Nevainiba

Aizsāka Sapīte 

Nevainiba
11.03.2016 23:34
Tatad, man ir 19 gadi un es sapratu, ka eamu nobriedusi intimajai dziivei, izdomājām ar puisi, ka esam gatavi nodoties visam, sapēs lielasz taču parciest iespējams, nezinu, ko darīt, saprotu, pāris reizes un gan būs labi, tapēc mēģinajām otru reizi, bet puisi par pusi talāk netiek, varbūt man ir kādas problēmas un tur kautkas bloķējas, parāk maza maksts varbūt_iešu pie ginekalagoa, taču man irbjautājums vai tā būs tikai sākuma, ka tālāk par pusi netiek vai vnk man tur ir par mazu ?
Re: Nevainiba
11.03.2016 23:57
Hmm? Vai ar pirkstiem pataustīt nemēģinājāt? Bet jā, laikam jau labak pie ginekalagoa...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Nevainiba
12.03.2016 00:04
Esmu pataustiijusi, viss kaartiiba, bet es domaju, vai kadam ir bijusi tada problēma, ka puisis nevar tikt talak par pusi, tajaa bridi loti saap n liekas, ka maksts irbpar mazu un talak tikt nevar, jo viss ir par mazu, varbut ar laiku, bet dzmede tacu ir gara
Re: Nevainiba
12.03.2016 00:11
Ar anatomiju drusku derētu iepazīties, bet tas nu tā. Jā, tā var būt, ka ne ar pirmo, ne otro reizi nevar tikt līdz galam iekšā. Svarīgi, lai divi pirksti brīvi iet iekšā līdz galam. Ja iet, tad tik turpiniet.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Nevainiba
17.03.2016 10:35
Varbūt vaina priekšspēlē? Abiem sausas darba virsmas. Tad ir jālieto lubrikanti. Tomēr puisim nevajag ļaut steigties. Jo tad abiem var izveidoties psiholoģiskas barjeras traucējumi.
Pirmais, es tomēr sekotu KU padomam un aizietu pie ginekologa.
Puisi iemācīt apieties ar klitoriņu. Tas izsauks mitrumu vagīnas rajonā. Arī viņam tas ir svarīgi.
Lai veiksme un mīlestība.
Re: Nevainiba
17.03.2016 21:16
Nu ko, ku! un Mazdakteris, respect, es labāk nevarētu. Drīzāk slikāk, labi ka Jūs tādi esat.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 2?
Ziņa: