Kaaads zina???

Aizsāka DainaAA 

Kaaads zina???
26.08.2016 18:51
Vai lietojot Furamag un orālo kontracepciju papildus jāizsargājas.?
Re: Kaaads zina???
27.08.2016 10:46
Vai ta Furamaga instrukcijā nav rakstīts?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kaaads zina???
27.08.2016 11:10
Nekas nebija rakstiit itkaa, bet farmaceite aptiekaa atbildeja, ka neko nezin, bet itkaa neesot nekas rakstiits, bet domaju varbut seit ir kads, kas ir lietojis furamags.
Re: Kaaads zina???
27.08.2016 11:29
Jā, instrukcijā patiešām tas nav rakstīts bet tā ka tās ir antibiotikas, tad vajadzētu lietot papildus aizsardzību. Bet cita starpā, vai tad lietojot Furamagu seksu vispār gribās? Jo vairumā gadijumu viņu izraksta pie problēmām dzimumorgānu rajona.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kaaads zina???
28.08.2016 11:01
Nu taas jau nu gan nav antibiotikas, bet gan antibakterials līdzeklis. Man ir ļoti minimals iekaisums bijis, kuru pat nejutu n tas man paradijas analizes, jas jau tikpat kaa izudis, gimenes arsts teica, lai nolietoju urospetu ar firamags, 10 dienas, lai velak nerodas ginekalogiskas sekas.
Re: Kaaads zina???
28.08.2016 11:02
Instrukcija bija rakstiits, ka siis zales nedrikst lietot kopaa ar antibiotikaam.
Re: Kaaads zina???
28.08.2016 11:19
Izskaidro to dižo atšķirību starp antibiotikām un antibakteriālajiem līdzekļiem :D Te jau nav mikrobioloģijas simpozijs.

Šādā kontekstā tas pats vien ir. Ir tikai loģiski, ka divus mikroorganismu kāvējus kopā nelieto, bet, kad kādu no tiem lieto, tad tradicionāli iesaka papildus izsargāties.
Re: Kaaads zina???
28.08.2016 12:29
Nu es jau nesaku, ka ir diža atšķiriba, bet mazliet jau tomēr ir. Antibakteriāls nav antibiotisks, sinonīmi šie vārdi nav. Vienāda nozīme tam nav. Tad kādēļ nav rakstīts arī OK instrukcijā par antibakteriāliem līdzekļiem?
Re: Kaaads zina???
28.08.2016 12:34
Atšķirībā no antibiotikām, Furamags ievērojami nemaina zarnu mikrofloru.
Re: Kaaads zina???
28.08.2016 13:16
Nē, visas antibiotikas ir arī antibakteriāli līdzekļi.
Re: Kaaads zina???
28.08.2016 17:55
Bet ja nem veeraa faktu, ka zarnu mikrofloru siis zales neskar, bet paradti antibiotikas skar, kaa tas ir?
Re: Kaaads zina???
28.08.2016 20:03
Skaršana vai neskaršana arī ir diezgan individuāla lieta: atkarīgs no vecuma, dzimuma, veselības stāvokļa, arī antibiotikas ir dažādas, klīniskajā praksē lieto daudz vairāk, nekā parasts pilsonis dzīvē sastop.

Man pašai, piemēram, ir bijuši 3 nopietni antibiotiku kursi, bet pēc tam nebija nekādu sūdzību, toties ir cilvēki, kam ir pat ļoti slikta dūša, caureja u.c. lietas, turklāt gana ilgstoši.

Lai atbildētu Tev precīzi, man būtu jāatkārto, kas tad nu viss tais zarnās dzīvo un ko Furamag tieši apkauj, turklāt kādā veidā. Daudz ir izpētīts, bet ne viss vēl zināms. Un par Tevi konkrēti nekas nav zināms :)

Tāpēc jau iepriekš rakstīju, ka, lietojot VISUS mikroorganismu kāvējus drošības nolūkos iesaka izsargāties arī ar citiem līdzekļiem, ne tikai ok. Instrukcijas raksta tāpēc, lai cilvēki netiesātos ar BigPharma, un reizēm tur ir sarakstīts 100x par daudz, reizēm nav paša svarīgākā.
Re: Kaaads zina???
28.08.2016 21:40
Tomer noskaidroju, wixgaju uzbcitu aptieku, kur man vareja dot informaciju n izstasrija, ka ar sim zalem nav jaizsargajad papildus. Vel papetija ilgak, vinam bija tads sarakstins kur atzimetad visas zales ar kuram butu jaizsargajas papildus. Šīs neietekmee neko.
Re: Kaaads zina???
28.08.2016 21:46
Cerams, ka aptieķniece nebūs par krustmāti jāsauc. Veiksmes.
Re: Kaaads zina???
28.08.2016 23:24
Vina man saka nau ari boret, ka sitaas zales attiecas uz konkretu lietu, noeed slikto, nevis visu, kas pagadas un ar nenoeed tovkas nonakot zarnu mikroflora. Domaju, ka sarakstam, kas atrodad aptiekaa melot nvjdzeetu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 3?
Ziņa: