Jautājums ginekologam

Aizsāka varzuks 

Re: Jautājums ginekologam
03.09.2013 12:02
Gan stress, gan svara zaudēšana katrs pats par sevi var būt par iemeslu mēnešreižu cikla traucējumiem. Abi kopā vēl jo vairāk...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien!
Jau gadu nelietoju kontracepcijas līdzekļus, bet pirms tam tos lietoju apmēram 10 gadus. Tagad ar vīru nolēmām tikt pie bērniņa. Lieta tāda, ka menstruācijas ir ļoti stipras un ilgstošas ar asiņainiem gabaliem un neciešamām sāpēm, zinu, ka tas ir itkā normāli pēc kontracepcijas lietošanas, bet sāku satraukties, ka nekas var nesanākt ar bērniņa ieņemšanu, jo mēģinam jau gadu. Pirms tam biju arī konsultēties pie ārsta, taču rezultātu nav. Ko Jūs varētu ieteikt? Un vai tas ir normāli, ja menstruāciju laikā izdalās asiņaini gabali, kā placenta.
Jau iepriekš pateicos!
Re: Jautājums ginekologam
14.09.2013 10:12
menstruāciju laikā izdalās gļotādas slānis, bet varbūt ir vērts aiziet pie cita ārsta, piemēram, uz Linezera klīniku. Tur ir ļoti gudri kungi.
Sveiki!

Vēršos ar jautājumu. Man ir 22 gadi. Vai tas ir normāli, ka pēc mēnešreizēm vēl sāp vēders un velk muguru? Man tā ir pirmo reizi. Pie ginekologa esmu bijusi, viss esot kārtībā.
Re: Jautājums ginekologam
23.09.2013 11:19
Īsti normāli tas protams nav taču atklāt cēloni var būt ļoti grūti un nereti tas tā arī neizdodas.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Jautājums ginekologam
23.09.2013 13:31
tagad droši vien jāiet pie ginekologa vēlreiz, ja iepriekš tādu sūdzību nebija.
ketrina511
Re: Jautājums ginekologam
18.01.2014 15:39
sveiki te atkal es kadu laiku nebiju te manita !! lieta tada kad nojaushu kad atkal esmu stavokli... pag menes mr bija 13 datuma bet somenes jau 18 un vel nav bijusas !!! krutis ir jutigas un ik pa laikam iesapas vedera lejasdala bet atri pariet ... testu vel taisit negribu jo negribas atkal sacereties ...izmeriju tikai bt un taa ir 37.6 nevaru saprast kas isti notiek seks bija tulit pec mr tas ir 16datuma decembri un 3janvari ...vai var but kad esmu atkal gaidibas????
Re: Jautājums ginekologam
18.01.2014 20:12
Tie nav labākie laiki lai paliktu stāvoklī bet ja sieviete ir ļoti auglīga tad pietiek tikai pipeli uz viņas pusi pagriezt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
nju neteiktu kad ar auglibu vienmer viss bijis ok... ka jau ieprieks zinat pag gad bija MA lidz sim laikam izsargajos ...bet pedejas diva reizes sanaca kad neee ....
Re: Jautājums ginekologam
19.01.2014 00:37
Nu, katrā ziņā grūtniecība ir iespējama...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Iztaisiju testu negativs vai varbut kad laiks ir maz kad cienkarsi vel neuzradas?bet kaa ar simmptonoem tie tik atri var paradities poem jutigas un lielakas krutis ???ka ari nedaidz dedzina kungi ari ieprieksejas grutniecibas sakuma taa bija.
pec dzemdibam ir pagajusi 9 menesi man vel joprojam nav menesreizes,kopuma man nav jau gadu un apmeram sesi menesi,mans svars pirms paliku stavokli bija 65,pec dzemdibam 75 bet tagad ir jau 85 ko man darit nesaprotu palidziet ludzu
Vai tas ir kaut kas traks ja es netisam iedzeru oralas kontracecpijas tableti pareizo dienas nosaukumu bet sanaca ka no pedejas nedelas,bet sodien iedzeru ceturdienies tableti ta kā vajadzēja!
Labdien.Man ir nedaudz divaina situacija.Pirms 2nedelam es ar draugu milejos un vins man ielaida ieksa.Nakamaja diena man sapeja krutis un ta 2 nedelas.sodien jau ka 2 nedelas ir.Pa starpai veders ari sapeja.Biju parliecinata ka esmu stavokli.Rita taisijos nopirkt testu un uztaisit..Sorit man sakas menesreizes.Vai varetu but ka esmu stavokli,neskatot uz menesreizem?ta noteikt man bus jatais tests kad beigsies menesreizes?
Re: Jautājums ginekologam
12.05.2014 22:42
ketrina511

Var būt, ka neuzrādās bet jūtīgas krūtis tomēr tik ātri nepaliek un kuņģi vispār var dedzināt no jebka...


Evija1334

Tas atkarīgs no tablešu veida. Ja ir garais komplekts tad slikti, ja īsais tad pofigs.


dince

Nedomāju, ka tā ir grūtniecība. Vienkārši draugs saspaidija krūtis.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labvakar, vēlējos pajautāt ko man darīt ja pirms kādām 2 nnedēļām apakšzonā iemetās balta pumpa un neiet nost?
Vai tas ir kas bīstams?
Sveiki! Gribetu zinat kapec krutis palieks lielakas un jutigas ari asinsvadi uz krutim ir palielinajusies! Ir sapes vedera lejasdala,slikta dusaa,un reiboni. Vai ir iespeja,kad esmu stavokli? Esmu izmisuma nesaprotu kapec ta ir. Vel ir riebums pret dazadaam smakaam kas nekad nau bijis. Jutu visadas smakaas ko nevar pacies. Par ko tas varetu liecinaat?
samanta81
Re: Jautājums ginekologam
26.05.2014 21:36
man jautajums ir par menesreizem ... vai tas ir normali kad pirmas dienas lti sap veders un ir asinosana ar samera palieliem recekliem par ko tas liecina vai ir pamats uztraukumam >>>???
Re: Jautājums ginekologam
26.05.2014 23:07
Ja tas tā ir ilgāku laiku un citu problēmu nav, tad nebūtu par ko uztraukties. Iespējams, ka problēmas cēloni var arī neizdoties noskaidrot bet kā minējumus varētu nosaukt hormonālos traucējumus, nepietiekamu šķidruma daudzumu organismā, bet var būt arī kāds fizisks šķērslis asiņu izplūšanai no dzemdes.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
labdien man 5dienas atpakal bija slikta dusa,vemsana.ari galva reibst un sap.sap vedera augs dala un 3dienas ir bijusi temperatura 37,00. ir bieza urinesana.taisiju testu paradijas viena svitrina un pec 3minutem knapi redzama.vai var but ka esmu stavokli?
labdien!!!

man ir 5dienas atpakal ir bijusi slikta dusa vemu reiba galva un tagad sap.sap vedera augs dala.ir bijusi temperatura 37,00. bieza urinesana.vai varetu but ka esu stavokli?
Re: Jautājums ginekologam
06.07.2014 18:53
Minētās pazīmes vairāk ir raksturīgas vīrusam...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien!
Man ir tads jautajums,-vai ir iespejams palikt stavokli divreiz viena grutniecibas laika,ja tu jau esi 5.grutniecibas menesi?
Re: Jautājums ginekologam
21.07.2014 20:36
Protams ka nevar, kaa liidz kaut kam taadam var aizdomaaties.......
Re: Jautājums ginekologam
29.07.2014 16:15
Sveiki loti vajadziga ginekloga konsultacija,
problema kapec neeju pie arsta jo esmu arzemes un nemacesu paskaidrot savu problemu,un uz latviju tagad netieku,
mani simptomi ir dentiski ka noradits gonrejas raksturojuma
pirms curasanas va pec zdalas balts skidrums,sabiezejs,tazrez ne tik izteikti,sapiga curasana,velme biezak doties curat,pec apzusanas palek nosedumi uz galvnas balt bet censos nskalot ar udeni visu laiku,
paradas vienreiz divreiz nedela un pazud ka neka nebutu bijis,
man tas utrauc tapec lugsu kadu risinajumukadas zales man iegadates ka arstet?
va vismaz tad tautas receptes bez zalem,
paldies par sapratni
Re: Jautājums ginekologam
29.07.2014 16:45
es atvainojos par drukas kludam,lasju ka ir velems dzert kanepju uzlejumu,ka izradas daudz kur rakstits ka agrak arsteja gonoreju un citas urincelu slimibas utt
Re: Jautājums ginekologam
29.07.2014 17:09
Ginekologs ir sieviesu aarsts. :)
Gonoreju izraisa gonokoki, ir nepieciesams lietot amtibiotikas. Vislabaak doties pie aarsta, nezinu kas ir tavaa valstii vispirms gimenes arsts, vai pa tieso pie urologa vai dermatovenerologa. Izmanto vardnicu, iztulko un uzraksti uz lapas simptomus, vai arii panem liidzi draugu, kas runaa, ja nav kauns ;) Ar tautas recepteem te neies cauri un atceries, ka neaarsteeta gonoreja var novest pie neauglibas.
Labdien,
nedēļu pirms MR sākas smērēšanās. Ginekologs kā vienīgo risinājumu piedāvā hormonu tabletes, kuras lietot nevēlos. Hormonu analīzes netiek veiktas, saka, ka nav jēgas.
Vai "uz savu galvu" var lietot Remens tabletes un naktssveces eļļas kapsulas? Un cik ilgu laiku?
Paldies!
Re: Jautājums ginekologam
02.09.2014 17:34
Abus var lietot. Bez īpašiem ierobežojumiem. Bet ginekologu var arī nomainīt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
abla
Re: Jautājums ginekologam
06.09.2014 21:41
Labvakar, vai ginekologa konsultācijā man palīdzēs noskaidrot kāpēc jau aptuveni gadu man ir ļoti maza vēlme nodarboties ar seksu? Draugs ir bēdīgs, sākumā domājām ka tas ir stresa dēļ, bet tagad saprotu ka seksu negribās kā tādu, ne ar vienu. Agrāk tā nebija. Vai hormoni varētu būt pie vainas?
Man ir 26 gadi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 19?
Ziņa: