Spontānais aborts

Aizsāka Heila 

Heila
Spontānais aborts
26.06.2009 17:30
Vai iespējams spontānais aborts bez sāpēm, tikai ar spēcīgu asiņošanu?
Re: Spontānais aborts
26.06.2009 19:21
Iespējams.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Juce
Re: Spontānais aborts
29.06.2009 16:26
Spontānais aborts arī man ir aktuāla tēma :(

Vai var mēnešreizes izraisīt spontāno abortu? Pēdējo mēnešreižu beigās esmu ievērojusi dīvainus izdalījumus, tādus kā ādas kunkulīšus maziņus. Vienu spontāno jau esmu piedzīvojusi un negribu atkārtojumu tapēc nesaprotu, vai man paranoja, vai kas... :(

Par cik man ir divragu dzemde, ārsts teica, ka manā gadījumā mēnešreizes grūtniecības laikā ir iespējamas, un vēdera sāpes arī katru mēnešreižu laikā ir diezgan stipras.
Re: Spontānais aborts
29.06.2009 19:01
Mēnešreizes gan neizraisa spontāno abortu bet nereti gadās tādas mēnešreizes kas vedina uz domām, ka tas varētu būt bijis aborts...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Spontānais aborts
24.07.2009 22:04
labdien.
man ir taads jautaajums .
vai spontaano abortu var izraisit pats . ?, ka tas ir iespejams , ? , vai tas var gadities netisam . ?
uun , nedaudz ne par teemu varbuut. - man menesreizes kaveejas jau 4 dienu - veel joprojaam nav , bet tests uzraada negatiivu - kas tas vareetu buut, . ? , vai vereteu buut staavoklii.?
luudzu paliidziet ar viedokli...
paldies.
Re: Spontānais aborts
26.07.2009 20:47
Tautā vienmēr apgrozijušās idejas par to kā izraisīt abortu (sev vai kādam citam) kā arī par to, ka tas varētu notikt nejauši. Karsta vanna, sitiens pa vēderu, uztraukums, stipra sabīšanās, sitiens pa vēderu, piepūle, ķīmiskas vielas un zāles, trauksmains seks ar dziļu dzimumlocekļa ievadīšanu un vēl daudzas lietas tiek uzskatītas par veicinošām bet tomēr viss stipri atkarīgs no konkrētās sievietes. Tām kurām grūtniecība "labi turās", ne ar kādiem vienkāršiem līdzekļiem neizdodas to pārtraukt.
4 dienu mēnešreižu kavēsanās nav nekāds rādītājs "kaut kam", tā kā pagaidām var vienkārši neuztraukties. Testu nav jēga atkārtot ātrāk kā pēc nedēļas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
anonims
Re: Spontānais aborts
09.08.2009 20:43
vai tievesanas zales var izraisit spontano abortu un ja nodarbojas ar sportu vai tas ar kaut kadi var traucet grutniecibai
Man katras mēnešreizes (mr) liek domāt, vai tās tiešām ir mr, jo kā es saku man nāk ārā gaļa, tādi gabali, ka liekas, tiešām tās nevar būt mr.. Aizgāju pie daktereītes visu izstāstīju, arī par savu nenormālo izbīli, kad to ieraudzīju bet viņa paskaidroja, ka tā mēdz būt, plus man ir ļoti sāpīgas mr., īpaši pirmajā dienā, tas ir saistīts.
Sveiki.
Esmu dziļā nesaprašanā,dienu iepriekš man sākās MR (vismaz tā vajadzētu būt sekojot līdz ciklam) bet šodien (2.dienā) man ir ļoti spēcīga asiņošana no maksts un izdalās tādi kā asins recekļi.Vēdera lejas daļā sāpju nav,grūtniecības pazīmju arī nekādu nav bijis,taču šobrīd vairs nespēju saprast,vai tās ir pastiprinātas MR vai varbūt noticis Spontānais aborts?
Vai spontaanais aborts var kā kaitēt veselībai?
Re: Spontānais aborts
31.07.2010 17:46
Pats par sevi spontānais aborts nav neko daudz kaitīgs. Tas vienkārši norāda, ka bijusi kaut kāda kaitīga ietekme kas to izraisijusi. Taču nereti pēc spontānā aborta veicamā tīrīšana gan varētu būt kaitīga. Bet tas ir strīdīgs jautājums...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Elfa
Re: Spontānais aborts
05.08.2010 19:36
ne jau vienmer spontano abortu izraisa kaitiga ietekme no arpasaules, biezi vie ja ir kada patalogija genetiskaa limenii tad notiek spontanais aborts. Dabiskaa atlase laicigi.
Esu stavokli jau otro menesi bet nevelos so bernu. Velos sataisit spontno abortu. Ka to izdarit? Pie arsta nevelos iet jo pec tam ir lielaks risks nepalikt stavokli bet nakotne velos bernus... Ludzu atbildat man ko darit... esu izmeginajusi daudz ko bet grutnieciba vel ir.. ;( ko man darit? Esu izmissuma...
V.M.
Re: Spontānais aborts
19.10.2010 21:32
Formulina Rakstīja:
-------------------------------------------------------
Pie
> arsta nevelos iet jo pec tam ir lielaks risks
> nepalikt stavokli

manuprāt, ļoti apšaubāms apgalvojums. Es tomēr ieteiktu iet pie ārsta un jo ātrāk, jo labāk vai arī apdomāt, varbūt tomēr nepārtraukt šo grūtniecību :)
sveiki man bija spontanais aborts 2 menesi.vai pec man var but brnu? un vai negativa asinsgupa to daudz ietekma?
asinsgrupa
04.01.2011 09:15
cavinas! gribetu zinat so to par asingrupam.ja man ir A negativa un manai gimenei ir pozitiva ka tas var but ? ka var asingrupas?
Re: Spontānais aborts
18.01.2011 14:03
gribeeju pajautaat, vai esat saskaarushaas ar spontaano abortu un cik ilgi peec tam gatavojaaties naakamajai gruutnieciibai un ko dariijaat, lai taa izdotos?
meitenes varbut kada zin loti efektivu darbibu lidzekli kas izraisa spontano abortu.prieks manis tas ir loti svarigi.man ir meitinai,bet no si viriesa es vairs neparko nevelos bernu.tad es labak izdaru pasnavibu man nav citas izejas.ludzu varbut kautko zinat.
ha
Re: Spontānais aborts
25.01.2011 21:17
seit tev neviens ne ko gudru nepateiks un sakarigu tik nosodis un ieteiks piedzemdet bernu un pamest.iesaku taisit abortu ,jo ir organismi kurus nekadas zales un novarijumi nenems.lieki tik beigsi sevi kopa un vienalga dabusi vai nu dzemdet un piedzims no tavam pulem atbrivoties labaka gadijuma vesels berns vai jataisa vien abortu.nu palasi gudro sievu ietekumus iepriekseja disusi tiesi par so temu mema paliksi ko iesaka darit.
sieviete1
Re: Spontānais aborts
26.01.2011 09:25
Meitenes, ja neesat gatavas uzņemties atbildību par bērnu, tad nevajag gulēt ar puišiem!!!!!!!!!!!! Un vēl jo vairāk bez izsargāšanās.Vajag domāt ar ko jūs guļat, tad nebūs šādu problēmu.
ha
Re: Spontānais aborts
26.01.2011 21:07
ja gudra tad kapec diez pati gaidi bernu ko ? neveiksmigs seks vai plisi prezervativs vai varbut nemaceji izsargaties labak muti sadas lietas turetu ciet .tas domats sievietei1.ka vispar kadam ko tadu var teikt ka izsargaties vai maceji vai ne katram gadas neviens nav ideals ja nav ko teikt kluse.
Re: Spontānais aborts
27.01.2011 10:47
Dzives galaa buus janozeelo lietas, ko neesi izdarijis! Aborts diez pieskaitams pie kura...
sieviete1
Re: Spontānais aborts
27.01.2011 10:56
Ha! Es mēs ar vīru bērnu gribējām un plānojām! Tā kā nerunā, ko nezini.
sieviete1
Re: Spontānais aborts
27.01.2011 11:15
Pārāk daudzas paliek "netīšām" stāvoklī, īpaši nepilngadīgās. Ja izsargājas un visu precīzi ievēro, tad procentuāli iespējamība palikt stāvoklī ir maza. Bet, protams, gadās visādi.
Re: Spontānais aborts
27.01.2011 11:33
Katraa zinjaa legals aborts ir dudz droshaks par pasizraisiitu, t.s. nelegalu. Var noasinjot un beigta balle. Aborta komlikacijas - neaugliba, var rasties gadijumā, ja notiek akuta infekcija pec operacijas periodā. Tamdel arsti vienmer izraksta antibiotikas pec aborta.
ha
Re: Spontānais aborts
27.01.2011 16:12
sieviete1 tev neviens neprasis palikt stavokli tisam vai ne tev prasa padomu ja nav ko gudru teikt kluse.riebjas sis pargudras nososditajas vemiens no jums nak.
susliks.
Re: Spontānais aborts
27.01.2011 16:25
labi ka berns ir planots un gaidits bet diemzel ne mes dzive visu nosakam un regulejam un ir sievietes kuru dzives apstakli ir skaudri un kuras gribot bernu paturet materialu apsverumu del vai kadu citu iemeslu delj to nevar.vai vnk nav paveicies ar virieti no kas sis berns ir.mes makam otru grauzst un nososdit nezinot cilveka dzives apstaklus un neiedomajamies to ka berns mak pieteikties ar negaidodt briziem pat tadas gimenes kur maizes kumos sijos laikos ir uz skaitu katram.un nejau tapec ka nemak gulet ar virieti vai izsargaties bet liktens izspele launu joku ka parbaudijumu ko tagad tu darisi kada bus tava izvele.paturet so bernu vai taisit abortu.bet tadiem colvekiem kam nauda ka spali to nesaprast jo vini nezin ka tas ir kad berni skatas acis un prasa est bet tev nav darba tu iztiec ar minimaliem ienakumiem.pirms parmest kadai sievietei kas ir nemaki izsargaties ka tagad jadoma ka taisit cauri?iedzilinies ka tas varbut sievietei ir vienigais risinajums kaut vina to negrib bet saprot ka ja laidis berninju pasaule bus velviena maza dveselite kura skatisies tev acis un prasis maiziti.man liekas ka ja ar si sieviete nevar so berninu paturet jo vinai virietis blakus nav dieva davana tad nu nevajag komenete vajadzeja izsargaties nevis gulet ar puisiem kas nezin ka izsargatiesbet vinu dzive piespiez meklet alternativu abortm kas sievietei izmisuma liekas izraisist spontano butu taja bridi pareizais variants.vina rakstija ka vinai ir bernins meitina gan tas berns bij planots bet sis ne.kas vina tagad ir sliktaka par kadu kura bernu plano vai nespej but berni.vajag but cilvecigiem un domat par citiem bet stulba egoistiska latviesu tauta to nemak.tik es varone es planoju bernu bet jus parejas mesli jo gribat taiisit cauri .sviestskaut kads .bet tas ir manas domas doiemzel.
Re: Spontānais aborts
27.01.2011 16:48
1. jagulas apaksha tikai tam virietim, no kura gribi bernu - jo savadaak kada gan nakotne shadaam attieciibaam? Nevajag but glēvām un dzīvot ar tadiem dzērājiem, maukuriem, un izlaistiem mātes dēliem.
2. Neplānots bērns nav sliktāks par plānotu un nekādā ziņā ne ļauns joks....
3. Piekrītu, ka ir apstākli, kas mudina sievieti uz sho soli - un tas ir jaizvertē vinjai pašai, jaieklausās savā sirdī. Ja ir kadas shaubas, labāk neveikt, pec tam bus tadi pasparmetumi, gadu skaitishana utt. Vares ciemoties pie psihologa.
4. nedrikst risket ar savu dzivību, kaut vai jau esošo bernu dēl, ko vinji darīs bez savas mammas?
susliks
Re: Spontānais aborts
27.01.2011 16:59
beidzot dzirdu kaut ko ari pratigu:)bat nav nu gluzi ta ka mes gulam tik ar tiem no kuriem gribam bernusja daudz sievietes ir glevas savas izveles pamest ne kur nederius viriesusbet ari vinas baidas but vienas tapec ari mokas koks ar diviem galiem.
sieviete1
Re: Spontānais aborts
28.01.2011 11:57
Piedodied,bet nekad neesmu teikus, ka pārējie ir mēsli un esmu labāka, tādēļ, ka vēlos bērnu. Tā neesmu teikusi un neesmu nevienu nododījusi. Izteicu savas domas. Ja nevēlaties abortu, tad ejiet pie speciālista, lai veic abortu nevis spriedied forumā kā izraisīt spontāno.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 2?
Ziņa: