Baltie ziedi

Aizsāka jaxanete 

Baltie ziedi
05.08.2016 20:31
Sveiki. Ir problēma,no maksts izdalas izteikti baltie ziedi ,ir nieze un ari urinēšanas laikā dedzinoša sajūta ,kā to ārstēt un kadēļ tie rodas?
Paldies



Edited 1 time(s). Last edit at 05.08.2016 20:32 by jaxanete.
Re: Baltie ziedi
06.08.2016 13:10
Saados gadiijumos ir taads aarsts kaa ginekologs. Izklausaas peec piena seenes.
Re: Baltie ziedi
13.08.2016 22:54
Piekrītu. Tā ir piena sēne. Jāiet pie ginekologa.
Re: Baltie ziedi
13.08.2016 22:54
Bet, īstenībā, zāles, protams, var izrakstīt arī ģ.ārsts :)
Re: Baltie ziedi
14.08.2016 21:41
Un vēl īstenība var iztikt arī bez zālēm jo īstenībā zāles piena sēni tāpat neārstē...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Baltie ziedi
17.08.2016 16:41
Ārstē, ārstē.
Re: Baltie ziedi
18.08.2016 13:25
Jo Ku! pēdējā laikā sev visu ārstē tikai ar vitamīniem ;) Man domāt, Tev ne vienmēr ir taisnība, Ku!
Re: Baltie ziedi
19.08.2016 14:36
Sabzira Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ārstē, ārstē.

Es teiktu, ka vienkārši nokauj to sēni lai pie pirmās izdevības tā ar jaunu sparu atgrieztos.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Baltie ziedi
19.08.2016 14:40
kachenite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jo Ku! pēdējā laikā sev visu ārstē tikai ar
> vitamīniem ;) Man domāt, Tev ne vienmēr ir
> taisnība, Ku!

Tā gluži nav, ka tikai ar vitamīniem. Bet neapšaubāmi vitamīniem manai veselībai ir centrālā nozīme. Un es arī neesmu teici, ka man vienmēr ir taisnība. Galvenais ko es gribu šeit atzīmēt, ir tas, ka arī ārstiem ne vienmēr ir taisnība. Un tas ir ļoti svarīgi!

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Baltie ziedi
20.08.2016 19:37
Kādreiz pēc antibiotiku lietošanas, pēc smagas slimības utt., protams, ka var atkārtoties. Un ko tagad darīt? Neārstēt un staigāt mēnešiem ilgi ar izdalījumiem, sāpēm un dedzināšanu? Ģ.ā. var izrakstīt zāles - iedzers 1 kapsulu un būs vesels cilvēks.
egle1
Re: Baltie ziedi
20.08.2016 20:09
Es nez... ginekologs tāpat visu redz, man pat bez sūdzībām dažkārt izraksta recepti. Tiesa, tās kapsulas, ko ievieto paši zināt kur, padārgas. 3 gab. pēdējo reizi pirku pa 9 eiro. Ģimenes ārste (pēc pieredzes) nerakstītu tādas zāles, sūtītu pie ginekologa.
Re: Baltie ziedi
21.08.2016 00:15
Ir iekšķīgi lietojamās kapsulas pret piena sēni TUR, ko var rakstīt arī ģ.ā., ne tikai ginekologs, nopietni :)
egle1
Re: Baltie ziedi
21.08.2016 11:25
Es saprotu, ka var rakstīt ģ ā . Manējā neraksta. Bet tā pa ātro aptiekā var nopirkt krēmu Clotrimazols. Nav dārgs, man liekas, ka ap 3 eiro bija un noņem simptomus. Bez receptes tirgo.
Re: Baltie ziedi
24.08.2016 17:34
Ar galvu domājošs cilvēks iekšķīgi nelietos zāles pret piena sēni!

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Baltie ziedi
25.08.2016 13:14
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ar galvu domājošs cilvēks iekšķīgi nelietos
> zāles pret piena sēni!


Iisteniibaa loti efektiivi, viena vai 2 tabletes un piena seene pazuud kaa nebijusi.
Re: Baltie ziedi
27.08.2016 10:45
Es par efektivitāti nešaubos. Vienkārši vajag padomāt, kāda indes koncentrācija ir jāsasniedz organismā, lai uz gļotādās mītošā piena sēne nosprāgtu. Bet bizness arī āfrikā ir bizness. Brīnos, ka kāds neražo tabletes pret kašķi, utīm un blusām...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 17?
Ziņa: