Jautājums ginekologam

Aizsāka varzuks 

Re: Jautājums ginekologam
08.06.2013 14:37
un kā ar lidošanu, jo es pēc iespējas ātrāk grasos lidot, lai tiktu pie ārsta un tur arī dzīvotu? Un ja man ar ēšānu ir tagad arī problēmiņas..nu vakar ēdu, bet šodien nekādīgi nevaru ieēst, tik apelsīnu.
Liels paldies Jums, jo ,šeit ārstu attieksme ir neizprotama, laikam neskaities stāvoklī, ja nav 20 nedēļas pagājušas.

nekas slikts domāju nevar notikt, tik jātiek galā ar nogurumu, jo guļu visu laiku,..
Re: Jautājums ginekologam
08.06.2013 14:57
Lido. Es tak teicu, ka grūtniecība nav slimība. Un kas tā par zemi kur Tu esi? Es neticu, ka ātrāk par 20 nedēļu nevar tikt pie ārsta. Cita lieta, ka tas ir pieejams tikai vietējiem vai tikai par maksu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Jautājums ginekologam
08.06.2013 15:14
Anglija, un man pateica, ka neņems un neko neskatīsies, varu aiziet pie ģimenes ārsta un tas arī viss. Paldies!
Re: Jautājums ginekologam
08.06.2013 15:15
Bet balti izdalījumi, kādi arī ir kad nav stāvoklī? Tie ir pieņemami?
Re: Jautājums ginekologam
08.06.2013 15:21
UK valsts sistēma ir idiotiska. Visi zināmie, kam bijušas kādas nopietnas veselības problēmas, pēdējiem spēkiem atkūlās uz Latviju. tr pat bērnus civilizēti neapkalpo, bet socdienesti ļoti pieskata, vai tik pārāk mazu neesi vienu atstājis mājās. Viss ačgārni.

Un sieviete grūtniecības laikā ir tiesīga saņemt arī emocionālu atbalstu un vērtējumu, ka viss ok. Žēl, ka tā, bet ir kā ir.

Tu nevari tur aiziet par maksu uz kādu konsultāciju, uz privātpraksi?

Tā NHS (National health system) pa manam ir pilnīgs pī.
Re: Jautājums ginekologam
08.06.2013 15:23
ja vien zinātu īsti kur iet šeit, vel internetā paskatīšos kādu privāto praksi. Jā, es Tev pilnīgi piekrītu un jebkurš, kurš šeit iet pie ārstiem tikai tad to saprot, par ko runā citi, kas izaudījuši to. Mana paziņa visu bērnus v dpie lv ārstiem no Uk ik menešus. Un atmaksājas veselības labad.
Re: Jautājums ginekologam
08.06.2013 18:31
Balti izdalijumi visticamākais ir piena sēne un parasti nekādas problēmas grūtniecībai nesagādā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Jautājums ginekologam
08.06.2013 18:45
nekas nav jālieto ja ir piena sēne?
Re: Jautājums ginekologam
08.06.2013 18:54
Ja tā piena sēne nekādi netraucē, priekš kam vajadzētu kaut ko ķimizēt? It īpaši grūtniecības laikā. Kaut gan ja jautājums ir principiāls tad ir šādi tādi vaginālie līdzekļi ko var lietot arī grūtniecības laikā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
labdien!
welejos ar jums pakonsulteties ar sawu problemu!
pirms 3menesiem piedzemdeju mazu.tak ar kruti nebaroju jo nebija piena menstruacijas atsakas jau kad mazulitim bija menesitis bet tagad pusotru menesi man jau nau bijusas menesreizes!
kadel tas ta waretu but wai man ir pamats satrauktie par otru grutnieciba wai ne?
Re: Jautājums ginekologam
12.06.2013 10:11
kicuks

Nezinu, satraukties Tev vajag vai nē bet grūtniecība ir iespējama. Uztaisi testiņu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien!

Es vēlējos pajautāt cik ilgā laikā ir jāpiesakās pie ginekologa ja esmu stāvoklī?
Man mēnešreizes mēdza kavēties tādēļ nepievērsu tam lielu uzmanību un nekādu pazīmju par grūtniecību nebija.. Draugs lika uztaisīt testu un izrādījās ka esmu stāvoklī.. Cik ilgā laikā ir jāpiesakās? Sanāk ka man jau ir gandrīz trīs mēnesi kopš pēdējās mēnešreižu dienas.. Mamma teica, ka nesaņemšu kaut kādu māmiņu pabalstu.. vai tā ir?
Re: Jautājums ginekologam
24.06.2013 20:07
Ja uzskaitē stājas līdz 12 nedēļai tad apmaksā 70 dienu dekrēta atvaļinājumu pirms dzemdībām. Ja vēlāk tad apmaksā 56 dienas. Tas ir svarīgi ja Tu strādā. Ja nestrādā tad pofigs kad stājies uzskaitē un vai vispār stājies... Vienreizējais piedzimšanas pabalsts no tā nemainās.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Sveiki!

Divas nedēļas lietoju hormones pilienus (nedēļu sanāca viņus dzert mēnešreizu laikā). Pirms 5 dienām pilieni beidzās, līdz ar to vairs nedzeru, bet aizvakar vakarā sākās asiņošana no maksts. Vakarā asiņoja, vakar pa dienu bija tikai smērājumi un vakar vakarā atkal sākās asiņošana. Asins nav tik bieza un gļotaina kā mēnešreizu laikā. Pēdējās mēnešreizes biija pirms nedēļas. Vai asiņošana varētu būt no hormonu pilienu dzeršanas un pārtraukšanas???
Man ir 27.gadi, esmu smalciņa un maza auguma.
Re: Jautājums ginekologam
28.06.2013 11:32
Jā.

p.s. Kas par pilieniem?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Jautājums ginekologam
03.07.2013 11:10
Labdien!

Sakara ar to,ka man tika konstateta liela cista olnica,operacijas laika tika iznemta cista ,diemzel,ar visu olnicu un olvadu.Tatad,man palikusi viena olnica.Mans jautajums butu-vai ovulacija notiek katru menesi sava olnica un sobrid,mana gadijuma,man Ovulacija varetu notikt tikai katru otro menesi?
Jau ieprieks paldies par atbildi!
Re: Jautājums ginekologam
03.07.2013 11:31
Tā kā olnīca ir viena tad ovulācijas tagad viņā notik biežāk.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Jautājums ginekologam
03.07.2013 11:43
Paldies par drizo atbildi!
Tad man bus vel viens jautajums,vai ir kadi ieteikumi,par to,ko es varetu darit lietas laba,lai mans palikusais olvads(kurs,diemzel,nav diez ko spidosa stavokli.laparaskopijas laika tika patirits,bet perfekts neesot...)pec iespejas ilgak paliktu nesalipis?Jo,cik sapratu no dakteru teikta,tas neesot uz ilgu...Un,varbut vel kadi labi ietikumi veiksmigakai grutniecibas iestasanas mana situacija?Varbut kadu lubrikantu pieliteosana butu ieteicama?Man sis viss tumsa bilde,op bija nedelu atpakal,tik tagad esmu so situaciju sagremojusi,ja ta var teikt.
Re: Jautājums ginekologam
03.07.2013 12:31
Diemžēl olvadu caurlaidība ir mistiska lieta arī prikš mediķiem, par pārējiem "neiesvaidītajiem" nemaz nerunājot... Tāpēc vienkāršāk izsakoties, neko īpašu tur izdarīt nevar. Baudi dzīvi veselīgi, daudz nestreso un izvairies no STS.

Sekso nesteidzīgi, pēc iespējas ar spēcīgu orgasmu. Dzimumlocekli nevajag vilkt laukā tūlīt pēc beigšanas bet paturēt kādu laiku iekšā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien,esmu mamina.ta ka zinu kadas pazimes ja esi stavokli.bet tagad esmu nesaprasanā,man biezi moka gazes,nogurums,palielinajusies apetite,pastiprinata kāre uz ko asu edienu,men.laika strauji pienemos svara,vedera apkartmers tads kads man bija 5.men.ar pirmo berninu,menesreizes ir bet 4dienu vieta viena,bieza aizkaitinatiba.nezinu ko domat jo tests negativs.paldies
Re: Jautājums ginekologam
04.07.2013 18:31
Ir iemesls domāt, ka ir kādas hormonālas problēmas vai dzimumorgānu iekaisums.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien! Nesen man tika atklata Hlamidiju infekcija... Mes ar draugu kopa esam mazliet vairak ka divus gadus,bet so infekciju man atklaja tikai tagad. Jautajums ir tads,vai varetu but ta,ka mans draugs visu so laiku parnesaja so infekciju un vina man "piekeras" tikai pec divu gadu kopdzives? Un vai taisniba,ka arstesanas kursa laika mums nevar but seksualas attiecibas? Paldies
Re: Jautājums ginekologam
12.07.2013 19:49
santa_

Jā, iespējams, ka draugs bija infekcijas nēsātājs. Bet tik pat labi arī Tu vari būt nēsātāja. Kāpēc gan nē? :) Ar Hlamīdijām inficējas ne visai ātri un arī tad ilgu laiku tas var nekādi neizpausties. Tradicionāli skaitās, ka STS ārstēšanas laikā ir jāatturās no seksuāliem kontaktiem bet ja jūs abi ārstējaties tad tam var nebūt principiāla nozīme. Tāču jārēķinās ar to, ka ārstēšanas laikā var nedarboties kontracepcija un var nebūt vēlama grūtniecības iestāšanās iedzimtu defektu riska dēļ. Tāpat jārēķinās ar to, ka Hlamīdijas izārstēt ir diezgan grūti un bieži tas ir neveiksmīgi un dēļ veselības sarežģijumiem ārstēšanas gaitā beigās nākas atteikties no turpmākās ārstēšanas.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Jautājums ginekologam
28.07.2013 21:45
Man jautājums.
Ja seksa laikā sākas mēnešreizes un nākamā dienā neasiņo, vai nozīmē,ka esmu stāvoklī?
Re: Jautājums ginekologam
29.07.2013 00:58
Nē, tas vēl neko nenozīmē. Bet asiņošanai visticamākais bija cits iemesls.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
lady
Re: Jautājums ginekologam
30.07.2013 12:55
Sveiki. Man ir tada problema pirms paris dienam nodarbojos ar seksu,un sakas asinosanas ( tsajas dienas bija jasakas menesreizem).
Tagad nav neasinosana un nekadi izdalijumi. Vai tas varetu nozimet ,ka esmu stavokli?
Re: Jautājums ginekologam
30.07.2013 15:31
Iespēja tāda ir, ka esi stāvoklī. Bet varbūt arī neesi... Te nav astrologu birojs. Te ir medicīnas forums...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
No cik gadiem var veikt ķirurģisko kontracepciju?
Re: Jautājums ginekologam
12.08.2013 14:06
Domājams, ka no 18...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien.Man ir tads jautajums.M.r. bija jasakas 1 septembri,bet sakas smeresanas 22 augusta un tas ilgst jau 13 dienas,stipraka asinjosana bija no 25 augusta un ilga 5 dienas.2 septembri itka izdalijumu nebija,sodien 3 septembri pamaniju atkal sarkanus zdalijumus ar caurspidigam gjotam .Pie arsta vel nebiju.Pedojo laiku daudz stresoju un zaudeju svaru.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 18?
Ziņa: