Vemšana

Aizsāka Sapīte 

Vemšana
22.07.2016 01:57
Pēc 3h man bija loti minimala vemsana, kad lietoju ok, jo mo gara brauciena sametas slikta dusa. Man jalieto papildus tablete?
Re: Vemšana
22.07.2016 02:11
Iedzeru papildys tableti drošiibai, bet ka ir ar to, ka pedeja diena tabletes vairs nebus, jo busu lietojusi 2 tabletes 1 dienaa deel vemsanas, man janem no jauna iepakojuma vai lietot lidz beigam n ietureet partraukumu nepareuzajaa dienaa
Re: Vemšana
22.07.2016 13:19
Būs par vienu dienu īsāks cikls.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vemšana
22.07.2016 13:43
Tātad jaunu iepakojumu nvjg? N izlaist 8 dienas,? Vai tomer nopirkt papildus iepakojumu
Re: Vemšana
22.07.2016 15:01
Priekš kam jaunu iepakojumu? Un priekš kam 8 dienas?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vemšana
23.07.2016 10:10
Nu kā, es vienu dienu dzēru 2 tabletes, sanāk ka pēdējā dienā tabletes man nebūs. Sanāk, ka jaizlaiž 8 dienas, ne 7.
mana
Re: Vemšana
23.07.2016 17:09
Nu tak kāda starpība - cikls būs par 1 dienu īsāks un viss. Pa starpu 7 dienas un nākamā paciņa - aiziet.
Nav jau nekādi neiroleptiķi, viena tablete šurp vai turp neko nemainīs.
Re: Vemšana
24.07.2016 12:44
Ir ļoti liela starpība palikt stāvoklī vai nepalikt. Izdarīt pareizi, pakonsultēties.
Re: Vemšana
24.07.2016 12:50
Bet mēs nesaprotam par ko Tu tur cepies... vai arī Tu nesaproti ko mēs Tev skaidrojam...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vemšana
24.07.2016 16:47
Necepjos, galīgi nē. Es vēlos tikai saprast kā ir, ja tagad tablete ir pa 1 dienu uz priekšu(ir svētdiena, dzeru pirmdienas tableti), jo vemšanas dēļ drošībsi izdzēru vel vienu. Parasti 7 brīvās dienas sākās svētdienā, bet šoreiz sāksies sestdien? Jo pēdējā tablete būs dienu iepriekš izdzerta. Un šķietami likās, ka tā tableti ir gandrīz aizmirsta, jo iespējams izvēmu.
mana
Re: Vemšana
24.07.2016 18:37
Zini, ko?
Ja Tu nesaproti, kā darbojas tabletes, ko pati dzer iekšā, nedz arī to, ko mēs ar ku! cenšamies Tev ieborēt, varbūt nevajag ar seksu vēl nodarboties?!
Paaugties, pieaugt, nobriest un tad.
Re: Vemšana
24.07.2016 19:59
Davai pa vienkāršo. Kad beidzās pilnās tabletes, vnk iepauzē paredzēto dienu skaitu (vai dzer tukšās, atkarībā no komplekta) un sāc ar pirmo. Tas arī viss. Ja vajag lai brīvās dienas sākas no svētdienas vai citas vajadzgās dienas, paņem no cita komplekta vajadzīgo tablešu skaitu klāt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 4?
Ziņa: