Varbut esmu neaugliga???

Aizsāka Sauluks67 

Varbut esmu neaugliga???
18.09.2014 17:36
Sveiki. Man ir 31,manam dzives biedram 21. Dzivojam kopa jau 1,5 gadus, man pasai ir meita 11 gadi un nu ir doma par kopigu berninu,tikai liekas ir kadas problemas. Jau apmeram gadu pilnigi nekadi neizsargajamies, bet pagaidam nekadu rezultatu. Man ir bijušas problemas ar olnicu cistu, bet to izarsteju, nu ta vismaz arsti teica, eju ari regulari uz parbaudem, viss esot labi....., bet tad man ir jautajums, kapec es vel neesmu palikusi stavokli? Man ir bail, ka iespejams es varetu but neaugliga? Varbut ir kads lidzeklis, kas varetu palidzet palikt stavokli? Ļoti gaidu kadu atbildi
Re: Varbut esmu neaugliga???
18.09.2014 20:59
Līdzekliz varētu būt vitamīni sievietēm. Bet kas attiecas uz Jūsu pārbaudēm, tad sievietes auglību pārbaudīt ir ļoti sarežģīti un dārgi. Tāpēc šajās pārbaudēs tiek pārbaudīts tikai tas, vai nav apstākļi kas varētu veicināt auglības saazināšanos. Bet tam, ka grūtniecība var reāli iestāties, tas nekādu garantiju nedod.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Varbut esmu neaugliga???
19.09.2014 12:56
Vai tu esi paarbaudiijusi hormonus, veikusi ultrasonograafiju? Nenaaktu par sliktu paarbaudiit arii viira spermu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 13?
Ziņa: