Jautājums ginekologam

Aizsāka varzuks 

Re: Jautājums ginekologam
07.09.2014 11:32
Mēģināt var bet maz ticams, ka ginekologs līdzēs. Tagad ļoti daudziem ir šāda veida problēmas un tās galvenokārt ir psiholoģiskas. Saistītas ar sabiedrības vērtību izmaiņu kā arī iespējams ar progresējoši nelabvēlīgu ekonomisko situāciju reģionā un pasaulē.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Jautājums ginekologam
04.10.2014 07:53
Labdien man ir radies šāds jautājums. Cik ilgi pēc paša pirmā seksa ir iespējama asiņošana un vai ir iespējama grūtniecība? Vai ir nepieciešama avārijas kontracepcija?
Re: Jautājums ginekologam
04.10.2014 10:51
Jautājums ne visai skaidrs bet: Asiņošana parasti nav ilga. Grūtniecība iespējama arī no pirmās reizes. Avārijas kontracepcijas nepieciešamība atkarīga no situācijas un nodomiem.

p.s. Bet es nesaprotu kāpēc ir jāizvēlas tik nepareizs seksuālās dzīves modelis kad jau pēc pirmā dzimumakta ir jādomā par avārijas kontracepciju?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labvakar.Vai tas ir normāli ja starp menestruācijām pārtraukums ir 18 dienas,man vienmēr +- ir starpā 28 dienas dienas tas nozīmē ka šomēnes man menestruācijas sākās 10 dienas ātrāk.Ko man darīt,jo 20 gadu laikā man tā ir pirmo reizi.Paldies.31 gads
Re: Jautājums ginekologam
31.10.2014 09:47
Par vienu tādu reizi var daudz neuztraukties bet protams, ka normāli tas nav. Jāskatās kādi būs nākamie cikli. Ja problēma turpināsies, vajadzētu aiziet pie ārsta.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labi skatīšos ka būs tālāk.Un krūtis kā sāka sāpēt pirms iepriekšējām mēnešreizēm ta vel joprojām sāp un ir tik smagas ka krūšturi gandrīz neder.Paldies.Sakiet lūdzu vai tas varētu būt saistīts ar to ka man vairāk kā gadu neizzūd olnīcu cista lielums ir 3cm.
Re: Jautājums ginekologam
31.10.2014 18:59
Jā, visticamākais, ka cistai un sāpīgām krūtīm ir viens kopīgais cēlonis.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
grutnieciba
21.11.2014 10:27
Sveiki man ljoti noderetu jusu atbilde man ir 23gadi UN eslu stavolki tieshi manliekas 2,meneshi bet neesmy parliecinata sava parteri abortu nevaru taisit vinjs grib berninju es a ri vinju miilu bet neesmu gatava bernam.

Es velos izraisit spontano abortu Ka tas ir iespejams?
Paldies laew atbildi
Re: Jautājums ginekologam
21.11.2014 13:07
Vēl ir 7 gari mēneši laika lai nogatavotos bērnam. Turklāt tuvojoties dzemdībām nogatavināšanās strauji paātrinās.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Jautājums ginekologam
21.11.2014 19:29
Cik zeel, ka tava maate neizdariija abortu, kad bija staavoklii ar tevi........
sveicinati, gribeju pajauta, vai ir iespejams ka esmu stavokli un man iet menesreizes?
un menesraizes man ir savadakas neka parasti bija. mes ar puisi censamies tikt pie bernina un nav zinams vai tas sanak, pie arsta tikt nevaru esmu arzemes.
ir bijis viens spontanais aborts, taisija uzreiz tirisanu, teicu tris menesus labak nenodarboties ar seksu, un es nepaklausiju arstu. un tagad nedaudz mokos.
Re: Jautājums ginekologam
16.01.2015 13:04
Mēnešreizes grūtniecības laikā nevar būt bet jauns spontānais aborts un asiņošana ir iespējami.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labvakar!

Lieta tada, ka mes ar puisi jau vairakus meneshus censhamies ienjemt berninju, bet mr katru menesi bija klaat kaa liktas. Tagad pedejas menesreizes man bija decembra sakuma, gaidiju tas janvara sakuma, bet tas nesakas un lidz shim bridim vel nav sakushas. esmu taisijusi paaris grutniecibas testus, bet tie ir uzradijushi negativu rezultatu. Pedejas dienas ir tada kaa nedaudz velkosha sajuta vedera lejasdalja un sapigas, jutigas krutis. Domaju sakuma ka taas varetu kaveties stresa delj, bet tagad saku domat, ka tas varetu but ari kkas nopietns. esmu pierakstijusies pie arsta, bet viziite ir tikai pec paaris nedeljam.
Kam man sevi gatavot un vai tas varetu but kas nopietns?

Paldies!
Re: Jautājums ginekologam
27.01.2015 00:31
Neredzu tur neko tādu nopietnu. Hormonālie traucējumi ir ļoti parasta lieta + pa vidu ziemassvētki un jaunaisgads. Un tad vēl te visādi vīrusi un gripas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Jautājums ginekologam
28.01.2015 12:51
Man uztriepēs konstatēja dzemdes kakla iekaisumu un aizdomas par hlamīdijām.
Pirms gada pie ginekologa pārbaudoties viss bija ok. Arī iepriekš vienmēr viss bijis ok.

Nekādu dzimumkontaktu šajā laika posmā (vairāk kā gadu) vispār nav bijis!!! No kurienes tā zaraza ir radusies, ja viņa pārnēsājoties tikai dzimumkontaktu / asins ceļā...
Re: Jautājums ginekologam
28.01.2015 13:46
Viedokļi dalās. Vieni speciālisti apgalvo, ka var inficēties tikai dzimumkontaktu laikā, citi, ka arī sadzīvē. Katrā ziņa iespēja inficēties sadzīves kontaktu ceļā pastāv.

Bet kas attiecas uz to, ka iepriekš nebija, tad tas var būt arī tāpēc, ka nevienmēr hlamīdijas izdodas diagnosticēt. Arī ārstēšana ir diezgan problemātiska un bieži vien nedod vēlamo rezultātu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labrīt! man ir tāda lieta,ka pēc mēnešreizēm man ir brūni izdalījumi,un tas jau ilgst nedēļu.
Gribēju vaicāt tas ir normāli,vai jāvēršas pie ārsta?
Re: Jautājums ginekologam
22.02.2015 11:21
Normāli tas nav. Iespējams, hormonalie traucējumi. Protams, ka labāk būtu griezties pie ārsta.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Jautājums ginekologam
23.02.2015 15:49
Cik ilgi ir asinosana un cik ilgi ir bruuni izdaliijumi, un vai taa ir katru meenesi? Vecums? Vai ir saapes vai stipra asinosana pirmajaas MR dienaas?
susurins
Re: Jautājums ginekologam
02.03.2015 13:50
Sveiki! gribeju zinat,ja pirmais bija keizars un tagad gaidu otru mazo vai ari bus keizars?un vai var mani piespiest dzemdet pasai ,ja nevelos?
Re: Jautājums ginekologam
02.03.2015 18:48
Ja ārsts būs nolēmis, ka ķeizargrieziens nav nepieciešams tad Tev būs par to jāmaksā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Jautājums ginekologam
02.03.2015 21:19
tieši tā.



Edited 1 time(s). Last edit at 02.03.2015 21:20 by nex.
susurins
Re: Jautājums ginekologam
03.03.2015 00:07
un ja nepareiza gulja?
Re: Jautājums ginekologam
03.03.2015 09:11
Ja nepareiza guļa, tad arī netaisa ķeizaru, vienīgais ja nepareizā guļa traucē dzemdībām un normālas dzemdības nav iespējams tad taisa ķeizaru, un tas ir operācija neatliekamā kātā, un protams, par brīvu.
Labdien man ir liela problema man jau ka gadu atpakal ir piedzimis bernins un kops ta laika ir problemas sakuma man kartigi neistirijas pecdzemdibu asenis nacas dzert antibjotikas bet ar to vis nebeidzas saka 7 menesus izdalities bruni izdalijumi bet pasu menesreizu nebija . Pectam paradijas balti citkart dzelteni izdalijumi biju latvija arsts teica ka olnicu vadi iekaisusi tapec neregulars cikls israkstija antibjotikas un kapsulas vaginai . Vienu laiku bij miers sakas normals cikls bet tagad atkal nak izdalijumi tadi biespienaini kodigi un visa maksts sausa sapes vedera nezinu ko lai daru pati dzivoju uk kas tas varetu but
Re: Jautājums ginekologam
13.07.2015 17:23
Labaak pie aarsta aizstaigaat, bet izklausaas peec piena seenes.
egle1
Re: Jautājums ginekologam
13.07.2015 21:24
Man arī izklausās pēc piena sēnes, aptiekā var pajautāt kaut ko tam - Latvijā bez receptes ir Clotrimazols, ārzemēs arī gan jau kaut ko var nopirkt.
Re: Jautājums ginekologam
13.07.2015 22:36
Labdien. Man pec nevainibas zaudesanas ir izmainijusies izdalijumi no maksts, palika tadi udenainaki un ir smaka, kas tas varetu buut, palidziet luudzu.
Re: Jautājums ginekologam
14.07.2015 17:21
Paarbaudies uz STS.
Landen ... Esmu mazliet noraizejusies uztaisiju gr testu jo Mr klavejas 1dienu tad nju tests man Uzrada pozitivu ... Pedejas Mr bija 14junija ... Esmu loti prieciga jo bebis ir planots :) tik esmu noraizejusies par temperaturu nju jau ka paris dienas taa ir paaugstinata ..vai rata ir normali ?37,5 ??? Saaukstejusies neesmu ... Esmu atpushas lv lidz ar to pie arsta jagaida vel nedelja ... Gaidu atbilditi :)
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 9?
Ziņa: