Jautājums ginekologam

Aizsāka varzuks 

Re: Jautājums ginekologam
22.01.2013 14:20
Domāju, ka nervu problēmas kas arī ir par iemeslu vēdera sāpēm. Cista USG būtu redzama. Kad atkal ir kārtējās sāpes, iedzer NO-SPA un pavēro kā būs.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
labdien !
esmu mazliet satraukta ar puisi censos jau gandriz divus gadus tikt pie beebiiti bet nekas nesanak
esam visas analizes taisijusi viss ok

iznemot vienu lietu pedejo 2gadu laika man loti neregulars cikls esmu dzerusi zales lai nostabilizetu bet nekaa varbut tas pie vainas kad neesam tikusi pie bebiti censamies mileeties ik pec 2 dienam

arst teica kad man dzemde ir mazliet versta uz mugurpusi varbut tas kko ietekmee?varbut ir kada poza kura bebi butu vieglak ienemt ? ludzu paliidziet ka tas var but kad viss kartiba bet pie mazuli netiekam :(
Re: Jautājums ginekologam
14.02.2013 14:29
ketrina511

Kāds Tev ir augums un svars? Jā tas, ka dzemde ir uz mugurpusi, var nedaudz traucēt. Labāka poza Tev būtu četrrāpus ar dibanu gaisā un pēc tam pagulēt uz vēdera. Tikai jāuzmanās lai gaiss nesaiet iekšā jo tad sperma stipri tecēs ārā. Ja tas tā bieži notiek tad plecus vajag turēt augstāk.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
augums man ir 1.67 svars 57kg sadu pozu esam megjinajusi un tiesam ari ta ir bijis kad laikam gaiss tika ieksa jo sperma dikti atri izteceja

vai ir kads veids ka labot dzemdes novietojumu vai tas nozimee kad pie beebi tikt man bus praktiski neiespejami? ?:(
Re: Jautājums ginekologam
14.02.2013 16:07
Nu tad četrāpus stāvot neliec rokas uz elkoņiem vai pavisam plecus lejā bet atbalsties uz plaukstām lai pleci ir augstāk par dibenu. Tad gaiss tā neies iekšā.

Par to dzemdes novietojumu ir kaut kas dzirdēts, ka to var labot ar ginekoloģisko masāžu palīdzību bet es būšu atturīgs ar tādiem apgalvojumiem. Turklāt pēdēja laikā šādas masāžas vispār nav populāras. Bez tā ir vēl arī citas auglības veicināšanas metodes. Gribu piebilst, ka dzemdes novietojums parasti nav galvenais iemesls kāpēc neiestājas grūtniecība bet parasti uz to ir visvieglāk novelt vainu. Un vispār nevajag pārāk iespringt. Daba nav mazaisbērns. Ja reiz grūtniecība neiestājas tātad nevajag. To mēs cilvēki domājam, ka visam jābūt tā kā mēs iedomājamies.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
protams..... saprotu kad nejau viss notiek tad kad mes velamies bet 2gadi skiet loti ilgs laiks ... un pamazam zud ticiba kad varesim kadreiz but vecaaki :(
Re: Jautājums ginekologam
14.02.2013 16:28
Saprotu. Pievērs uzmanību tai mēnešreižu stabilitātei un centies viņas noregulēt ar dzīvesveidu, uzturu, uztura bagātinātājiem u.t.t. Zāles šim nolūkam ir slikts palīgs. Hormonu lietošana tas ir kā pulksteņa remonts ar āmuru...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
pirms 2 gadiem menesreizes man bija regularas

bija lieli pardzivojumi jo loti peksni zaudeju savu tevu ...bija liela depresija utt svars man kaut kadu laiku pat nokritas 49kg tik tagad pamazam censos atguties varbut tas viss tiesham kko ir ietekmejis ?
Re: Jautājums ginekologam
14.02.2013 17:20
Domāju, ka ļoti konkrēti... Beidz remontēt to pulksteni ar āmuru un pavēro, varbūt viņš pats sāks iet...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
paldies par konsultaciju tagad vismaz zinu kad nav verts skriet pie arsta un dzert kaut kadus medikamentus ... gan jau visam savs laiks
vel viens jautajums , arsts kadu laiku atpakalj man izraxtija lietot Prefemin tabletes?teica kad tas ir dabiigs lidzeklis kas nostabilize ciklu ?es padzeru tikai dazas dienas jo draudzene man stastija savu pieredzi kad vinjas neko nedod tik lieki izmesta nauda varbut varu lugt info no jums par so preperatu?
Re: Jautājums ginekologam
15.02.2013 16:06
Mans viedoklis ir apmēram tāds pats kā Tavai draudzenei...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
skaidrs liels paldies par informaciju :)
Nervi ļoti pamatīgi ietekmē ciklu. Ir jāatslābinās, jādomā pozitīvi, jāpaņem atvaļinājums, lai var vnk atpūsties no stresa, darba u.t.t. Ar vīru centieties ieviest vairāk romantikas savā dzīvē un guļamistabā, lai seksu varētu abi izbaudīt no priekšspēles līdz nākamajam rītam, nevis padarīt to par mehānisku bērna taisīšanas rituālu. Tu un tavs ķermenis ir stresā nemitīgā dē tā, ka iespringsti uz bērniņu. Tā tam nav jābūt un tādā veidā nekas neizdosies. Es zinu, kā ir ļoti gribēt bērniņu, bet tas tomēr nav tik vienkārši. Ir bie zi dzirdēts par pariem, kas abi ir auglīgi, bet vairākus gadus bērniņu taisa. Tas nav nekas briesmīgs, ir vnk jābūt pacietīgiem. arunā arī ar vīru, arī viņam ir jāspēj relaksēties, atpūsties, nepārstrādāties, neieciklēties uz bērniņu un vairāk domāt par to, lai mīlēšanās notiek komfortabli un lai jūs to izbaudat ne tikai darat to mehāniski. Lai veicas. :)
Re: Jautājums ginekologam
19.02.2013 23:07
Ilonaa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ir biezi dzirdēts par pariem, kas
> abi ir auglīgi, bet vairākus gadus bērniņu
> taisa. Tas nav nekas briesmīgs, ir vnk jābūt
> pacietīgiem. Jarunā arī ar vīru, arī viņam ir
> jāspēj relaksēties, atpūsties,
> nepārstrādāties, neieciklēties uz bērniņu un
> vairāk domāt par to, lai mīlēšanās notiek
> komfortabli un lai jūs to izbaudat ne tikai darat
> to mehāniski. Lai veicas. :)

taisnība, zinu vienu pāri, kur sieva pēc pulksteņa stiepa vīru uz gultu; varbūt iznāktu "čiks un gatavs", bet viņiem tās pūles ilga gadiem... vot tā. beigās jau dabūja, bet, būtu ņēmuši vienkāršāk, būtu droši vien kudī ātrāk.
bija bridis kad par to nedomaju,bet tad atkal saaku uzdot sev jautajumu... vai tiesam nekad nebusim vecaaki ...

censos vairak izbaudit laiku ar savu miloto virieti un tiesam varu teikt vienu tas bija tas ko bijam aizmirsusi ... tik loti velamies bebi kad nepar ko citu nedomaajam ....un tas nebija pareizi

nju jau 2..3 ned nav mr ...it kaa pirms tam jau taa ir bijis bet uztaisiiju testu paradiijas otra blava stripinja bet labi saskataama

pirms tam nekad taa nav bijis parasti viena stripa un negativs tests

nju nezinu ko domaat no laimes te leekaaju ... bet bail kad nesapriecaajos par atru ...
Re: Jautājums ginekologam
06.03.2013 18:47
Stipri nelec - izkritīs :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Jautājums ginekologam
06.03.2013 18:48
Relaksējies un vēro... Būs tā kā jābūt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
pec paris dienaam noteikti atkartoshu testu:)lai parliecinatos :))
Re: Jautājums ginekologam
06.03.2013 19:11
Atkārto labāk pēc nedēļas. Ātrāk nevajag...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
labi ta ari darishu :))
jaunumi tadi virs pierunaaja sodien uztaisiit hcg vakaraa jau sanjeemu atbildi 337.22 ko tas nozimee?

pie arsta tieku tikai pec ned loti gaidu atbildiiti:)
Re: Jautājums ginekologam
09.03.2013 03:23
Kādas 3...4 nedēļas būs (spriežot pēc HCG)... A kādu atbildi Tu gaidi?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
velejos zinaat cik ned gr ir iestaajusies :)jo tabula kuru man atsutija no e.g labratorijas tik mazs skaitlis neuzradijas

liels paldies par info :))
Re: Jautājums ginekologam
09.03.2013 13:41
Skaitlim ir liela variācija tāpēc mazos ciparus vienkārši ignorē. Un tāpēc es Tev teicu atkārtot pēc nedēļas. Bet Tu neklausi. Turklāt HCG nav garantija tam, ka grūtniecība attīstās.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
cereshu uz to labaako :)
Re: Jautājums ginekologam
10.03.2013 02:22
Jo biežāk pārbaudīsi, jo vairāk nervozēsi. Jo vairāk nervozēsi, jo lielāka iespēja, ka izkritīs. Tā tas darbojas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
nju jau esam nomierinajusies .... strees pargajis :)

censos but mieriiga :)
Re: Jautājums ginekologam
11.03.2013 12:40
Lai Tev veicas :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Liels paldies :)

man ir vel viens jautajums ja pati es jutos labi man verts iet tik atri pie arsta vai nogaidiit kadas nedeljas?

esmu dzirdejusi ja laiks ir mazs ka taa pat neko tur vel nevar pateikt... vieniigais varbut analizes vel kadas jataisa?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 3?
Ziņa: