Vai ir iespējams paātrināt MR sākšanos?

Aizsāka raida 

Man ir 45 gadi. Pirms mēneša MR bija 18 datumā, tagad jau 22.03, bet vēl nav. Nevaru saprast vai klimakss tuvojas vai tiešām ir grūtniecība?(neplānojam, nav ne veselības, ne tie gadi plus izsargājos).
Vēdera lejasdaļa sāp, tāda sajūta,ka teju teju būs, bet nekā. Ir kādas zāles,kas paātrinātu procesu?
Re: Vai ir iespējams paātrināt MR sākšanos?
22.03.2016 14:31
Silta vanna + NO-SPA + Aspirīns... bet varbūt vispirms grūtniecības testu?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vai ir iespējams paātrināt MR sākšanos?
22.03.2016 14:40
Kaut gan grūtniecība maz ticama. Ja būtu grūtniecība tad nekādas sajūtas nebūtu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Cik daudz nospu vajag? Un aspirīnu?
Uztaisīju testu-negatīvs.
Re: Vai ir iespējams paātrināt MR sākšanos?
22.03.2016 22:51
Pa vienai vai divām tabletēm pietiks. Nav tak uzdevums sagandēt rumpi.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Ar visām tabletēm un vannu nekas nenotiek. Vēderu velk, bet MR nesākas.
Sarunāju sonogrāfiju uz nākamo nedēļu.
Tiešām klimakss?
7 dienu partraukums
26.03.2016 14:58
Labdien! es lietoju pretapaugļošanās tabletes un man ir šāds jautājums. vai pulksteni pārgriežot stundu uz priekšu man ir jāmaina laiks, kurā dzeru šīs tabletes. es tableti dzēru 9.00 no rīta un kā man ir jādzer tagad ja pulksteni jāpārgriež par stundu uz priekšu, tatad 10.00? Vai var saglabat esošo laiku un ignoret laika maiņu, plus vel paslaik man ir 7 dienu partraukums un tabletes cik zinu var ari pat dienu atrak sakt lieot, ja gr ib izmainit mr ciklu, bet nekada gadijuma dienu velak, tadejadi, ta stunda jau dizi neko nemainitu
Vai hcg asins analīzē,kas mazāks par 1 ir pārliecinošs rādītājs,ka nav iestājusies grūtniecība?
Re: Vai ir iespējams paātrināt MR sākšanos?
03.04.2016 11:58
Ir pieņemts, ka sievietēm kas nav grūtnieces un vīriešiem HCG var būt līdz 5. Bet jāsaprot to, ka ne es, ne HCG tests nezin vai Tu esi stāvoklī vai nē. Varbūt Tev analīžu ņemšanas brīdī grūtniecības laiks vēl nebija tāds lai HCG pārsniegtu 5. Tāpēc ja tas ir tik svarīgi, testu vajag atkārtot pēc 2...4 nedēļām.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Nu principā es domāju,ka asinīs jau nu vajadzēja parādīties...pēdējā asiņošana bija 18. februārī....Ar iepriekšējām grūtniecībām jau papīra tests uzrādīja agri, burtiski nedēļu pēc kavēšanās. Bet nu tas bija pirms 13. gadiem. Bērnus vairāk neplānoju, izsargājos.
Re: Vai ir iespējams paātrināt MR sākšanos?
03.04.2016 16:34
Kā redzams, asinīs nekas tāds nav manāms kas atbilstu 4 nedēļām...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Grūtniecības nav. USG rāda miomu un cistu olnīcā. Jānogaida,ja nekā, tad hormoni. Nezinu vai vajag....
Re: Vai ir iespējams paātrināt MR sākšanos?
07.04.2016 20:11
Jautājums, uz kuru ir grūti atbildēt. Medicīna teiks, ka vajag ārstēt. Jo kā gan citādāk viņa nopelnīs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 2?
Ziņa: