormonālo sistēmu daudz spēcīgāk, nekā to cilvēks sajūt. Un sievietes hormonālā sistēma ir ļoti trausla, tāpēc tās kustināšana ar OK pati par sevi nav normāla, bet BigPharmas pārņemtā medicīna to nekad neatzīs.

Tu neesi slima, sievietēm ir spēcīga intuīcija, no dabas dota, un ir sieviešu grupas, kas to māca likt lietā, lai Tu zinātu, kad ir īstais laiks un kad nav.

Ja cilvēks ir slims, un viņam sāp, tad reizēm neko nevar darīt un ir jālieto hormonālo sistēmu ietekmējoši medikamenti, bet šajā gadījumā ir daudz citu risinājumu.

Pēc dzemdībām sevi jāsaudzē un jānomierina sistēmas citādi, ne ar OK.

Neesmu sektante, bet tas no vērojumiem un pieredzes.
Sveika! Varbūt, pajautā ginekol. cita veida kontracepciju? ne tabletēs, bet varb horm. rinkji, vai plāksterue. Man, kā bija problēmas ar hormoniem, tad man izrakstīja mini plāksterus, kuri izdala ljoti niecīgu to hormonu devu. (saliidzinot ar citām horm zālēm). Ar vinjiem vienkāršāk, nekā ar tabletēm, vismaz manuprāt. :)
Re: Hormonālā kontracepcija.
09.11.2016 14:55
Jā bet vai tie plāksteri un riņķi atvieglos manu menstruāciju pirmās dienas? Jo tieši šim mērķim man daktere viņas izrakstīja, nevis lai tikai izsargātos.
Plus man Usg atklājās kaut kādi miomatozi mezgli, kuriem vajadzētu uzsūkties pašiem, palietojot gadu hormolālo kontracepciju...
Biju dzirdējusi, ka uztaisot analīzes var piemeklēt sev piemērotākās tabetes, no kurām nebūs nekādu blakņu, bet kas tās par analīzēm??
Mazā Gita
Re: Hormonālā kontracepcija.
11.11.2016 22:26
Mīļā - hormonālajai blaknes būs teju vienmēr. Citai ik pa laikam asiņo, citai ik pa laikam sāp, citai ik pa laikam simptomi kā grūtniecei, bet lielais vairums vienkārši mežonīgi pieņemas svarā to pašan nepamanot. Hormonālā kontracepcija nav maģiskā lode, kas vienmēr 100% trāpa mērķī! Kā augstāk rakstīja - prasi savai dakterei lai izraksta citas tabletes, ar citu aktīvo vielu un sastāvu
Re: Hormonālā kontracepcija.
12.11.2016 20:32
Hormonālā kontracepcija ir apmēram līdzvērtīga profesionāla boksera sitienam pa vēderu - ar izrietošajām sekām...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 22?
Ziņa: