Jautājums ginekologam

Aizsāka varzuks 

Re: Jautājums ginekologam
22.05.2016 11:13
Ļoti maz informācijas. Asins sarecējumu kur? Turklāt arī izmeklēšanas apstākļi ir ļoti neskaidri. Rentgenus pēcdzemdību nodaļā parasti netaisa un rentgens nav tas īstākais līdzeklis ar ko meklēt asins sarecējumus. Tā kā neskaidrību ir daudz.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien.
Maija menesii man Mr iztruuka.
5junijā man bija seks bez izsargāšanās un 6 junijaa saakaas Mr.
Man ir ļoti neregulars cikls.
Vai ir iespeejama gruutnieciiba ?
Re: Jautājums ginekologam
18.06.2016 22:02
Kaada gruutnieciiba, ja tev ir saakussaas MR........
sveiki.Nodevu urina analizes,tagad gaidu rindu pie ginekologa kad tiksu,bet pirms tam versos pie jums.nesaprotu analizu rezultatus.
Reakcija pH 6.0,Leikociti <25,Nitritu tests Negativs,Olbaltums <0.25,Glikoze <3,Ketoni <0.5,Urobilinogens <17,Bilirubins 17,Eritrociti , Hb <10
Re: Jautājums ginekologam
21.07.2016 13:25
Labdien man jautājums ir man MR bija visu laiku laicīgi un man bija kontakts ar puisi un pēc divām dienām sākās bet tikai 4 dienas viņām tikai sākties vajadzēja pēc nedēļas un pēc 3 dienām izdomāju uzstaisīt testus 3 parādīja pozitīvi protams tā otra svītra blāva tad nākamajā dienā nopirku divus negatīvi visu nedēļu bija slikta dūša uz vemšanu parāva un pirms pierakstijos pie ārsta izdomājumu vēl divus testus uzstaisīt un ar pozitīvi ir tikai blāva svītra tas var nozīmēt ka palika stāvoklī?
Re: Jautājums ginekologam
21.07.2016 18:15
Kaut kāds sviests... Ej pie daktera...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Jautājums ginekologam
26.07.2016 20:42
Labdien man jautājums ir man progesterons 31.8 ir tas var būt var nozīmēt ka esmu stāvoklī vai viņš arī parādās tie kas nav ?
Re: Jautājums ginekologam
26.07.2016 23:41
Progesterons nav grūtniecības rādītājs.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Jautājums ginekologam
27.07.2016 00:01
Vēl viens maz jautājums HCG <1.00 tabula mU/m
Tas nozīmē ka neismu stāvoklī vaine cik man ir teikuši vismas jābūt 5 ?
Re: Jautājums ginekologam
27.07.2016 00:09
Neesi, neesi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Pec otra Berna piedzimsanas (dels piedzima 4.950) loti liels man ir problema mans dzemdes kakls ir loti noslidejis,pec dzemdibam vispar bija iznacis uz aru, tagad ir pagajusi 5 gadi vins man ir lai jus labak saprastu ja sevi aptaustu tad pieties ievadit maksti mazo pirkstinu lai vinu satauatitu.... taisu maksts muskulaturas vingrinajumus bet nejutu nekadu starpibu ... ir ar to ari citas problemas piem. Dazkart jutu tadu ka velkosu sajutu,seksu man vispar negribas, tamponus nevaru lietot jo pec ta ievadisanas pec 10 min jutu ka vinu spiez ara!!!! Dzivoju UK biju pie daktera un vienigais ko vina man pateica taisi vingrinajumus ja 60 gados negri nesat gumijas rinki tas ari viss! Jautajums tads kas man ir jadara lai Es savos 35 gados tomer vel justos ka pilnvertiga sieviete un lai mans dzemdes kakls pec gadiem nebutu ara ka tas ir manai mammai! Vai ta ir operacija? Ja ja tad iesakiet arstu, kliniku, un cik tam visam ir vajadziga naudina! Paldies!
Re: Jautājums ginekologam
03.12.2016 23:48
Laikam jau pareizais risinājums te būs operācija. Jo ir vērojama ģenētiska nosliece. Bet vajag konsultēties Latvijā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Sveiki.
Mani satrauc kāda lieta. Man ir 27.gadi un viens bērniņš.Man sākās mēnešreizes 2 dienas ātrāk nekā vajadzētu. Vakarā. Pa dienu kad gāju nomainīt paketi,tur bija ļoti tumši sarkanas,gandrīz melnas,recekļainas asinis. Nākamajā dienā arī tā bija,bet vakarā jau tikai smērējās-bet tās bija parastas krāsas,kā mēnešreizes. Parasti man tās ilgst 7 dienas,bet nekad nav bijis tā,ka smērējas jau trešajā dienā. Šomēnēs sanāca ļoti daudz pārdzīvojumu un plus vēl bija jāšpricē neirorubine. Sāpes man nekādas nav,lai gan pirms tam mēnešreižu sākumā vienmēr sāpēja vēders. Mani interesē ,vai tas ir kautkas nopietns,vai tas ir saistīts ar pārlieku lielo stresu un vai man būtu jāsatraucas par šo situāciju. Ginekologu apmeklēju regulāri. Bet šobrīd mana ārste ir izbraukusi atvaļinājumā.
Paldies jau iepriekš par atbildi.
Re: Jautājums ginekologam
23.02.2017 16:09
Tas var būt gan viens (nopietns), gan otrs (stress). Atbilde būs minēšana.

Bet domāju, ka vari sagaidīt savu ārsti.
Re: Jautājums ginekologam
09.03.2017 22:03
Labdien, februārī bijā divi dzimumakti. Aizsargājāmies ar prezervatīvu + pārtraucām laicīgi dzimumaktu. Cikla vidū sākās asiņošana, bet maz, it kā smērējot. Turpinājās piecas dienas. Tagad jau piecas dienas kavējās un tāda sajūta, ka jāsākas bet viņu nav. Kas tas varētu būt? Ļoti ceru, kā ne grūtniecība
Sveiki man tads jautajums vai menesreizu pirmaja diena milejoties ar viru var palikt stavokli jo 1diena bija mr pec milesanas jau mr vairs nebija tas nozime par grutniecibas saksanas???ieprieks jau paldies
Sveiki. Man jau 15 dienas no vietas ir mēnešreizes. Sākumā bij vājas un tagad palika nedaudz stiprākas. Izdalījumu vispār nav. Un smaka ir drausmīga. Kas varētu būt pie vainas?
mana
Re: Jautājums ginekologam
11.05.2017 17:12
Ka tas ir - 15 dienas ir MR un izdalijumu vispar nav...
Par smaku - visticamak ta bus gardnerelloze, kas jaarste ar antibiotikam, tadel steigsjus pierakstieties pie arsta! Nevajag ielaist,jo var ascendet uz dzemdi un vedera dobumu utt!
Nu tā ir vienkārši 15 dienas no vietas MR, sākumā bij nedaudz un izdalījumi vispār nebij visas 15 dienas. Tagad būs 16 diena un ir palikušas stiprākas un izdalās kaut kas staipīgs un gļotains.
Re: Jautājums ginekologam
22.06.2017 11:24
Sveiki, esmu 19gadus veca, manas mēnešreizes sākās 12gadu vecumā, 2gadus ar pusi tās bija regulāras, beidzamos 3gadus(nepilnus) tās ir neregulâras, pusgada laikā var parādīties tikai 1-2x , zinu-jāiet pie ginekaloga. Bet man ir jautājums-puisis aizvakar un vakar 2x beidza manī(sexa laikā) vai ir vispār kāda iespëja palikt stāvoklī, ja manas MR ir tik neregulāras? Ceru uz jūsu atbildi, gaidīšu inboxā, jo nesekoju internetā.
Labvakar! Man ir 30 gadi. 7 gadus atpakal piedzima meitina. Ar kruti baroju lidz 2 gadu vecumam. Ar berna tevu izskiros un apprecejos otro reizi. Otrajam viram ir meita no pirmas laulibas. Mes jau 5 gadus meginam tikt pie kopeja mazula, bet nekas nesanak. Man bija smaga trauma, izkritot no 7.stava. Ir bijusas neskaitami daudz operacijas. Mugura bija lauzta no L1-L5 skriemelim. Ka ari kaunuma kaula abu zaru luzumi, zirgastes kauls, rokas, kajas un iegurnis. Ar saskruvetu muguru, ar keizara palidzibu piedzima meitina 3kg,80g. Tacu 5 gadus man jau nav menesreizu. Nedaudz vairak ka 3 gadus sapju del bija jalieto morfijs, bet tagad esmu no ta tikusi veiksmigi vala. Vai man ir iespeja palikt stavokli neskatoties uz to, ka man nav menesreizu?
Ieprieks liels paldies par atbildi!
Re: Jautājums ginekologam
16.11.2017 11:59
labdien vai grutnieciba kad ir iestajuses un pec nedelas paradas brungani izdalijumi un pectam sarkaroza asinis vai ta var but un ir bazala temperatura 37
Re: Jautājums ginekologam
27.11.2017 16:44
Labdien! Man ir 16 gadi, mēnešreizes ilgst no 5-7 dienām. Mēnešreižu laikā izdalās kaut kādi kunkuļi, vai tas nav slikti?
Re: Jautājums ginekologam
27.11.2017 17:57
"Kunkuļi" ir dzemdes gļotāda, kas noārdās. Tā tas notiek visu mēnešreižu laikā.

Ja ir kādas aizdomas, ir vērts doties pie ārsta.

Cik gadu vecumā Tev MR sākās?

Vienmēr ir 5-7 dienas?

Vai cikls ir regulārs (dienu skaits starp MR pirmajām dienām)? Cik garš tas ir, cik dienas (21, 24, 30 vai kāds cits cipars starp minētajiem)?
Labdien!Vēlejos uzinat vai ir iespējams tiesam palikt mēnesreizes stavokli.Vienkarsi ir tada lieta kad mes ar puisi velamies ienemt berninu,meginajam pagašmenesi bet nesanaca,sakas 1Aprīlī menesreizes,un taka man puisis loti nevar pagaidit un loti mil mani mes milejamies menesreizes.Un man menesreizes paliek arvien mazakas pec mīlesanas,jo ta man vispar iet 6dienas,citreiz 7 dienas.Bet kautka sobrid arvien mazakas paliek menesreizes.Tad man vel ir tads jautajums pec menesreizem kad aptuveni kuros datumos ir iespejams ieņemt bērninu.Paldies jau iepriekš ar cienu zane
ka nolasit HCG rezultatus nesaprotu tabulu !!
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 3?
Ziņa: