Jautājums ginekologam

Aizsāka varzuks 

Re: Jautājums ginekologam
11.03.2013 15:05
Tieši tā arī ir kā Tu pati uzrakstiji. Iet vai neiet ir izvēles lieta. Bet tas ir jautājums ko es negribu citu vietā lemt. Lai pēc tam nebūtu pārmetumu... Ja pašsajūta ir laba, es neietu. Medicīna ir laba lieta un kā zināms, laba daudz nevajag... Uz nedēļas beigām varētu to testu vai (vēl labāk HCG, ja jau tā neciešas) atkārtot un tad varbūt būs kāda lielāka pārliecība kas tur vispār ir.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
nju domaju kad ta ari darishu ned beigas uztaisishu to hcg jo test jau raada nju jau smuku izteiktu otru svitrinju:)

tad domaju nav kur skriet pec kadam 2.-3 ned aizieshu pie arsta :))
Mēs ar vīru ļoti vēlamies bērniņu. Esmu dzirdējusi runas, ka pirms mēnešreizēm "teorētiski" nevar palikt stāvoklī... Sex mums bija 4 dienas atpakaļ, bet šodien pēc visiem aprēķiniem vajag sākties mēnešreizēm ( sāk jau smērēties)...
Vai varētu būt iespēja, ka esmu tomēr palikusi stāvoklī?
PAldies :)
Sodien uztaisiiju hcg un tikko saneemu atbildi 6046.83
Re: Jautājums ginekologam
15.03.2013 21:55
Dakota

Iespēja, ka ir grūtniecība, ir maza bet pastāv...


ketrina511

A Tev viss ir tieši pretēji kā Dakota`i :) Ar ko arī apsveicu... Tagad ir iemesls aiziet pie daktera un paklausīties ko viņš stāsta... Pie viena padaloties ar viņu savā auglības uzlabošanas metodē :) Varbūt noderēs :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
liels paldies jums par informaciju :)... pieraxtijos uz nak 5dienu pie arsta :))
esmu tik laimiga... tagad tiesam saprotu kad viss notiek tad kad tam janotiek :) Paldies
sodien aizgaju pie arsta teica kad esot 7 gr nedelja arsts izraxtija dzert 10dienas duphaston tabletes kad jautaju kadam nolukam vinja pateica kad paliidzot grutnieciibai... vai tiesham vinjas ir jadzer un ka vinja man var izraxtit zales ja vel nav redzejusi visas analizes... vai tiesam sis zales nekaites man un bernam?
Re: Jautājums ginekologam
22.03.2013 14:34
Daktere to Duphaston droši vien nozīmēja spontānā aborta profilaksei. Kas attiecās uz zāļu izrakstīšanu vairumā gadijumu tās tiek izrakstītas bez analīžu veikšanas. Jo nepastāv tādas analīzes ar kuru palīdzību var viennozīmīgi noteikt zāļu nepieciešamību. Tiesa gan ir arī izņēmumi no šīs likumsakarības. Analīzes izmanto diagnostikai bet zāles nosaka pēc norādijumiem no ministrijas, pēc pieredzes, zināšanām, vēja virziena, atmosfēras spiediena u.t.t. tā kā analīžu trūkums nav par iemeslu zāļu nenozīmēšanai :) Bet kas attiecas konkrēti uz Tevi tad tā jau nu ir tīri Tava gaumes lieta, lietot viņas vai nē. Absolūti nepieciešamas grūtniecības norisei nav nevienas zāles. Par blaknēm var izlasīt anotācijā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
bet ja jutos labi,nekas nesaap utt vai verts man tadas zales lietot lasiju internetaa kad parasti vinjas izraxta ja grutnieciba noris ar kadam problemam...

bet vai tad vinjas paliidz grutniecibai noritet labaak?
Re: Jautājums ginekologam
22.03.2013 21:47
Ja Tev līdz šim nav bijuši spontānie aborti tad šaubos vai viņas Tev vajag.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Jautājums ginekologam
22.03.2013 21:50
Diezgan stipri brīnos, kāpēc mūsdienās grūtniecību uzskata par slimību...

Protams, ir labi būt piesardzīgam, un tamlīdzīgi, bet zāles "drošības pēc" šajā un daudzos citos gadījumos (antibiotikas, kad ir iesnas un klepus) uzskatu par lielu muļķību.
Re: Jautājums ginekologam
22.03.2013 22:03
Jap. Piekrītu Runcenei bet negribēju tik kategoriski izteikties...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
spontanie aborti nav bijusi tapec ari brinijos par zalem kas tiek izraxtitas ...

protams ja justos slikti vai kkas sapetu bez saubam daritu visu lai butu labi ... bet tiesham neredzu iemeslu vinjas dzert ... lietoju grutniecu vitaminus un zivju ellu un censos uzturet veseligu ediena karti... nesaprotu nakosreiz noteikti izjautashu savu arstu lai izskaidro sikak kadelj man buutu vinjas jadzer
Re: Jautājums ginekologam
24.03.2013 14:07
Nu redzi, Tev jau pašai viss ir skaidrs ko vajag un ko nē. Un tas ir ļoti labi. Jo tieši šaubas ir tās kas visu sabojā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Sveiki.gribēju pajautāt-vai tas ir normāli ,ka pēc nevainības zaudēšanas man vēl nākamās trīs dienas un joprojā ir mazliet asinis pēc urinēšanas? (domāju varbūt vienkārši asinis visas nau vēl iztecējušas..nu es nezinu)!!! palīdziet
Paldies!
Re: Jautājums ginekologam
30.03.2013 12:20
Vispār jau tā nevajadzētu būt. Varbūt tomēr pūslis iekaisis? Vai nav sāpīgi čurāt?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Annita
Re: Jautājums ginekologam
30.03.2013 18:45
Labvakar!
Man ir tāds jautājums. Man tika ievietota nesen spirāle 21.03.13 tā bija otrā menstruāc ijudiena. Menstruācijas ir pagājušas 27.03.13, taču tagad ir gļotaini izdalījumi, 1 dienu bija nedaudz ar asins piejaukumu, tagad asinis vairs nav bet tie gļotainie izdalījumi ir gaiši brūngani. Izdalījumi šādi ir no 27.03 un diezgan normāls daudzums. Nav tā ka slīktu tajās gļotās bet nav arī maz. Vai tas tā var būt? Vai tā nav pazīme,ka spirāle ir novirzījusies vai izkritusi? Vēdera apakša arī neteiktu, ka sāp, bet tā nedaudz laikiem pakņudina un viss.
nu pirmajā dienā bija sāpiigi čurāt..peectam vairs nē
uz ko norada pavisam neliela smereshanas tadi kaa gaisi roza izdalijumi vakar vakaraa apmeklejot wc atklaju tos un sorit ari bija pavisam nedaudz... sodien megjinashu tikt pie arsta... cik zinams jeb kura asinosana liela vai maza apdraud grutnieciibu?:(
Re: Jautājums ginekologam
03.04.2013 13:52
Jap. Dažkārt gan smērēšanās celoņi ir pavisam nevainīgi bet Tavā gadijumā vajadzētu griezties pie ārsta. Ja netiec pie sava ginekologa, brauc uz slimnīcu. Tas tomēr ir svarīgi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
sazvaniju savu arstu uzreiz tiku klat..izmekleja un pateica tikai to kad tas bijis no dzemdes kakla iemeslu gan nezinot analizes bija labas
5dien jaiet uz usg lai noskaidrotu iemeslu izraxtija man taas Duphaston tabletes 3reizes diena... :( esmu parbijusies ar baileem eju uz wc :(
Re: Jautājums ginekologam
03.04.2013 15:52
Bīsties, bīsties :) Bet uz wc iet šad tad tomēr vajag... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
vajag jau vajag :)
nju tagad tik jagaida 5dienu... ceru kad viss bus labi:)
Re: Jautājums ginekologam
03.04.2013 17:44
Es arī ceru :) Lai Tev veicas! :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
paldies :)
biju uz usg izmekleja teica kad viss esot kartiba tikai usg man noteica kad gr ir 5nedelas un 6dienas ...nevis 7/8 nedelja visi analizu rezultati loti labi:)

vai tada maza laika tiesham auglitis jau kustas jo uz ekrana paradija kad kustibas notiek ...

vienigais taa ari istu atbildi nesagaidiju no kaa bija ta smeresanaas
Re: Jautājums ginekologam
05.04.2013 11:56
Tā gadās. A par to grūtniecības laiku neuztraucies. Pirmkārt aparāts mēra ne jau laiku bet izmēru un laiku aprēķina. Otrkārt tā aprēķina precizitāte mēdz būt visai zema.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
tad jau nav pamats uztraukumam :)

10dienas man liek dzert to duphastan 2reizes diena soreiz noteikti palietoshu... visa visumaa sirsninja sodien daudz mierigaka :)
Labdien! Man pēdējās MR bija 18 februārī, tests rāda 2 svītriņas, 04.04.2013 aizgāju pie ārsta , viņa uztaisīja ugs un konstatēja tikai olu augli neredzot lika nākt pēc 2 nedēļā. Paņēma tikai uztriepi no dzemdes kalka un viss. Vai tas ir normāli ka usg redz tikai olu?
vai vajadzēja taisīt arī asinsanalīzes?
Re: Jautājums ginekologam
09.04.2013 15:07
Normāli nav bet nu ko? Ej pēc 2 nedēļām kā teica. Varbūt būs kas redzams. A priekš kam asins analīzes? Domā, ka vaina ir asinīs?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 5?
Ziņa: