Kontrcepcija

Aizsāka Dachuks 

Kontrcepcija
10.03.2016 22:19
Divas dienas es tableti iedzeru 10 minutes atrak pirms mana noteiktaa laika, vai tas ietekmee loti kontrcepcijas effektivitaati?
Re: Kontrcepcija
10.03.2016 22:23
Mja... Nepareizā sadaļā ierakstiji...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kontrcepcija
10.03.2016 22:33
Vaitad si nav sadala par ginekalogiju? Kontrcepcija nav saistiita ar ginekalogiju?
Re: Kontrcepcija
10.03.2016 22:52
Ir. Bet jautājums ir pa psihiatrijas līniju.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kontrcepcija
10.03.2016 23:20
Tpc ka dazas minutes pirms? Nu piedodiet, es pirmo reizi vinas lietoju, es nezinu kads ir tads laika periods, kad effektivitaate mazinaaas, ja neiedzer, stastija, ka stunda-divas, bet es iedzeru 10 minutes pirms, loti nepieklajigi, ka taa!
Re: Kontrcepcija
10.03.2016 23:31
Sorry, es nezināju, ka bērniem arī tās tabletes izraksta... Stundu ātrāk vai stundu vēlāk nekas nemainās. Bet ja ir tāds uztraukums par desmit minūtēm tad labāk ar seksu vispār nenodarboties. Jo tabletes dažkārt nenostrādā arī iedzerot pareizi.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kontrcepcija
11.03.2016 07:56
To es zinu, jo 0,01% iespeja ir.
Kas kuram ir bērns, bet pirmo reizi darot kko varbut ir satraukums par intimo dzivi! Nezinot faktus, nevajadzētu pārmest. Neprofesionala atbilde!
Re: Kontrcepcija
11.03.2016 11:08
Dachuks, te nav profesionāļu portāls. Te ir publiska vieta un cilvēki te dodot padomus pie viena arī izklaidējas un cel savu pašapziņu uz citu rēķina :) Bet piekrīti, ka jautājums par 10 minūtēm bija stulbs. 10 minūtes tas ir apmēram 0,7% no diennakts. Bioloģiski nekas tik precīzi nenotiek. Bioloģiski ir pieļaujama 10% novirze. Tas ir apmēram +/- 2 stundas un 20 minūtes. Ja iedzersi +/- stundas laikā, tas būs perfekti.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kontrcepcija
11.03.2016 11:53
Jā, bezmaksas forums. Attiecīgi .....
Maksas forumā, kur par jautājumiem jāmaksā, arī prasītu daudz datu, lielākā daļa to, kas šeit jautā, nesaņemtu atbildes nepietiekamās info dēļ. Turklāt neklātienes konsultācija neaizvieto apskati klātienē.
Forumam vajadzētu nolīgt >30 dažādu jomu ārstus, attiecīgi tas izdevīgi tikai pie liela klientu skaita un augstas cenas.



Edited 2 time(s). Last edit at 12.03.2016 07:42 by smail.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 6?
Ziņa: