Caureja

Aizsāka DainaAA 

Caureja
20.05.2016 15:16
Man ir tada problema, ka man ir caureja, bet ne izteikta un ir saacis kontrcepcijad partraukums, nu jau 6 diena, tas ietekmee kautkaa effektu tabletem ? Vai ari saja partraukuma tas neko nemaina, jo nav hormonu tabletes, kam uzsuukties? Mana kontrcepcija ir yasminelle. Ceru, ka ar nakošo paciņu atkal dzimumdzive būs droša. Izlasiju, ka tikai 3-4 h kad tableti ienem, tas var ko mainiit, bet par citam lietam, par partrauku nekas nebija minets instrukcijaa.
Re: Caureja
21.05.2016 09:50
Luuudzu? Atbildiet???
Re: Caureja
21.05.2016 12:50
Nekas īpašs par to nav sakāms. Kontracepcijas darbību ietekmē vemšana. Caureja praktiski nē. Nu izņemot ja ir ļoti stipra. Bet tad parasti jautājums par seksu nav.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Caureja
21.05.2016 13:58
Ir diezgan stipra, taču es domāju par to vai kad sakshu jauno pacinu n vina man ir beigusies, vai visu to nakosho pacinu lietojot man ir jaizsargajas papildus? Vai arii sakot jauno pacinu sakas jaunu hormonu deva, kas uzsuucaas ? Jo caureja man bija tikai partraukuma dienaaas.
Re: Caureja
21.05.2016 17:31
Un vel man ir jautajums vai man ir jaizsargajas, kad sakshu lietot jauno pacinu papildus? Un vai nakoshais cikls peec shii atkal buus drosh, vai nebus izsists no ritma?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 5?
Ziņa: