nesaprotamas analizes

Aizsāka mana veseliba 

Leikocīti redzes laukā 9-15 Epitēlijs plakanais 8-16 Gļotas ++ Gr(+) koki + Gardn.,gonok.,trih.,sēn. nav atrastas Sīkas Gr(+) nūjiņas +++ Sīkas Gr(-) nūjiņas +++ Mobilunkus atrastas
Palidziet ludzu nesaprotami analizhu rezultati bet diemzhel nevaru parunat to ar savu ginekologu jo esmu arzemes
Re: nesaprotamas analizes
12.01.2016 13:17
Nu, ir kaut kādas nūjiņas daudz un Mobilunkus tur dzīvo. Bet tas nav nekas neparasts, ka siltā un mitrā vietā visādi zvēri mīt :) Galvenais, kādas ir sūdzības.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Ir daudz izdalijumu.tas pagaidam ir viss.varhut varetu loetot kkadus mediciniskus preparatus lai noverstu sho problemu.?
Re: nesaprotamas analizes
19.01.2016 21:50
Vajadzētu kaut ko kas uzlabo vagīnas mikrofloru.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Palīdziet izprast:
Dakterei zvanīšu pirmdien, bet gribas saprast analīzes

Leikocīti redzes laukā 1-2-3
Epitēlijs plakanais 15-19-25
Gļotas +++
Gr(+) nūjiņas ++
Gr(+) koki +++
Gardn.,gonok.,trih.,sēn. nav atrastas
Re: nesaprotamas analizes
11.03.2016 22:54
Oi, es jau esmu piekusis viņas "saprast". Jāuzliek būs kaut kāds liels baneris ar uzrakstu - kādas ir sūdzības. Tas ir ļoti svarīgi. Analīzēm parasti ir otršķirīga nozīme.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Asne
Re: nesaprotamas analizes
11.03.2016 23:25
Ikgadējā pārbaude, bet pirmoreizi man nāk uz e-pastu.
Vienkārši nesaprotu, cik kuriem cipariem jābūt un + ar nesaprotu.
Sūdzību nav un ceru, ka nebūs!
Re: nesaprotamas analizes
11.03.2016 23:28
Ja sūdzību nav tad viss ir kārtībā.

p.s. Es tikai nesaprotu kāpēc tik beztolcīgas analīzes taisīt profilaktiski. Tā atkal ir kāda naudas "apgūšanas" shēma? Vai tad nebūtu pieticis pajautāt, ir vai nav sūdzības?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Asne
Re: nesaprotamas analizes
11.03.2016 23:42
Nejautāju, daktere pati taisīja.
Pirmstam vienkārši bija SA, varbūt tāpēc gribēja pārbaudīt.
Re: nesaprotamas analizes
11.03.2016 23:52
Varbūt... Tas analīžu rezultāts ir gandrīz tas pats ko var iegūt apskatoties (kas cerams tika izdarīts) un pajautājot par sūdzībām. Bet laikam jau tupums tagad ir pārņēmis arī ārstus...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: nesaprotamas analizes
16.03.2016 11:26
Mikroflora uz cilvēka ādas un gļotādām sastāda gan gram (-) , gan gram(+). Jautājums,kā jau teica Ku, ir no daudziem aspektiem. Mikrobu patogenitātes (kaitīguma) un virulences( spējas kaitēt). Arī no organisma imunitātes.
Tāpēc , vienmēr jāsāk jautājums par sūdzībām. Anamnēzē tiek jautāts par pašsajūtu, izdalījumiem, niezi, apsārtumu, vakara t*.Arī reģionāriem limfmezgliem, izsitumiem u.c.
Lai miers un ticība.
Re: nesaprotamas analizes
31.05.2016 21:45
Neko nesaprotu, atskaitot, ka "draugi' nav atrasti. Analīzes pusgadu pēc dzemdes un olnīcu izņemšanas. Kas ir DETRĪTS?

Leikocīti redzes laukā 0-0-1
Epitēlijs plakanais 2-4-8
Gļotas +++, detrīts
Gr(+) nūjiņas +
Gr(+) koki +
Gardn.,gonok.,trih.,sēn. nav atrastas
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 9?
Ziņa: