Jautājums ginekologam

Aizsāka varzuks 

viss ir kartiibaa:) arsts bija super forsh:)) pozitiva diena:)
Re: Jautājums ginekologam
06.05.2013 22:14
Nu re, es vienmēr esmu teicis - nepatīk diagnoze vai ārstēšanas metode? Nav problēmu. Vienmēr var atrast ārstu kas ārstēs tā kā Tev patīk :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Taa ir... tik tiesam man palaimejas kad tiku pie vinja izstastija man visu siki un smalki un pozitivi noskanoja nakotnee planotajam mazulim:)

tiesam ir gruti atrast arstu ...labu arstu... bet tagad zinu kad griezisos tikai pie vinja :))
Re: Jautājums ginekologam
07.05.2013 11:48
Pastāsti mums arī par loabo ārstu. Gan jau citiem arī noderēs.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Dr. E.Ošiņš :) ir dzirdetas daudz dazadas atsauksmes par vinju bet varu teikt tikai to pozitivako:)
Re: Jautājums ginekologam
07.05.2013 13:30
Nu jā, večiem allaž ir bijusi laba izpratne par sieviešu kājstarpjiem :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
par to nav saubu:)

...un protams arsta attieksmei ir liela noziime.pirms tam nebiju bijusi pie arsta ...viirieti... bet suudzeties nevareetu...ieguvu atbildes uz visiem man interesejosiem jautajumiem...:)
Tomer laikam viss nemaz nav tik labi drosibas pec sodien uztaisiju hcg tas ir 7.30:(
Re: Jautājums ginekologam
07.05.2013 20:43
Hcg nav liels un pēc pārtrauktas grūtniecības tā var būt... To lietu vajag pastudēt sīkāk un pavērot...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
sazinajos ar savu arstu vinjs teica lai pagaidu lidz mr kuras pavisam driz bus un pec tam uztaisit atkartotu hcg
man vel jautajums... :)

tulit beigsies folskabe ko lietoju ,bet aptieka piedavaja nemt citu kur folskabe ir 1000mcg visu laiku lietoju kur sastava bij 400mcg

kas labaaks?kuru labaak lietot?
Re: Jautājums ginekologam
07.05.2013 22:01
Viedokļi šajā jautājumā dalās (tāpat kā gandrīz visos citos medicīniskajos jautājumos) bet vairums uzskata, ka vajag 400...600 mikrogramu. Taču ar 1000 mikrogramu arī nekas nebūs pārdozēts. Vēl var mēģināt lauzt uz pusēm...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
skaidrs...tad jau drosi varu iegadaaties tas ar 1000 mikrogramiem :)

vai varbut ir kada firma..nosaukums kas skaitaas labaakais?:)
Re: Jautājums ginekologam
08.05.2013 11:20
Nezinu. Neesmu lietojis. Vēders gan tāds palielāks ir bet domāju, ka tā nav grūtniecība... :) Vienmēr drusku drošāk būs ņemot no vadošajiem ražotājiem. Bet praktiski tam maza nozīme jo vitamīnu aktīvos komponentus pasaulē priekš visiem ražo tikai dažas rūpnīcas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
nju skaidrs,domaju tad nemsu tos pasus :)
Re: Jautājums ginekologam
08.05.2013 12:43
Es domāju, ka Tavas grūtniecības neveiksmē nav nekādā veidā saistīta ar to vitamīnu vai viņa trūkumu tā kā vari pārāk uz to neiespringt. Es to saku, jo redzu, ka Tu tam pievērs nevajadzīgi lielu vērību un vispār meklē šos neveiksmes cēloņus. Visticamākais, ka tos nekad neuzzinās, tāpēc lieki netērē laiku un vairāk uzmanības velti izgatavošanas procesam... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Laikam jau jums taisniba... :)
vienkarsi velos pec iespejas labaak sagatavot savu organismu ,lai varetu veiksmigi tikt pie berninja:)
Re: Jautājums ginekologam
08.05.2013 19:33
Lai būtu veiksmīgāk, iesākuma pietiks ar to, ka nesteigsies vilkt ārā uzreiz pēc beigšanas... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Pacentisimies:)

bet pagaidam lidz tam taa pat ir janogaida
Jautājums ginekologam
26.05.2013 13:23
Labdien,
Biju 10 grūtniecības nedēļā, sākās smērēšanās, bet ne stipra, aizbraucu uz slimnīcu,ārsti no sāku teica ,ka viss izskatās normāli, bet tad uzstaisīja USG un pateica,ka bērnam ir apstājusies sirds ap 8 nedēļu, ka jātaisa tīrīšana....
Kad prasīju, kapēc tā noticis,jo viss bija normāli, pat nekādas tiksikozes nebija, tad man nevarēja īsti atbildēt...teica, ka tā ie bieža parādība..
lai mēģinot vēl. Viegli jau teikt..
Varbūt Jūs varētu nosaukt kādus iemeslus, kapēc tā notiek?
Re: Jautājums ginekologam
26.05.2013 13:59
Kāda jēga no tās iemesla meklēšanas ja precīzi to tāpat neviens nezin?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Jautājums ginekologam
26.05.2013 14:11
Nu tā kā gribētos zināt iemeslus,kapēc tā notiek, man tas īsti normāli neliekas...
Re: Jautājums ginekologam
27.05.2013 16:42
Protams, ka tas nav normāli bet medicīna pagaidām vēl nav sasniegusi tādu attīstības līmeni lai uz to dotu kaut cik sakarīgu atbildi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Sveiki te atkal es:)

man jautajums par gr vitaminiem... arsts izraxtija gr vitaminus iegadajos...nozimetos pregnacare conception...tabletes

bet lieta tada kad man no vinjam reibst galva un ik pa bridim slikta dusa ...ieveroju visu instrukcija mineto...bet passajuta tik pasliktinas ... nesaprotu kapec ta jo ieprieksh lietoju letakos livol multi un jutos lieliski. velos pajautat jusu viedokli kapec ta ...un ko varat pateikt par siem vitaminiem?
Re: Jautājums ginekologam
30.05.2013 12:54
Ir tā, ka dažiem cilvjiem no dažiem vitamīniem ir nelaba dūša. Obligāti viņus jālieto ēdienreizē un ar laiku tas mazinās. Taču ja ir tik stipri, ka nevar tad jāmaina atpakaļ uz Livol. Vēlams grūtnieču. Nu un to Pregnacare var mēģināt iestarpināt ik pēc dienas, divām vai trim. Vitamīni nav zāles un tos var brīvi kombinēt sav ā starpā. Tas ir pat vēlams.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Ta ari daru vitaminus lietoju edienreizees... nju pamegjinasim darit ta ... atceros kad gadus atpakal lietoju taas pasas firmas vitaminus perfectil... un bija tiesi tada pati reakcija ... no visa iepakojuma 2tab izlietoju parejos vnk izmetu ara ...
esmu dzerusi dazadus vitaminus bet ne no vieniem nav bijis tik slikti...
Re: Jautājums ginekologam
07.06.2013 21:00
labdien!
man ir jautājums sakarā par 1. grūtniecības mēnesi. Zinu,ka esmu stāvoklī, tas viss arī bija plānots, bet ir tā, ka neesmu LV un šeit ārsts mani pieņemšot tikai kad būš 20, nedēļas ...protams , man tas ir nepieņemami. Ko man darīt apmēram 3-4 nedēļas, kamēr atgriežos LV?....vitamīni?-pašreiz dzeru magne b6. Kā reaģēt uz vēdera sāpēm un pūšanos, lai gan sāpes vairāk kā sajūta, ka pieēdusies. bet vai man nevajag nodot analīzes kādas?
Re: Jautājums ginekologam
07.06.2013 21:55
Principā grūtniecība nav slimība un nekas spciāls priekš tam nav nepieciešams. Magne B6 es īsti neredzu kāpēc būtu tagad vajadzīgs bet kādus kompleksos grūtnieču vitamīnus gan varētu palietot. Cik Tev gadu? Kāds augums un svars? Cik gadu vīrietim? Vai Tu slimo ar kādu slimību? Vai Jums vienam vai otram ir kādas iedzimtas problēmas pašiem vai rados?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Jautājums ginekologam
08.06.2013 12:49
Man 23, vīritiem 27. ar veselību it kā cik zināms viss ir kārtībā.
es magne b6 sāku lietot, jo jau 2 gadus centāmies pie bērniņa tikt, man dakterite ieteica lietot, tad nu tikai 3 mēn tgd lietoju. Zinu,ka ar svaru man problemas, man vel pag nēdēlu bija 47, bet šobrīd jau 49kg..bet nav tā ka man būtu liela apetīte dēļ sajūtām. Grūtnieču vitamīni vienalga kādi?
Man vienīgi nepatika un sāku satraukties,ka pirms 3 dienām pa dienu man pekšņi bŗuni izdalījumi - pirmais ko iedomājos, auglītis ieligzdojas (tad aī pirku testu), vai tā varētu būt? un tagad jau 2 dienas man organismā ir lielas,lielas pārmaiņas, pirmkārt guļu visu laiku.

paldies
Re: Jautājums ginekologam
08.06.2013 14:32
Viamīni vienalga kādi. Visiem sastāvs ir līdzīgs. Nu palieto to Magne B6 pa 1 tabletei dienā vēl kādu laiku. Par skādi nebūs. Ja izdalijumu nav un citādi ir ok tad nav ko daudz uztraukties. Svars tāds pamazs ir. Tāpēc arī grūtniecība negribēja iestāties. Bet cerams, ka turpinājums būs labs.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 25?
Ziņa: