Jautājums ginekologam

Aizsāka varzuks 

Jautājums ginekologam
27.09.2009 22:12
Labdien!

Vēlējos uzzināt vai var palikt stāvoklī mīlējoties mēnešreižu laikā bez izsargāšanās metodēm?

Zinu, ka pirmā atbilde, kas nāk prātā ir - JĀ, var palikt. Tomēr, lūdzu, izvērtējiet iespējamību palikt stāvoklī, ja sex bija 2.mēnešreižu dienā (stipra asiņošana). Cik man zināms spermatozoīds var izdzīvot sievietes organisma līdz pat 3 dienā, bet zinu arī, ka sieviete ir auglīga apmēram tikai 7 dienas mēnesī (ja ne vēl mazāk). Uzskatu, ka uzreiz pēc pirmās asiņošanas dienas, olšūna vēl nav gatava uzņemt spermatozoīdu un tikt apaugļota. Lūdzu, labojiet mani, ja kļūdos.

Tātad jautājums ir - vai mēnešreižu laikā var palikt stāvoklī?

Jau iepriekš, paldies, par atbildi!
Re: Jautājums ginekologam
29.09.2009 21:16
Teoreetiski palikt var taapeec vajadzeeja izdzert avaarijas tableti,ja gruutnieciiba ir absoluuti neveelama. Protams ir dzirdeets, ka staavoklii palikt nevar,bet neviena nekad nevaram buut paarliecinaata par to,ka organisms neizspeelee kko un nekas nenoiet greizi. Peec 10 dienaam uztaisi testu un redzeesi kaa buus. bet naakossreiz iesaku izveeleeties kaadu izsasrgaassanaas metodi, lai peec tam nav lieki jaastreso.
labdien. no ka var but sapes vedera un bieza urinesana, roza krasa izdalijumi
Labdien!

Sakiet lūdzu vai ir iespējama grūtniecība, ja test parādīja 1 līniju, bet pēc dažām stundām parādījas knapi knapi redzama otra līnija. Pēc gandrīz nedēļas ir sākusies plānota menstruācija.
testu taisīju, jo bija sliktā dūša un reiboņi.

Paldies.
Re: Jautājums ginekologam
17.05.2011 17:54
nē, jāparādās uzreiz abām līnijām. ja ir sākušās mēnešreizes tad to tik apstiprina ka nav grūtniecība



Edited 1 time(s). Last edit at 17.05.2011 17:55 by Bu..
Draudzenei bija tieši otrādi- otra knapi redzama līnija arī parādījās daudz vēlāk, bet rezultāts bija pozitīvs. Zinu, ka ir gadījumi, kad mēnešreizes nepazud ilgu laiku, arī iestājoties grūtniecībai, tāpēc arī cerēju...:(
Re: Jautājums ginekologam
17.05.2011 23:41
protams visprecīzākie rezultāti būs asins analīzēs uz grūtniecību
°tas ka bija tā draudzenei nenozīmē ka būs arī tev
labdien ..man ir tada problema ka menesreize nav jau otro menesi biju pie arsta vakar un teica ka stavoklii neesmu...veica visas analizes un viss ok..izrakstiija zales ko lai dzer bet ja tas nesaksies jaiet uz lielajam parbaudem sakiet luudzu vai tas var buut kas nopietns vnk tagad atrodos kipra mainiju laikapstaklus
Re: Jautājums ginekologam
18.05.2011 12:37
jā tas arī var ietekmēt to ka kavējas mēnešreizes
Re: ginekologam
11.07.2011 12:28
Labdien!
Situācija tāda, ka dzimumakta laikā ar partneri izsargājāmies ar prezervatīvu, taču tas pārplīsa. nākošajā dienā iedzēru zāles avārijas gadījumos. nu ir pagājušas 5as dienas, bet šodien sākās asiņošana. MR man jau bija jūnija 27. datumā. tas ir normāli vai man ātri jāpierakstās pie ārsta?? Lūdzu palīdziet!
Jautājums ginekologam
20.08.2011 01:56
Labdien!
Kad man sakas menesreizes, dienu vai divas velak man bija pagrutinata urinesana. Urineshanas beigas ir jutamas nevis sapes, bet gan izteikata knudona, kas nav nemaz patikama. Vai ta var but kada infekscija? Man nav bijis laiks, lai aizietu pie arsta. Stradaju fiziski darbu, un dienas beigas ir jutama niezosa sajuta maksti/maksts apvidu. Bet sezot vakara majas, sis sajutas aprimst. Kas tas isti varetu but?
Ar cienu,
Agate
Re: Jautājums ginekologam
22.08.2011 17:29
labdien!man piecus gadus bija spirāle,decembrī izņema.pēc cik ilga laika var atkal palikt stāvoklī?ko nozīmē,ja ir daudz leikocīti un eritrocīti?paldies?
Man ir jautājums-esmu uzzinajusi ka esmu stavokli un velos partraukt grutniecibu..
bet kas man butu pirmkart jadara??
kur man pirmkart japiesakas???
Re: Jautājums ginekologam
25.08.2011 21:55
> nutovceva
pirmkart bija jāizsargājas!!!!!!!!!!
Labdien,
Vai ir kādi grūtniecēm paredzētie vitamīni, kurus pirms norīšanas drīkst sakošļāt? Liels paldies par atbildi jau iepriekš.
Re: Jautājums ginekologam
24.09.2011 19:18
Kāpēc tāds jautājums? Principā jebkurus vitamīnus drīkst sakožļāt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien!Man liekas ka man nav kaut kas kartiba ar dzimumvietu,kopa ar ikdienas izdalijumiem iet sarkanas un melnas suninjas,atgadina mazus diedzinjus,meneseizes man ari ilgst neparasti,6.dienas,kaut ari tas ir straujas.Palidziet luudzu!
Re: Jautājums ginekologam
27.09.2011 17:33
Protams, ka tā nevajadzētu būt. Tas liecina par kaut kādu asiņošanu. Vai esi griezusies pie speciālista? Vajadzētu arī papildus informāciju. Vismaz vecumu un kaut ko par dzimumdzīves raksturu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien! Es esmu stāvoklī.Man ir 19gadi. Nesen es ievēroju ko savādu savā kaunuma vietā lejā. Pie kaunumu lūpas vienā pusē man ir neliels izliekts bumbulis uz āru un nesaprotu kas tas ir. Un kaunuma vietā ir nelieli mazi zilumi, bet starp kaunuma lūpām ir tādi zili kunkuļi.Taka sastrutojums, es pat nezinu kā to nosaukt.Vai jums nebūtu kāds padoms un nevarētu pateikt, kas tas VARĒTU būt? Esmu ļoti sabijusies.Varbūt tas tāpēc, ka esmu stāvoklī.Es nezinu. Man ir 8.grūtniecības mēnesis. Ar cieņu Līga! Gaidu Jūsu atbildi!
Re: Jautājums ginekologam
12.10.2011 16:24
Domāju, ka tas ir no asins pieplūduma (asins sastrēguma) iegurnī. Iespējams, ka tādi paši veidojumi ir arī pie anusa. Varētu liecināt arī par dzemdību tuvošanos. Nekas traks tas nav bet pakonsultēties ar speciālistu būtu noderīgi.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
LadyCup lietošana. Vai taa lietossana var negatiivi ietekmeet sievietes veseliibu, ja to var lietot liidz 12 stundaam... ?
Kaa ir ar asiniim kuras uzkraajaas LadyCup, kustoties vai gullot taas nenonaak atpakal organismaa un nesarecee... ?
Kaadi ir miinuusi LadyCup?
Re: Jautājums ginekologam
05.11.2011 12:56
AMP

Es šo jautājumu speciāli nesmu studējis un varu izteikt tikai savu viedokli. Protams, labāk ja menstruālās asinis izplūst bez pretestības. Bet tai pat laikā var teikt, ka lielu pretestību tas LadyCup radīt nevarēs - tecēs garām. Tas jautājums par asiņu sarecēšanu drīzāk ir individuāla rakstura. Ja vispār uz to ir nosliece tad var būt problēmas bet ir sievietes kurām bez visa LadyCup ir tādas problēmas...
Par mīnusiem nezinu - varbūt tas, ka jāķēpājas ar to asiņaino trauciņu... Teorētiski ir arī lielāks infekcijas ienešanas risks...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Muna
Re: Jautājums ginekologam
08.11.2011 21:47
Par recēšanu - tur nekas nesarec, jo netiek klāt gaiss, starp piltuvi un maksts sieniņām ir cieša "tuvība" :) Asinis piltuvē ir pilnīgi normālā konsistencē - citreiz pat kā no vēnas :) Un par atpakaļtecēšanu - cik lasīts, tad maksts kakls ir pārāk ciešs un piltuves nekādi neveicina plūsmas atpakaļ-nokļūšanu.
Piltuves kā tādas ārzemju tirgos jau ir n-tos gadus līdz ar pirmajiem tamponiem un izpētītas no visām pusēm. Tām ir gan ISO kvalitātes sertifikāti, gan kādi tik "zaļo apvienību" dokumenti. Var palasīt arī Dr. Ievas Daizes un Dr. Sniedzes Krūmiņas komentārus par šo http://www.ladycup.lv/lv/jaunumi-18674.

Par to ķēpāšanās mīnusu - tas ir vairāk pierašanas un iemanīšanās jautājums. No ārpuses piltuves ir tīras, jo garām nekas netek. Tā tikai viegli jāizņem un jāizskalo - bez liekiem Helovīnu filmu skatiem ;)
Labdien!
Man tāds jautājums. Vakar biju pie ginekoloģes un apskates gaitā viņa konstatēja, ka placentā ir caurumi - pati apskatījos - tumši apaļi pleķīši uz ekrāna placentā bija saskatāmi. Uz jautājumu vai tas ir labi vai slikti, viņa neko neatbildēja, tikai teica, ka tā dažreiz mēdzot būt. Tanī pat laikā it kā viss pārējais ir kārtībā, mazais attīstās laikam atbilstoši. Grūtniecības laiks - pilnas 32 nedēļas. Šī ir otrā grūtniecība, pirmā bija 8 gadus atpakaļ, tanī tāda lieta netika konstatēta.Pašai 29 gadi, nesmēķēju, ēdu veseligi, peldu - vienvārdsakot - daru tikai visu to labāko un veselīgāko šinī periodā.
Bet tomēr, mani tas dara bažīgu, jo konkrētu atbildi neguvu. Tāpēc uztraucos.
Līdz ar to vēlos zināt - ko nozīmē šie caurumi placentā, kāpēc tie rodas un vai tas ietekmē mazuļa pašsajūtu, kā arī kādi ir pastāvošie riski?
labdien man ir jautajums par menesreizem pec dzemdibam. .. mazulim ir 2 menesi. pirmo menesi baroju ar kruuti tad otro menesi pargajam uz maisijumiem un tagad baroju tikai ar maisijumu...menesreizes bij paradijusas 24.novembri un taas ilga 5 dienas... tagad bij jau jabut nakamajam bet taas neparadas.vai varetu but kada problema? vai ir iespejams ka atkal var palikt stavokli? vai vnk pec dzemdibam cikls iisti vel nav atjaunojies un ieriktejies istaja ritma? ar prieku gaidisu jusu atbildi uz e-pasta adresi.
Re: Jautājums ginekologam
23.12.2012 11:59
protams, ja MR jau ir bijušas, tad var mierīgi palikt stāvoklī...

__________________
dr.puce@gmail.com
40
28.12.2012 16:41
labdien!
man jums jautajums man iet 40 nedela grutniecibas un saka asinot nedaudz ,gribeju pajautat vai tas nekaite mazulim..

paldies jau ieprieks..
gaidisu atbildi
Re: Jautājums ginekologam
28.12.2012 16:45
Asiņošana jebkurā grūtniecības termiņā rada riskus. Tāpēc pareizi tādā gadijumā ir griezties pie ārsta. Šajā gadijumā asiņošana varētu būt tuvojošos dzemdību pazīme.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien,
vēlējos uzzināt vai pastāv tāda iespējamība ka esmu stāvoklī, kaut tests bija negatīvs. Sāku lietot kontracepcijas tabletes un pēc mēneša pārgulēju ar savu draugu un viņš beidza manī, vai mēneša laikā tabletes jau būs iedarbojušās? Jo nākamajā mēnesī man nepartraukti bija smērēšanās. Bet tagad ir janvāris un sieviešu dienas nav, bail ka neesmu stāvoklī. Bet visas pazīmes liecina ka ir jābūt, varbūt man viņas kavējas, un tablešu dēļ man ir izjaukts ierastais cikls.
Lūdzu iesakiet ko darīt.....
Jautājumi - vai pastāv iespējamība ka tomēr esmu stāvoklī un tests bija mānīgs?
Vai mēneša laikā tabletes iedarbojās uz manām olšūnām?

paldies jau iepriekš :)
Re: Jautājums ginekologam
22.01.2013 12:19
Labdien!
Jau pāris mēnešus kādu nedēļu pirms MR man ir ļoti svārstīgs garastāvoklis, kļūstu emocionāla un varu sākt raudāt par jebkuru sīkumu. Reizēm sāku raudāt pat bez iemesla. Sāp krūtis. Biju pārbaudīties pie ginekologa (pat diviem). Mana pstāvīgā ginekoloģe izmeklēja tikai ar tausti un paņēma uztriepi analīzēm. Tā kā analīzes nācās gaidīt kādās divas nedēļas, vērsos pie cita ārsta. Viņa veica izmeklēšanu ar USG un atklāja olnīcu iekaisumu. Nosūtīja veikt fertilitātes un progesterona analīzes. Rezultāti bija labi un uz atkārtotu viziīti pie viņas ierasties nevajadzēja (iekaisumam nekādas zāles viņa neizrakstīja). Tad dabūju rezultātus arī no savas ginekoloģes. Arī apstiprinājums par iekaisumu. Viņa zāles izrakstīja.
Pagājušajā nedēļā 3dienas vakarā pirms gulētiešanas pēkšņi sāka vilkt vēdera lejasdaļā. Sāpes ilga kādu pusstundu, periodiski pastiprinoties tad atkal nedaudz norimstoties. Uz beigām sāpes pārgāja uz vēderu (nabas rajons), līdz izbeidzās pavisam. Biju pie ginekoloģes nākošajā dienā (gandrīz visu dienu jutu sāpes vēderā), viņa veica apskati. Minēja par kkādu šķidrumu aiz dzemdes, bet tas pats uzsūkšoties. Izrakstīja makstī ievietojamās kapsulas mikrovides stabilizēšanai un velkošās sāpes norakstīja uz ovulāciju.
Brīvdienās atkal bija svārstīgais garastāvoklis un vakardien visu dienu sāpēja vēders un vakars noslēdzās ar pusstundu ilgu raudāšanu bez iemesla. Arī šobrīd krūtis ir sāpīgas, bet līdz MR vēl pāris nedēļas (lai gan, sāpes vēderā, jutīgas krūtis un mainīgs garastāvoklis mani moka jau visu mēnesi).
Salasījos forumos, ka velkošas sāpes vēdera lejasdaļā var liecināt par cistu.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 22?
Ziņa: