Grutniecibas partrauksana.

Aizsāka seila 


Moa


Nedomâju, ka Sheila varçtu pamest savu bçrnu. Normâla meitene, tikai nedaudz ismisusi. Ieteiktu parunât ar savu mammu.
Topoðajai mâtei varbût mainâs domas, bet kâ ar vîrieti? Un vai tas ir îstais vai vienkârði boy-friend, arî nav mazsvarîgs jautâjums.
Seila!!!!!

Es arii uztaisiiju savu pirmo abortu un tu tagad nevari iedomaaties kaa es to nozheeloju ir pagajushi 9 meneshi kops aborta, bet mani veel moka sirdsapzinjas parmetumi ka es nogaliinaju savu berninju!!Tagad skatoties sonoskopijas fotograafiju kur ir bernins kuru nogalinaaju raudu kaa nenormaala!
Tagad gaidu berninju un esmu bezgaliigi laimiiga!!Taa ir tik patiikama sajuuta zinot to ka tevii aug mazins cilveecins!!
NETAISI ABORTU - taa ir reeta uz muuzhu!!!!
Seene
Re: Grutniecibas partrauksana.
06.10.2005 13:37
Tas saits.....tas ir vienkaarsi briesmiigi....truukst vaardu.....:(((
Re: Grutniecibas partrauksana.
06.10.2005 13:42
Daudzas sievietes ir noþçlojuðas, ka ir izvçlçjuðâs taisît abortu, bet nezinu nevienu, kas bûtu noþçlojusi, ka izlçmusi mazo tomçr laist pasaulç.
Seila, kas tev iestâstîja ka tev tûlît un tagad jâbeidz vidusskola? Un nogalinât kâdu, kas tev gadâs ceïâ un traucç mierîgo un laimîgo dzîvi, arî tev kâds iestâstîja? Kâda tev ir vçrtîbu sistçma?
Kâ tev ðíiet, no kurienes rodas dvçsele?
Vai tu domâ ka pati esi viòu radîjusi? Un ja arî pati, kas tev devis tiesîbas nogalinât?
Darît pâri bçrniem, arî nogalinât viòus daþreiz drîkst? - ja tikai viòi ir ïoti ïoti maziòi un neko nesaprot?
Man paðai gadi skrien, bet bçrnu tâ arî nav: to kurð bûtu bijis,izlçmu aizsûtît uz to pasauli. Jâsaka, vçlâk smagi par to samaksâju. Bet nu jau tas ir pagâtnç.
Minnija
Re: Grutniecibas partrauksana.
06.10.2005 19:07
Mana pirmâ lielâ mîlestîba beidzâs,kad paziòoju,ka esmu stâvoklî.Man bija tikko 18.Ar mammu nebija vçrts runât,jo zinâju,ka sâksies sprediíi,asaras un skandâls.Bija aborts.
Pçc vairâkiem gadiem satiku savu nâkamo vîru.Un 5 gadus cînîjos kâ zvçrs,lai saglabâtu grûtniecîbu.Aborta sekas bija smagas.Nespçju iznçsât bçrniòu ilgâk par 14 nedçïâm.3 reizes bija spontânie aborti.Mokas,asaras.Ceturtajâ reizç iegûlos slimnîcâ un nogulçju horizontâli 9 mçneðus.Piedzima jauka meita,viòai tagad jau 16.Bet vairâk man bçrnu nevar bût un nebûs.Paldies Dievam par meitiòu..
nesapratne!
Re: Grutniecibas partrauksana.
07.10.2005 09:32
ne jau tas saits ir briesmiigs, bet ABORTS IR BRIESMIGS!!!!
...
Re: Grutniecibas partrauksana.
07.10.2005 11:00
es iisteniibaa nesaprotu, ko meitene sastresojusies...par to tachu aatraak vajadzeeja domaat! ja jau bija tik nobriedusi un likaas gultaa, iespeejams pat neizsargaajoties, ko tad tagad meklee paliidziibu forumaa? Diemzheel vai par laimi, bet nelieliels risks palikt staavoklii ir vienmeer, taapeec jau vajag laiciigi apdomaat, kam tu esi gatava un kam nee!
sapòotâja
Re: Grutniecibas partrauksana.
07.10.2005 12:14
Jâ, tas nu gan saitiòð. ðito nekad neesmu tâdu redzçjusi. Domâju tikai kâ paði ârsti to tedzot realitâtç nejûk prâtâ. Sieviete jau to visu redz uz ekrâna, bet ârstiv klâtienç. Traks var palikt.
bububu
Re: Grutniecibas partrauksana.
07.10.2005 14:21
shausmiigas bildes. tagad piekriitu ka aborts ir slepkaviiba, liidz shim bija kaut kaadas domas, ka tur tik viss veidojas, nekas tas nav, bet peec bildeem skaidrs ka tas ir cilveeks.
Sauljux
Re: Grutniecibas partrauksana.
08.10.2005 07:22
Kur var redzeet taadas bildes???????
PASKATIES UZ DUSMAS NORADITO SAITU:((((
annda
Re: Grutniecibas partrauksana.
02.04.2016 22:59
vai kāds var izpalīdzēt kur var iegadāties norculut zāles jo aptiekas nav tādu var jau būt kādai ir ?
Re: Grutniecibas partrauksana.
02.04.2016 23:42
Norkolut aktīvā viela ir Norethisterone, tā kā gan jau ir pieejams zem kāda cita nosaukuma. Bet priekš kam? Vai ir par daudz veselība?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 3?
Ziņa: