Grutniecibas partrauksana.

Aizsāka seila 

seila
Grutniecibas partrauksana.
04.09.2004 16:47
Nesen uzzinaju,ka esmu stavokli,biju izmisuma,jo tagad bernam diemzel nav istais laiks.Lai ka es to veletos,bet tagad nevaru berninu laist pasaule,jo gimnazija jabeidz 12. klase,tas ir pats galvenais trauceklis tam. Mans puisis aizgaja uz aptieku un tur vinam ieteica zales NORCOLUT,kas domatas grutniecibas partrauksanai. Saku lietot tas zales.Nedelu palietoju,un tagad gaidu,kad kautkas notiks.Vai sis zales man palidzes?Nevelos taisit abortu,jo bail,ka pec tam var nebut berni,tapec,vai ir iespejam ar sim zalem partraukt grutniecibu?
Ar cienu!
Dr.asist. Raimonds
Re: Grutniecibas partrauksana.
04.09.2004 18:21
Nja. Aptiekars labi pasmejas... vai ir loti cietsirigs un nikns cilveks. Sis zales tiesi otradi veicina apauglotas sunas implantaciju un dzivotspeju endometrija. Tatad tas nevis partrauc grutniecibu bet otradi palielina iespeju ka olsuna labak attistisies.

Jusu gadijuma es gristos pie ginekologa. Bet ka medikis es neatbalstu jusu ricibu.

Veiksmi jums.

Gribu bridinat.
Pec aborta jums vairs var nrbut bernu. Jus dabusiet loti dzilu psihologisku traumu uz vissu muzu. Ar laiku jusu vainas apzina tikai augs. Protams ja jus esiet sieviete ar normalu psihi.
seila
Re: Grutniecibas partrauksana.
04.09.2004 19:42
Izlasiet ludzu so zalu anotaciju un tad kautko sakiet,ja neziniet,tad,ludzu,neatbildiet,jo ka redzu un noprotu nekads labais medikis JUS diemzel neesiet!!!!!!!!Man tiesam ir loti sapigi,ka nevaru uz savu sapigo jautajumu rast pilnigi skaidru atbildi.Ko jus varat teikt,ja pat neesat ginekologs un jums nav nekadas saprasanas par so zalu iedarbibu!Uz siem jautajumiem butu jaatbild profesionalim nevis tadamakstam ka jus!!!!!
Zinu,ka aizskaru jus un jusupersonibu,bet mani tracina,ka jus budams arsts pat nezinat so zalu pielietojumu!!!!!!!!!!!!
Visu cienu,bet biju gaidijusi godigaku atbildi!!!!!!!!!!
zâlîte
Re: Grutniecibas partrauksana.
04.09.2004 20:11
vienkârði iedomâjos, ko pati darîtu ðâdâ situâcijâ
1. domâtu par izsargâðanos pirms darîtu TO
2. uz aptieku konsultçties neietu
3. ietu pie ginekologa
4.darîtu to ko ginekologs ieteiktu

tâ ir pârâk nopietna lieta, lai nodarbotos ar "paðârstçðanos" un meklçtu padomu forumâ.
zâlîte
Re: Grutniecibas partrauksana.
04.09.2004 20:34
man paðai nepatîk tradiconâlâ frâze: ej pie ârsta.
Tomçr ðai gadîjumâ, tas ir vienîgais, saprâtîgais risinâjums.
ku!
Re: Grutniecibas partrauksana.
04.09.2004 20:42
Taa ir divkosiiga zaale.Ja gruutnieciiba jau iestaajusies tad zaale veicina gruunieciibas saglabaashanos.
Un neuztraucies,mazo varees kjenguraa njemt liidzi uz skolu.Draudzenes buus sajuusmaa.
zâlîte
Re: Grutniecibas partrauksana.
04.09.2004 20:47
ku! nu ko tu kacini cilvçku?:)
Dr.asist. Raimonds
Re: Grutniecibas partrauksana.
04.09.2004 20:49
Ne nu man tas patik )))))))))))
Labi nestridesos es ar tevi. Palasi. Protams ceru ka tu zini ari krievu valodu.

http://www.megakm.ru/Health/Encyclop.asp?Topic=STAT_VIDAL3_3480

НОРЭТИСТЕРОН (NORETHISTERONE) (*)

Фоpма выпуска

Драже. Таблетки.

norethisterone

Состав и форма выпуска

Таблетки: в упаковке 28 шт.

1 таб.
норэтистерон 350 мкг

CILAG, Швейцария.


Фаpмакологическое действие

Гестагенный препарат. Вызывает трансформацию слизистой оболочки матки из фазы пролиферации в секреторную фазу, а после оплодотворения способствует ее переходу в состояние, благоприятное для развития оплодотворенной яйцеклетки. Уменьшает возбудимость и сократимость мускулатуры матки, стимулирует развитие концевых элементов молочной железы.

Показания

Предменструальный синдром. Дисфункциональные маточные кровотечения, дисменорея, альгоменорея, аменорея, эндометриоз, миома, рак эндометрия, мастодиния, мастопатия. Бесплодие, невынашивание беременности. В качестве противозачаточного средства. Климактерический период. Диагностический прогестероновый тест.
Iv
Re: Grutniecibas partrauksana.
04.09.2004 21:27
Ja jau tik vienkârði aptiekâ un bez receptes varçtu nopirkt zâles, kuras pârtrauc grûtniecîbu, tad mçs visi dzîvotu zaïi un nebûtu jâtaisa aborti. Ja reiz ir iestâjusies gtrûtniecîba, tad vienîgais pareizais ceïð - ir doties pie ârsta.
Varbût ne par tçmu, bet gribu tekt, ka man mans vislielâkais dârgums arî piedzima 19 gadu vecumâ. Tagad varu teikt, ka nevienu dienu neesmu noþçlojusi savu izvçli-man ir pati labâkâ, gudrâkâ un skaistâkâ meita pasaulç, un sako to nevis tâpçc, ka tas mans bçrns, bet reâli tâ arî ir, un tâs nav tikai manas domas.
Domâ, draudziò, domâ.
Tâ nu tâ pasaule iekârtota, nezinam kur zaudçsim un kur iegûsim.
Melise
Re: Grutniecibas partrauksana.
04.09.2004 23:35
Ja nevari/ negribi laist pasaulç bçrniòu, tad nedari to. Protams, aborts nav tâ pati labâkâ izvçle, bet ... Ja reiz tâ ir iznâcis, nevelc laiku, ej ar steigu pie ginekologa. Abortu veic lîdz 12 grûtniecîbas nedçïai. Neklausies tâs visas muïíîbas - tâ ir Tava personîgâ dzîve un Tava izvçle.
...
Re: Grutniecibas partrauksana.
04.09.2004 23:38
Manai draudzenei bçbis piedzima 12.klases paðâs beigâs - 18.maijâ. Piedzemdçja un pçc pâris dienâm gâja uz eksâmeniem un ieskaitçm. Ðobrîd bçbim 3 gadi un draudzene mâcâs augstskolâ 2.kursâ. Vienu zinu droði ja Tu uztaisîsi abortu, tad to noþçlosi visu mûþu. Man paðai ir dçls un ðobrîd gaidu 2. bçrnu. Paliku stâvoklî 3 mçneðus pçc pirmâ piedzimðanas. Sâkumâ likâs ka nu ir gals klât un jâskrien taisît abortu, bet tad atcerçjos pirmâ bçrniòa pirmo sonogrâfiju - kad tu redzi kâ pukst 10 nedçïas veca bçrniòa sirds, kâ viòð tev mâj pretî ar rociòu... Zinâju, ka abortu nevarçðu izdarît. Es ticu, ka tâdas lietas tâpatvien nekur nepazûd, par tik lieliem pârinodarîjumiem dzîve cilvçku vienmçr soda. Tev ir dota lieliska iespçja - kïût par mammu. Vidusskolu var pabeigt arî vakarskolâ un augstskolâ var mâcîties visu mûþu, bet ðeit jau runa iet par cilvçka dzîvîbu. Piedod par garo sprediíi, bet esmu stâvoklî un tâpçc lietas uztveru saasinâti. Lai Tev veicas.
Re: Grutniecibas partrauksana.
04.09.2004 23:44
es savu pirmo un vieniigo abortu izdariju 19 gadu vecumaa un nozheeloju to veel shobaltdien,kaut pagaajis ilgs laiks.To NEVAR AIZMIRST.
Apdomaa pirms to dari!
Dr.asist. Raimonds
Re: Grutniecibas partrauksana.
04.09.2004 23:55
to seila
Es saprotu tev ir stress, tu esi juna. Tadel tu esi tik agresiva. Piedavaju palasit par peroralo kontracepcijas partrauksanu interneta. Bet. Latvija so lidzeklu (cik zinu) nav.
http://www.medabort.ru/analog.phtml

Vel lidz 20 dienai var veikt vakuma aspiraciju. Steidzigi jaapmekle savu gimenes arstu, vai ginekologu. Lai uzzinat kur so proceduru veikt. Vina ir loti saudziga.
Savu problemu slept ir naivi, jo problemas no ta tikai vairosies. Ja tev ir 18 gadi, arsti nav tiesigi zinot par tavu veselibas stavokli vecakiem.

Veiksmi
Dr.asist. Raimonds
Re: Grutniecibas partrauksana.
05.09.2004 02:05
pats savos vardos sapinos ))))
Kontracepcija ta nekada nav ))) Pareizak ta skanes - Piedavaju palasit par lidzekliem grutniecibas partrauksanai.
Moa
Re: Grutniecibas partrauksana.
06.09.2004 08:56
NORCOLUT = НОРЭТИСТЕРОН (NORETHISTERONE) (*) ???
ABS
Re: Grutniecibas partrauksana.
06.09.2004 09:43
Veel nav videni beigusi un jau sava toposhaa beerna slepkava.Pirms ko dari padomaa ar galvu,ne tikai ar resno galu.Gribi sexu vajg tb lietot.Ir tachu visaadas pretapaugljoshanaas tabletes.Bet forumaa,miiljaa pieguleetaaja,tev abortu neviens netaisiis......shaa vai taa buus jaadodas pie ginekologa.Tik tieshaam negatiivi apbriinoju shaadas neizgliitotas m...
Dr.asist. Raimonds
Re: Grutniecibas partrauksana.
06.09.2004 13:35
to Moa

Kimiju jaskatas. )))))) Nevis nosaukumu. To nosaukumu ir oj oj cik. Viela ta patti. Palasi piemeram par diklofenaku.
Re: Grutniecibas partrauksana.
07.09.2004 16:10
Mjâ! Es vçlos bçrniòu par visu uz pasaules vairâk! Mçs ar mîïoto cenðamies, bet nesanâk! Tu bûtu priecâjusies par ðo brîniðíîgo iespçju! Netaisi abortu, nenogalini SAVU mazulîti! Tevi taèu mamma nenogalinâja kaut gan Tava mamma arî varçja pârtraukt grûtniecîbu!



Leola
sakariigais tipinjsh :))
Re: Grutniecibas partrauksana.
07.09.2004 18:38
ko Juus tur visi gvelzhat par kaut kaadaam slepkavaam?!? katru dienu pasaulee iet bojaa 10iem cilveeku, a juus te sataisiet paniku par abortu...
kameer vinjsh veel ir embrijs vinjsh neko nejuut un arii nesaprot, taakaa neceliet te paniku! Juus pashi atceraties kas bija, kad juus bijaat tur iekshaa maates veederaa? shaubos...
ja aborts ir jaataisa, tad ir un nav ko te nabaga gruutnieci nozaakaak par slepkavu & veel nezin ko... ne juus bijaat klaat ne juus ziniet patiesos apstaakljus! varbuut prezis pliisa & tuvumaa nebija aptiekas kur buutu NorLevo, vai kas cits... to juus nevarat zinaat... taisnaas tiesas spriedeeji atradushies...
Dr.asist Raimonds
Re: Grutniecibas partrauksana.
07.09.2004 18:44
Vispar jau ta cina aborts vai ne ir daudz gadus. Pat politiki izmanto velesanas, jo tie suni tikai gaida pie ka aizkerties.
Bet vispar ap 50-70 procentiem tiesi pirmo dzimumaktu notiek neaizsargajoties. Tas ta statistika. Ne es to izdomaju. Ja kads prasis kur izlasiju, diemzel neatceros, skaitli palika tikai galva. Latija gan tie skaitli varetu but mazaki. Bet, jus redziet ka tomer skaitlis liels.
ku!
Re: Grutniecibas partrauksana.
07.09.2004 19:14
sakariigais tipinjsh :))
Ja tu taads sakariigs buutu tad fignju nerunaatu.To ka emrijs nejuut to nu gan tu samuldeeji bet jautaajums nav par to atceras vai nee bet gan par to ka mees sapraatiigi cilveeki buudami njemam to un nogalinam.Jo mees tachu zinam ka vinjsh ir dziivs.
Magone
Re: Grutniecibas partrauksana.
08.09.2004 08:58
Seila, netaisi abortu, tas taèu ir Tavs bçrniòð!!!
Varu padalîties savâ dzîvesstâstâ - es arî 19 gados biju samîlçjusies "nevçlamajâ" vîrietî, kuru zinâju, ka nekad viòð nebûs mans, bet mums bija tâda kaislîba, kurai nevarçju pretoties ne es, ne arîdzan viòð... Vienmçr izsargâjâmies un piedomâjâm pie tâ, bet vienu reizi prezervatîvs plîsa, un tâ reize bija liktenîga. Kaut arî viòu informçju, ka esmu stâvoklî, viòð nevarçja bût ar mums kopâ. Man arî bija ïoti liela dilemma - ko darît, vai taisît abortu vai nç, caurâm naktîm mocîjos, sirdapziòa tik ïoti grauza... Izlçmu, lai vai kâ, dzemdçðu bçrnu un audzinâðu, tas taèu ir MANS mazulîtis!
Tagad manam dçlam jau ir 14 gadi, esmu nokârtojusi savu dzîvi, man ir brîniðíîgs vîrs, kurð ir pieòçmis manu puisîti kâ savçjo, un tici man, es esmu tik laimîga, ka toreiz nepasteidzos ar tik aplamu lçmumu par abortu. Es savu dçliòu ïoti, ïoti mîlu!
Nesteidzies ar nepareiziem lçmumiem, tici man, Tu viòu noteikti iemîlçsi!
Lai Tev veicas!
Dusma
Re: Grutniecibas partrauksana.
08.09.2004 10:39
Medikji buus redzeejushi, bet shitais prieksh nemedikjiem - informaacijai un vispaareejai izgliitiibai!

http://www.mttu.com/abort-pics/index.html

:(
zâlîte
Re: Grutniecibas partrauksana.
08.09.2004 10:44
vienkârði drausmîgi:(
Bet ja nu meitene negrib sobrid dzemdet, nav gatava. Ja nu, ja nu.... Domâju ðoreiz briesmu un dzîvesstâsti nav îsti vietâ. Nevar forumâ risinât bût vai nebût tçmu.
ku!
Re: Grutniecibas partrauksana.
08.09.2004 11:12
bo.Vinjai shobriid arii neviens neliek dzemdeet.Vinja var gatavoties meeneshus devinjus.
biz
Re: Grutniecibas partrauksana.
08.09.2004 11:41
apskatiijos Dusmas ieteikto saitu. Vienkaarshi nav ko teikt. Drausmiigi!
Domaaju, ka jebkurai sievietei, kura nevar izlemt, buutu shis saits jaapskataas.
Moa
Re: Grutniecibas partrauksana.
08.09.2004 12:01
Nevajag uzbrukt meitenei. Cilvekam ir izveles iespeja. Ja nevar dzemdet, tatad nevar.
Vai tad labak lai nak pasaule nelaimiga dveselite, prieks kuras mammai nav laika, kura beigas noklust bernu nama un visu muzu nolad mati, ka laida pasaule?
ku!
Re: Grutniecibas partrauksana.
08.09.2004 12:27
Peec beerna piedzimshanas domas parasti mainaas.Patiesiibaa taas mainaas jau gruutnieciibas laikaa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 25?
Ziņa: