Jautājums ginekologam

Aizsāka varzuks 

Re: Jautājums ginekologam
16.07.2015 23:47
Nu, 1 diena vispār nav nekāda kavēšanās. Temperatūrai paaugstinātai no tā nav jābūt. Bet nekas traks arī tas nav. Tāpat neko tur uzreiz nevar mainīt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Temperature it pargajusi :) Ta ka laikam Nekas traks:) sodien Jutos super labi .... Positivs noskanojums :) paldies par atbildi .... Raxtiju kad mr kavejas 1dienu in taisiju jau testu tas laikam tapec kad bija nojauta kad nju laikam bus brinums Pieteicies (biju parsteigta ieraugot Tik isa laika jau positivu testu )... Gaidu viziti pie daktera ... Bet cik saprotu ja Jutos labi tad nav Tik atri kur steigties :)
Re: Jautājums ginekologam
17.07.2015 22:46
Mani arī nedaudz izbrīna ātrais pozitīvais rezultāts. Bet ja ir labi, tad labi.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Esmu dzirdejusi kad Meitenes taisa gr testu vel pirms mr datuma un tas uzrada gr .. Pirmo testu Taisot Otra Linija biju ne Tik Kosa bet Otrs jau rada kosaku :) nedomaju kad abi testu melotu parasiti tie var melotu ja neuzrada gr Tik Issa laika bet be otradi
Re: Jautājums ginekologam
22.07.2015 12:53
Sasāpējis , sarežģīts jautājums. Ir partneris, ar kuru ir dzimumsakari. Bet beidzis iekšā manī viņš ir 2 x. Sekss ir bijis vairākas reizes, kad viņš nav beidzis iekšā. Pēc šīm 2 reizēm , kā lai pasaka, mokos ne pa mazam. Apmēram pēc dienas, divām man sākas sāpes vēdera lejas daļā, un tām pievienojas diskomforts pie urīnizvadkanāla. Diskomforts ir dedzināšana, neliela sāpe. Biežāk uz tualeti nav jāskraida. Pirmajā reizē izturēju 2 ned., aizspēros pie ginekologa, izrakstīja Metronidazole, izdzērām abi, viss pārgāja. Kādus 2 mēnešus viss bija ok, sekss bija, bet puisis nebeidza manī. Līdz atkal pēc 2 mēn.atkal beidza manī un visi simptomi klāt atkal!!!! Nesaprotu, ko tas viss nozīmē un no kurienes rodas. Šodien biju pie ginekologa, viņa analīzes tomēr nepaņēma teica, ka mana vēdera sāpe ir no muguras. Izrakstīja diclac sveces. Maybe... bet tas viss atkārtojas kā copy paste no pirmās reizes. Temperaūra 37,3, ir nodotas urīnanalīzes, pieraksts pie urologa..piebildīšu, lietoju nuvaring

Es- 165cm, 63 kg
Viņš- 182 cm. 80 kg



Edited 1 time(s). Last edit at 22.07.2015 12:53 by IB.
Taa nju izskatās kad manai labai sajūtai ir pienācis gals :( vakar saka sāpēt vēders ... Sāpes bija līdzīgas ka uz mr ... Tikai atšķiras ar to kad tas sāpes bija viss rinķi pirmo reizi izjutu tādas sāpes uz muguras ... Aizbraucu uz ātro uzņemšanu nogaidīju 6 h. Tad man uztaisīja usg un pateica kad auglistis ir ļoti mazs un nekādi neatbilst 6 nedeljam kas vajadzētu būt ka skaita no ped mr pirmās dienas ... Noņēma man analīzes visas bija super labas ne infekcijas ne kaa ... Rit jādodas nodot atkal asinsanalīzes lai redzētu vai hcg iet uz augšu vai ir jau apstājies ... Pēc vakardienas vizītes ir parādījusies asiņaini izdalījumi ... Cik noprotu tas tas liecina par sa :( ... ??
Re: Jautājums ginekologam
26.07.2015 19:50
Visticamākais, ka tā... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
sorit biju pec analizem hcg 2 dienu laika ir krities bet pavisam nedaudz ....arsti izmekleja ar usg un teica kad iespejams arpusdzemdes grutnieciba ... bet izmekleja neko neatrada ...tagad liek man gaidit 1 nedelju lai skatitos vai hcg kritas vairak .... bet manuprat ma ir noticis pavisam nesen tad ...krutis veljoprojam jutigas garastavoklis svasrtas ne pa jokam un tagad strees par to kaa viss sitas beigsies .... ( aizmirsu piebilst atrodos zviedrija ) laikam vislabakais butu dodies pe arsta uz lv ...
Re: Jautājums ginekologam
27.07.2015 14:20
Mja, nepatīkama situācija. Gan jau zviedru ārsti arī tiks ar to galā. Bet ja mājas ir latvijā, tad jau droši vien labāk uz lv...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
dzivoju Zviedrijā jau kādu laiku ... Bet laikam Lv ārstiem uzticos labāk .... Tik vai uz doto bridi nav bīstami lidot ??? Vai varbūt nogaidīt nāk ned un redzēt kas lidz tam notiekas ???? Gribu ātrāk tik tam murgam cauri ..... Lasīju te forumos kad Bruni izdalījumi parasti izdalās pēc ma ???vai taa ir ??? Vakar man smērējas visu dienu bet šodien nekā ... Gribas lai viss notiek dabiski jo laiks nav liels un negribētos ķirurģisku operāciju
Re: Jautājums ginekologam
27.07.2015 14:50
Iespēja visam beigties dabiskā ceļā pastāv. Tikai nav skaidrība par patreizējo augļa atrašanās vietu. Ja tāds tur ir... Es arī uzskatu, ka pie mums pārāk bieži izmanto mehānisku iejaukšanos grūtniecības pārtraukšanai.

Ar tiem riskiem lidot ir tā, ka neviens nevar pateikt kā būs. Tāpēc labāk tomēr ir uz zemes...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Laikam būs vien jānogaida nāk ned tad zināshu kas notiek ar hcg ... Ja jau tas paliek mazāks tad droši vien kkad vajadzētu sākties asiņošanai .... Ļoti ceru kad viss iznāks dabīga ceļa ... Uz doto bridi ir nedaudz Bruni izdalījumi ... Vai tas ir normāli ???? Nav ne sāpes ne kaa :( ja nu vienīgi nedaudz galva reibst bet tas ar var būt no stresa kam tagad eju cauri .... Vai pie ma ??? Hcg strauji kritās ????
Re: Jautājums ginekologam
28.07.2015 12:39
Hcg var uzvesties dažādi. Var pat nekristies, bet pilnīgi pietiek ar to, ka viņš nepieaug atbilstoši.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Nezina mani nomoka ... Sodien piecelos un jutu kad manas krutis Atkal kluvusas vel jutigakas .... Ko tas var nozimet ... Temp visu Laiku or 37.2 ... Pa nakti manuprat bija nedaudz augstaka .... Jutu shausmigu nespeku ... Vel joprojam izdalas Tumsi Bruni izdalijumi .... .... pec cik ilga laika parasti sadas situacijas sakas asinosana ... Kapec tie izdalijumi it Tik Tumsi Bruni .... Nekad pirms tam neesmu bijusi saskarusies ar to ....
Re: Jautājums ginekologam
29.07.2015 21:32
Tumsi bruuni izdaliijumi taas pasas asins vien ir, ja taas izdalaas leenaak no dzemdes vai ir pastiprinaata receesana, tad asins izmaina kraau un kluust bruunas.
Vakar parādījās ļoti stipras sāpes bet sāpes ir vairāk taa kaa pie mr ... Bet cik sapratu no daktera kad tādas sāpes var būt ??? Asiņošana parādās ar vien lielāka ... Un sāpes pat ar medikamentiem īsti nepāriet ... :( laikam kādu laiku tagad taa dabushu mocīties :(
Re: Jautājums ginekologam
03.08.2015 15:30
Un kā ir tagad?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Beidzot jutos Labak ( nu cik labi var pie sadas situacija justies ) biju pie Årsta izraxtija specigas pretsapju zales ...asinosana palika kaa pie mr ... In hcg Kritas kaa pie ma ... Tagad man vel nak Ned pie Årsta janodod Asins analizes sonedelj hcg bija 72 ... Viss cauri fiziski viss paliek Labak bet morali ir gruti :( tuksuma sajuta in emocijas tik augstas :(
Re: Jautājums ginekologam
05.08.2015 23:10
Nū, neķer kreņķi. Tā gadās. Turklāt diezgan bieži. Vnk citas sievietes to nepamana. Domā, ka cikla traucējums. Tev tak seksot droši vien patīk? Uztaisīsi jaunu :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Man pat vairs Doma tada nav lai megjinatu atkal ... Skiet viena bridi VISA Pasaule izmainijas un tuksuma sajuta tik. Liela kad skiet nekam neesmu dreiga :( emocionali sis ir grutakais kas ar mani noticis :(
Re: Jautājums ginekologam
06.08.2015 09:56
Ticu. Bet nevajag tā koncentrēties uz sevi un nevajag sevi noniecināt. Miljonam (vai vairāk) sieviešu pasaulē pasaulē patreiz notiek MA vai SA un pasaule no tā neapstājas. Pat nepiebremzē drusku. Tā kā arī Tev nav ko bremzēt tā dēļ.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
skiet mana Pasaule uz bridi apstajas bet ten var palidzet tikai laiks ... Nezinu vai vispar kadreiz vairs bushu gatava megjinat ... Bet laiks radis .... Viss notiks ka tam janotiek ... diemzel ne vienmer mes esam noteiceji ... Vet nju ceru kad kadu dienu es sagaidishu savu Brinumu :)
Labdien! Es vēlos zināt vai man ir riskanti dzemdēt ja neesmu stājusies uzskaitē un nav veiktas nekadas analīzess un pēc maniem aprēķiniem rit pēdējais grūtniecības mēnesis
Re: Jautājums ginekologam
08.02.2016 16:59
Ja jau esi 9 meenesii, tad peedeejais laiks aiziet pie aarsta.
Re: Jautājums ginekologam
09.02.2016 00:07
Rozes2618 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Labdien! Es vēlos zināt vai man ir riskanti
> dzemdēt...

Vidēji tik pat riskanti kā citām.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
lūdzu palīdziet
Re: Jautājums ginekologam
18.02.2016 12:15
Labdien,
Vēlējos jautāt, spiestu apstākļu dēļ nācas iet pie ginekologa, lai izietu veselibas pārbodi,
pēc ginekologa, man saka mazliet asiņot, pirms paris dienam man bija mēnešreize, vai tas ir pie vainas?
Sāku satraukties.
Re: Jautājums ginekologam
18.02.2016 12:25
Lūdzu precizēt, kad sākās iepriekšējās mēnešreizes, kad ginekologa apmeklējums, kad asiņošana un kad sākās pēdējās mēnešreizes. Un ko nozīmē mēnešreize? Viņa ir vienu reizi vai vienu dienu, vai kā?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labvakar!Man ir tāda problēma ka pirms mr man sāpēja krūtis,bet pēc mr vēl joprojām ļoti sāp un ir piebriedušas.Sakiet lūdzu vai ja ir bijušas mēnešreizes var būt stāvoklī?Paldies.
Re: Jautājums ginekologam
15.03.2016 19:50
Grūtniecība un mēnešreizes ir savstarpēji izslēdzoši. Bet taisno tiesu šajā jautājumā lemj vai nu ar grūtniecības testa vai HCG analīžu palīdzību.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Kad iepriekšējo reizi pēc pirmajām dzemdībām gulēju nodaļā , rentgena uzņēmumā atklājās asins sarecējums 5mm diametrā.Ja es gribētu vēl vienu bērnu , vai tas var radīt problēmas dzemdību laikā vai pat letālu iznākumu?
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 11?
Ziņa: