Problēmas ģenitāliju apvidū, ļoti baidos.

Aizsāka 98373 

Labdien!
Man ir 19 gadu un esmu attiecībās ar savu puisi jau vairāk kā pus gadu.
Dzimumsakaros ar viņu esmu nu jau 2 mēnešus un viņš arī ir mans pirmais.
Visu laiku viss bija normāli, bet pēc pēdējās reizes, nākamajā dienā sāka sāpēt olnīcu apvidū, sāka sāpēt urinēšanas laikā. Sāpes ir vienkārši neciešamas. Šodien man parādījās čūlaini izsitumi ģenitāliju apvidū, nedaudz vēlāk tie sāka strutot.
Biju pie ginekoloģes, teica, ka izskatoties pēc herpes vīrusa, bet viņa nesaprotot, kāpēc struto. Pēc tam viņa paskatījās izdalījumus un teica, ka esot pavisam traki un nezinot, kas tas ir.

Vēlējos lūgt palīdzību un pajautāt vai kādai ir bijusi šāda pieredze?

Paldies!
Re: Problēmas ģenitāliju apvidū, ļoti baidos.
15.08.2016 14:59
Tak neviens cits, kā ginekologs nepalīdzēs. Vari vienīgi mēģināt aizsūtīt bildi Mazdakterim. /s



Edited 1 time(s). Last edit at 15.08.2016 15:00 by crucial333.
Kas tās par muļķībām sarakstītas. Ja tā ir taisnība un ginekoloģe nezina, kas tas ir, jāgriežas pie cita ārsta vai ārstei jāsūta kaut vai uz slimnīcu. Kā var ar sāpēm dzīvot?
Re: Problēmas ģenitāliju apvidū, ļoti baidos.
16.08.2016 12:07
Herpes ir nelielas atveertas cuulinas, kuraas var iemesties bakteerija un izveidot infekciju. Tava ginekologe izklausaas loti diivaina, aizej pie cita aarsta.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 5?
Ziņa: